Appartement te koop: Immanuel Kantstraat 314, Rotterdam
KopenRotterdamAppartementenImmanuel Kantstraat 314

Immanuel Kantstraat 314

Lombardijen, Rotterdam

€ 285.000
Buurt Lombardijen, RotterdamBekijk buurt
Jumbo op 335m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Lombardijen

Dit appartement aan de Immanuel Kantstraat 314 in Rotterdam-Lombardijen ademt de sfeer van de jaren zestig: ruime kamers, een flinke woonkamer en een balkon waar je de dag kunt afsluiten. Met 82 vierkante meter woonoppervlak is het een fijn thuis voor wie houdt van een klassieke indeling. De vraagprijs van €285.000 is marktconform voor een appartementen in Rotterdam van dit formaat.

Lombardijen: groen en voorzieningenrijk

Lombardijen is een rustige, groene buurt in Rotterdam-Zuid. Bewoners waarderen de rust: "Ik vind dat die buurt is helemaal rustig", zegt een bewoner. Een ander noemt het een "prima buurt met van alles bij de hand zoals winkels, ziekenhuis, openbaar vervoer enz." De buurt Lombardijen telt ruim 15.000 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. De woningvoorraad bestaat vooral uit appartementen, en de buurt heeft een zeer stedelijk karakter.

Dagelijks leven om de hoek

Je dagelijkse boodschappen doe je bij Jumbo of Lidl, allebei op een paar minuten lopen. Voor de kinderen zijn er basisscholen zoals de Rotterdamse Schoolvereniging 11 en de Paus Joannesschool KBO, beide om de hoek. Het Avicenna Lyceum voor voortgezet onderwijs ligt twee straten verder. De gemeente Rotterdam biedt verder alle stedelijke voorzieningen, van parken tot culturele hotspots.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning aangeboden via Schildtvoorde NVM Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt5 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 285.000
Prijs per m²€ 3.476
Woonoppervlakte82m²
Perceeloppervlakte1271m²
Bouwjaar1965
EnergielabelE
BuurtLombardijen
WijkIJsselmonde
GemeenteRotterdam

Locatie

Immanuel Kantstraat 314, Rotterdam

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 16 bewoners

7.5
IshmarTromp
10-11-2025
Rustig

Ik vind dat die buurt is helemaal rustig

8.4
J de Clerck
21-07-2025
Prima buurt

Prima buurt met van alles bij de hand zoals winkels, ziekenhuis, openbaar vervoer enz

7.5
J. de Clerck
08-07-2025
Leuk

Levendige buurt met alles bij de hand zoals winkels, ziekenhuis

7.1
Marcel
01-03-2025
Vuil

Jammer dat er in de buurt zoveel vuil buiten de bakken gegooid wordt, ook dat het grofvuil niet door de bewobers wordt aangemeld, hierdoor veel rond zwervend vuil en ongedierte.

4.5
Jacqueline Meertens
01-03-2025
Afval put

Helaas is Lombardijen ,zeker in de laatste 10 jaar erg achteruit gegaan. Je ziet het zienderogen verpauperen ,wat zo jammer is van zo mooie wijk ,dat altijd wel een status had van een mooie schone nette wijk. Helaas draagt daar de bewoners en zeker ook de gemeente Rotterdam een steentje aan bij. Veiligheid is ver te zoeken, drugs overlast, overlast bij de ondergrondse containers waar al het huisraad maar wordt neer gegooid. Vuil opstraat, dat proberen een aantal bewoners door geregeld te prikken bij te houden, anders zien we de ratten en muizen rond de containers vrolijk rond dansen. En dit is maar een kleine impressie van het afval putje van Rotterdam Gemeente moet stoppen met bezuinigen en minder bonussen uitdelen aan de hogere hand ,geld gebruiken voor de wijken en zorgen dat het weer leefbaar wordt voor de echte Rotterdammers

6.3
Dilano
21-12-2024
Tis n prima buurt

Tis een prima buurt maar der kunnen wel aanpassingen komen zoals meer prullenbakken en meer schoonmaak voor t vuil op straat

Buurt statistieken

Gegevens uit Lombardijen

Inwoners15.035
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Lombardijen

Woningvoorraad7.057
Gem. WOZ-waarde€ 231.000
Koopwoningen29%
Huurwoningen71%

Supermarkten

60 binnen 5 km

Jumbo
Spinozaweg 293
335m
Lidl
Spinozaweg 181
360m
MCD
Groenezoom 208
699m

Scholen

149 binnen 5 km

Rotterdamse Schoolvereniging 11
Basisonderwijs · 191 leerlingen
211m
Paus Joannesschool KBO
Basisonderwijs · 499 leerlingen
255m
Avicenna Lyceum
Voortgezet onderwijs · 390 leerlingen
339m

Veelgestelde vragen

Over Immanuel Kantstraat 314, Rotterdam

Welk energielabel heeft Immanuel Kantstraat 314?

De woning aan Immanuel Kantstraat 314 in Rotterdam heeft energielabel E.

Is €285.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €285.000 ligt iets onder de gemiddelde verkoopprijs in Lombardijen (€299.935) en boven de mediaan (€275.000). Het appartement is 82 m², wat neerkomt op circa €3.476 per m², iets lager dan het buurtgemiddelde van €3.523 per m². De prijs lijkt daarmee marktconform.

Hoe is de buurt Lombardijen om in te wonen?

Lombardijen wordt door bewoners als rustig en prettig ervaren. Uit 16 beoordelingen komt een gemiddelde score van 6,72. Bewoners noemen de rust en de nabijheid van winkels, ziekenhuis en openbaar vervoer als pluspunten. De buurt heeft veel groen en een gevarieerde bevolking.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is E. Dat betekent dat de woning minder zuinig is dan nieuwbouw. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een woning met label A of B. In de buurt heeft 63,9% van de woningen een label D of lager, dus dit is niet uitzonderlijk voor de wijk.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Jumbo op 335 meter, Lidl op 360 meter en MCD op 699 meter. Ook basisscholen zoals de Rotterdamse Schoolvereniging 11 (211 m) en de Paus Joannesschool KBO (255 m) zijn dichtbij. Het Avicenna Lyceum voor voortgezet onderwijs ligt op 339 meter.

Hoe is het openbaar vervoer in Lombardijen?

Het treinstation ligt op 1,1 km afstand, ongeveer 10-15 minuten lopen. Daarnaast zijn er bushaltes in de buurt.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in Lombardijen?

In de buurt stonden woningen gemiddeld 63 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is een indicatie van de doorlooptijd; voor dit specifieke appartement is de looptijd niet bekend.

Schildtvoorde NVM Makelaardij