Appartement te koop: Installatieweg 8, Dronten
KopenDrontenAppartementenInstallatieweg 8

Installatieweg 8

Pioniersweg, Dronten

€ 1.450.000
Buurt Pioniersweg, DrontenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
44% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met allure in Dronten

Dit appartement aan de Installatieweg in Dronten heeft een bijzondere uitstraling. Met 118 m² woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele woning. De vraagprijs van €1.450.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van appartementen in Dronten.

De buurt Pioniersweg

De buurt Pioniersweg is een rustige woonwijk met veel gezinnen. Het treinstation ligt op loopafstand, wat reizen makkelijk maakt. De buurt heeft een lage stedelijkheidsgraad, met veel groen en ruimte.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn of Aldi, beide op tien minuten lopen. Basisschool Aan Boord is om de hoek, en het Ichthus College is twee straten verder. De gemeente Dronten biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via van der Linden Groep aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt26 oktober 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.450.000
Prijs per m²€ 12.288
Woonoppervlakte118m²
Perceeloppervlakte2625m²
Bouwjaar1999
EnergielabelA
BuurtPioniersweg
WijkDronten Noord
GemeenteDronten

Locatie

Installatieweg 8, Dronten

Buurt statistieken

Gegevens uit Pioniersweg

Inwoners45
Mannen56%
Vrouwen44%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Albert Heijn
Kop van Het Ruim 1
1146m
Aldi
Schans 51
1156m
Jumbo
De Binnenloop 10
1260m

Scholen

19 binnen 5 km

Ichthus College Vmbo Basis/Kader (het Perron)
Voortgezet onderwijs · 182 leerlingen
522m
Almere College locatie: het Perron Vmbo
Voortgezet onderwijs · 346 leerlingen
532m
Aan Boord
Basisonderwijs · 158 leerlingen
1129m

Veelgestelde vragen

Over Installatieweg 8, Dronten

Welk energielabel heeft Installatieweg 8?

De woning aan Installatieweg 8 in Dronten heeft energielabel A.

Is €1.450.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.450.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Dronten. Het is een ruime woning van 118 m² met energielabel A, wat de prijs deels verklaart. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak goedkoper, maar dit object heeft een unieke ligging en uitstraling.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het treinstation ligt op 400 meter afstand, dus op loopafstand. De buurt is rustig en groen, met een lage stedelijkheidsgraad.

Wat voor onderhoud is er te verwachten bij een appartement uit 1999?

Het appartement is gebouwd in 1999, dus het is relatief modern. Met energielabel A is de isolatie goed, wat lagere stookkosten betekent. Het onderhoud hangt af van de staat van het gebouw en de VvE, maar er zijn geen specifieke onderhoudsissues bekend.