Appartement te koop: Johan van Oldenbarneveltlaan 33C, 'S-Gravenhage
3 uur geleden ontdekt
KopenDen HaagAppartementenJohan van Oldenbarneveltlaan 33C

Johan van Oldenbarneveltlaan 33C

Statenkwartier, Den Haag

€ 725.000
Buurt Statenkwartier, 'S-GravenhageBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 480m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een statig appartement in het Statenkwartier

Dit appartement aan de Johan van Oldenbarneveltlaan straalt Haagse elegantie uit. Met 113 m² woonoppervlak en energielabel B is het een comfortabele woning in een van de mooiste buurten van Den Haag. De vraagprijs van €725.000 is scherp, want die ligt 17% onder het buurtgemiddelde. Bekijk ook andere appartementen in Den Haag.

De buurt: Statenkwartier

Het Statenkwartier is een levendige, diverse buurt met statige oude huizen en lange, wijde straten met veel bomen. Een bewoner zegt: "Het is een fantastisch mooie buurt." Een ander noemt het "bruisend wonen" en roemt de nabijheid van parken, de winkelstraat de Fred, en de goede bereikbaarheid met tram en bus. De buurt telt ruim 10.000 inwoners, met veel gezinnen en een mix van leeftijden. Lees meer over de buurt Statenkwartier.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je in vijf minuten naar de Albert Heijn om de hoek, of twee straten verder naar Hoogvliet of Aldi. Basisscholen zoals De Parachute en middelbare scholen zoals het Sint-Maartenscollege zijn op loop- of fietsafstand. Ook parken, restaurants en een bibliotheek zijn dichtbij. De gemeente Den Haag biedt een complete stedelijke omgeving.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder NassauHuis Makelaardij op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt14 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 725.000
Prijs per m²€ 6.416
Woonoppervlakte113m²
Perceeloppervlakte4914m²
Bouwjaar1978
EnergielabelB
BuurtStatenkwartier
WijkGeuzen- en Statenkwartier
GemeenteDen Haag

Locatie

Johan van Oldenbarneveltlaan 33C, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

7.9
Nout
15-05-2025
Mooi coherent deel van Den Haag

Het is een fantastisch mooie buurt

8.3
Max
09-01-2025
Bruisend wonen in Statenkwartier

Het Statenkwartier is een levendige buurt waar mensen wonen die vele talen spreken. Daardoor is het een zeer diverse groep mensen die er woont. Natuur is dichtbij in de vorm van Parken en Bos. Mooie en echt oude huizen geven het een statig karakter en het geeft sfeer. De straten zijn lang en wijds opgezet met veel bomen. Ik voel me er erg veilig en de grote winkelstraat van de Fred zo dichtbij is perfect! Er wordt ook veel georganiseerd voor buurtbewoners, zowel jong als oud. De straten zijn over het algemeen vrij schoon, soms wat zwerfafval maar niet veel. Ook zijn er veel basisscholen en Middelbare scholen in de buurt. De bereikbaarheid is uitstekend met de tram en bus die zeer frequent rijden en tot laat 's avonds nog uit het centrum of van het strand rijden, heel fijn! Je kan prima zonder auto in deze buurt als stel van 2 personen zonder kinderen. Enig verbeterpunt, meer ruimte is er nodig voor alle fietsen.

Buurt statistieken

Gegevens uit Statenkwartier

Inwoners10.475
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Statenkwartier

Woningvoorraad5.166
Gem. WOZ-waarde€ 675.000
Koopwoningen58%
Huurwoningen40%

Supermarkten

58 binnen 5 km

Albert Heijn
Frederik Hendriklaan 80
480m
Hoogvliet
Badhuisstraat 401
680m
Aldi
Westduinweg 1245
704m

Scholen

1 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
4984m

Veelgestelde vragen

Over Johan van Oldenbarneveltlaan 33C, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Johan van Oldenbarneveltlaan 33C?

De woning aan Johan van Oldenbarneveltlaan 33C in 'S-Gravenhage heeft energielabel B.

Is €725.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €725.000 is marktconform. De gemiddelde vraagprijs in de buurt Statenkwartier is €877.879, maar dat is voor woningen die gemiddeld 155 m² groot zijn. Dit appartement is met 113 m² kleiner, dus de prijs per m² (€6.416) ligt iets boven het buurtgemiddelde van €5.715 per m². De prijs is daarmee aan de hoge kant, maar wel passend voor de locatie.

Hoe is de bereikbaarheid van het Statenkwartier?

Het Statenkwartier is goed bereikbaar met tram en bus, die frequent rijden tot laat. Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,7 km afstand. De buurt is ook prima per fiets of auto te doen, al is een auto niet noodzakelijk.

Wat voor energielabel heeft deze woning?

Het energielabel is B. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet het hoogste niveau. In de buurt heeft 16,7% van de woningen label A en 11,1% label B. De stookkosten zullen naar verwachting gemiddeld zijn voor een appartement van dit bouwjaar (1978).

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn veel voorzieningen op loopafstand. Binnen vijf minuten loop je naar een Albert Heijn, en ook Hoogvliet, Aldi en Jumbo zijn dichtbij. Er zijn meerdere basisscholen en middelbare scholen in de omgeving, evenals parken, restaurants en een bibliotheek. De buurt heeft een hoge omgevingsadressendichtheid, wat duidt op een stedelijke omgeving met veel voorzieningen.

Hoe veilig is het Statenkwartier?

Het Statenkwartier wordt door bewoners als veilig ervaren. Een bewoner zegt: "Ik voel me er erg veilig." Het aantal geregistreerde misdrijven in de buurt is 347, maar dat getal zegt niet alles over de veiligheidsbeleving. De straten zijn over het algemeen schoon en er wordt veel georganiseerd voor buurtbewoners.

Wat is de gemiddelde verkooptijd in deze buurt?