Appartement te koop: Kennemerboulevard 615, Ijmuiden
KopenVelsenAppartementenKennemerboulevard 615

Kennemerboulevard 615

Zuidzijdebuurt, Velsen

€ 469.000
Buurt Zuidzijdebuurt, IjmuidenBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Appartement met zeelucht

Dit appartement aan de Kennemerboulevard in IJmuiden ademt de sfeer van de kust. Met 65 m² woonoppervlak en energielabel C is het een comfortabele woning voor wie van de zee houdt. De prijs van €469.000 is marktconform voor appartementen in Velsen.

De Zuidzijdebuurt

De buurt Zuidzijdebuurt is een rustige wijk met veel oudere bewoners en eenpersoonshuishoudens. Het is een plek waar je elkaar nog kent. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemêleerde bevolking zien.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl op twee straten verder, of bij Dekamarkt en Aldi om de hoek. Kindcentrum De Pleiaden en basisschool De Klipper zijn beide op loopafstand. De zee is letterlijk naast de deur.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via VAN WAALWIJK VAN DOORN MAKELAARS aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 469.000
Prijs per m²€ 7.215
Woonoppervlakte65m²
Perceeloppervlakte4890m²
Bouwjaar1998
EnergielabelC
BuurtZuidzijdebuurt
WijkIJmuiden-West
GemeenteVelsen

Locatie

Kennemerboulevard 615, Ijmuiden

Buurt statistieken

Gegevens uit Zuidzijdebuurt

Inwoners265
Mannen55%
Vrouwen45%

Supermarkten

9 binnen 5 km

Lidl
Canopusplein 3
2625m
Dekamarkt
Zeewijkplein 1
2833m
Aldi
Zeewijkplein 111
2865m

Scholen

14 binnen 5 km

Kindcentrum De Pleiaden
Basisonderwijs · 269 leerlingen
2661m
De Klipper
Basisonderwijs · 453 leerlingen
2874m
De Zefier
Basisonderwijs · 246 leerlingen
2951m

Veelgestelde vragen

Over Kennemerboulevard 615, Ijmuiden

Welk energielabel heeft Kennemerboulevard 615?

De woning aan Kennemerboulevard 615 in Ijmuiden heeft energielabel C.

Is €469.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €469.000 is marktconform voor een appartement van 65 m² met energielabel C in IJmuiden. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de buurt, al zijn er geen specifieke verkoopcijfers van de Zuidzijdebuurt beschikbaar om een exacte vergelijking te maken.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt aan de Kennemerboulevard, direct aan zee. Het treinstation bevindt zich op 6,8 km afstand, dus voor openbaar vervoer ben je aangewezen op de bus of de auto. De supermarkt en scholen zijn op loopafstand, wat dagelijkse boodschappen en schoolgang makkelijk maakt.

Wat voor type buurt is de Zuidzijdebuurt?

De Zuidzijdebuurt is een rustige wijk met 265 inwoners, waarvan veel eenpersoonshuishoudens en ouderen. De buurt heeft een matige stedelijkheid (omgevingsadressendichtheid 1053) en een mix van koop- en huurwoningen. Het is een veilige buurt met relatief weinig voorzieningen op loopafstand.