Appartement te koop: Kerkplein 7, Landgraaf
KopenLandgraafAppartementenKerkplein 7

Kerkplein 7

Schaesberg Centrum, Landgraaf

€ 169.000
Buurt Schaesberg Centrum, LandgraafBekijk buurt
Albert Heijn op 110m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
31% van de bewoners is 65+
Energielabel E
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Dit appartement aan het Kerkplein in Landgraaf heeft een fijne, dorpsachtige sfeer. Het is een woning uit 1977 met 56 vierkante meter woonoppervlak, verdeeld over een praktische indeling. De vraagprijs van €169.000 is marktconform voor een appartement van dit type en formaat in deze regio. Vergelijk je met andere appartementen in Landgraaf, dan zit je hier aan de onderkant van de markt.

## De buurt Schaesberg Centrum is een levendige wijk met bijna 3000 inwoners. Het is een gemengde buurt: veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, maar ook gezinnen met kinderen. De sfeer is gemoedelijk, met voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien.

Doordeweeks haal je je boodschappen bij Albert Heijn, die op 110 meter ligt, of bij Jumbo op 300 meter. Voor de kinderen is Basisschool De Schatgraver om de hoek (328 meter). Het voortgezet onderwijs zit op een kilometer afstand, met Locatie Eijkhagen. Het treinstation is tien minuten lopen. De gemeente Landgraaf biedt verder voldoende voorzieningen voor dagelijks leven.

## Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Simons en Partners aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 169.000
Prijs per m²€ 3.018
Woonoppervlakte56m²
Perceeloppervlakte797m²
Bouwjaar1977
EnergielabelE
BuurtSchaesberg Centrum
WijkSchaesberg
GemeenteLandgraaf

Locatie

Kerkplein 7, Landgraaf

Buurt statistieken

Gegevens uit Schaesberg Centrum

Inwoners2.955
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Schaesberg Centrum

Woningvoorraad1.592
Gem. WOZ-waarde€ 219.000
Koopwoningen59%
Huurwoningen41%

Supermarkten

30 binnen 5 km

Albert Heijn
Prinssenstraat 52
110m
Jumbo
Hoofdstraat 146
300m
PLUS
Raadhuisplein 14
1347m

Scholen

55 binnen 5 km

Basisschool De Schatgraver
Basisonderwijs · 430 leerlingen
328m
Locatie Eijkhagen
Voortgezet onderwijs · 1352 leerlingen
974m
Beroepscollege Parkstad Limburg, loc. Brandenberg
Voortgezet onderwijs · 509 leerlingen
1033m

Veelgestelde vragen

Over Kerkplein 7, Landgraaf

Welk energielabel heeft Kerkplein 7?

De woning aan Kerkplein 7 in Landgraaf heeft energielabel E.

Is €169.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs is marktconform voor een appartement van 56 m² met energielabel E in Schaesberg Centrum. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het bouwjaar 1977 en het energielabel betekenen dat je rekening moet houden met hogere stookkosten dan bij een zuiniger label.

Hoe is de buurt Schaesberg Centrum om in te wonen?

Schaesberg Centrum is een gemengde wijk met veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en een treinstation. De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, maar ook gezinnen. Het is een levendige, maar niet te drukke omgeving.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is E. Dat betekent dat de woning minder goed geïsoleerd is dan nieuwbouw of woningen met een A-label. Je kunt hogere stookkosten verwachten. Het is goed om te weten dat je met dit label niet in aanmerking komt voor bepaalde groene hypotheken.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool De Schatgraver zit op 328 meter, en voor voortgezet onderwijs kun je naar Locatie Eijkhagen op 974 meter of Beroepscollege Parkstad Limburg op 1033 meter.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,0 kilometer afstand, ongeveer tien minuten lopen. Dat is handig voor reizen naar omliggende steden.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, Albert Heijn zit op 110 meter en Jumbo op 300 meter. Ook PLUS en Lidl zijn binnen 1,5 kilometer te vinden. Je kunt dus makkelijk lopend boodschappen doen.

Simons en Partners