Appartement te koop: Kerkstraat 332, Brunssum
Verkocht onder voorbehoud
KopenBrunssumAppartementenKerkstraat 332

Kerkstraat 332

Hofpoel, Brunssum

€ 249.000
Buurt Hofpoel, BrunssumBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Ruim woonoppervlak van 187m²
187m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 381m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Brunssum

Dit appartement aan de Kerkstraat 332 in Brunssum heeft een oppervlakte van 187 m² en ademt de sfeer van 1938. De woning is ruim en heeft een energielabel F, wat betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. Met een vraagprijs van €249.000 is dit een marktconform aanbod voor een appartement van deze omvang in Brunssum. Bekijk ook andere appartementen in Brunssum voor vergelijkbare opties.

De buurt Hofpoel

Hofpoel is een buurt in Brunssum met een mix van inwoners. De buurt telt 915 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is. Er zijn relatief veel eenpersoonshuishoudens. De buurt Hofpoel heeft een stedelijkheidsgraad van 2, wat betekent dat het een sterk stedelijk gebied is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Albert Heijn, dat om de hoek ligt op 381 meter. Ook Jan Linders is twee straten verder. Basisschool De Opstap en Openbare Basisschool De Trampoline zijn beide op loopafstand, op ongeveer 400 meter. De gemeente Brunssum biedt verder voorzieningen zoals een park of plantsoen op 600 meter afstand.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder OPS Advies makelaardij en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 249.000
Prijs per m²€ 1.332
Woonoppervlakte187m²
Perceeloppervlakte180m²
Bouwjaar1938
EnergielabelF
BuurtHofpoel
WijkBrunssum-Centrum
GemeenteBrunssum

Locatie

Kerkstraat 332, Brunssum

Buurt statistieken

Gegevens uit Hofpoel

Inwoners915
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

23 binnen 5 km

Albert Heijn
Koutenveld 2
381m
Jan Linders
Kerkstraat 40
456m
Albert Heijn
Kennedylaan 90
862m

Scholen

29 binnen 5 km

Basisschool De Opstap
Basisonderwijs · 203 leerlingen
393m
Openbare Basisschool De Trampoline
Basisonderwijs · 168 leerlingen
410m
SBO De Boemerang
Speciaal onderwijs · 64 leerlingen
687m

Veelgestelde vragen

Over Kerkstraat 332, Brunssum

Welk energielabel heeft Kerkstraat 332?

De woning aan Kerkstraat 332 in Brunssum heeft energielabel F.

Is de vraagprijs van €249.000 reëel voor dit appartement?

De vraagprijs van €249.000 voor een appartement van 187 m² in Brunssum is marktconform. Het bouwjaar 1938 en energielabel F kunnen van invloed zijn op de maandlasten, maar de prijs past bij vergelijkbare woningen in de regio.

Wat betekent energielabel F voor mijn energiekosten?

Energielabel F duidt op een woning die niet goed geïsoleerd is. Dit kan leiden tot hogere stookkosten in de winter.

Hoe is de buurt Hofpoel om in te wonen?

Hofpoel is een buurt met veel oudere inwoners en eenpersoonshuishoudens. Het is een sterk stedelijk gebied met een omgevingsadressendichtheid van 1930. Voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand, wat het wonen er praktisch maakt.

Zijn er scholen in de buurt van de Kerkstraat?