Appartement te koop: Koningin Julianalaan 26, Katwijk
KopenKatwijkAppartementenKoningin Julianalaan 26

Koningin Julianalaan 26

Koestal, Katwijk

€ 435.000
Buurt Koestal, KatwijkBekijk buurt
Lidl op 206m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel G
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Katwijk

Dit appartement aan de Koningin Julianalaan 26 heeft een oppervlakte van 90 m² en ademt de sfeer van de jaren zestig. Het energielabel G betekent dat je rekening mag houden met hogere stookkosten. Met een vraagprijs van € 435.000 is dit aan de hoge kant voor een appartement in deze staat, maar de ligging in Katwijk is onmiskenbaar. Ter vergelijking: de gemiddelde prijs voor appartementen in Katwijk ligt lager, maar deze woning heeft wel een royale oppervlakte.

De buurt Koestal

Koestal is een rustige buurt in Katwijk, met veel eengezinswoningen en een gemengde bevolking. Op basis van twee beoordelingen geven bewoners een 6,25. Een bewoner zegt: "Goede scholen maar niet heel veilig." Een ander noemt "Veel gebeurtenissen." De buurt Koestal heeft een stedelijkheidsgraad van 1 (zeer sterk stedelijk) met een omgevingsadressendichtheid van 2514. Het is een buurt waar veel gezinnen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,4.

Het leven in de straat

In de ochtend haal je brood bij de Lidl, die om de hoek zit. Voor de dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de Dirk of de Coop. Kinderen gaan naar de Julianaschool Rijnsburg, op tien minuten lopen, of naar de PC Oranje Nassauschool. Voor voortgezet onderwijs is het Teylingen College ook op loopafstand. De gemeente Katwijk biedt verder een park of plantsoen op twee minuten lopen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Kooitje Makelaarsdiensten aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 435.000
Prijs per m²€ 4.833
Woonoppervlakte90m²
Perceeloppervlakte3195m²
Bouwjaar1961
EnergielabelG
BuurtKoestal
WijkKatwijk aan den Rijn
GemeenteKatwijk

Locatie

Koningin Julianalaan 26, Katwijk

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 2 bewoners

7.0
Joha
06-06-2024
Veel gebeurtenissen

Wonen

5.5
A
26-05-2024
Niet de beste

Goede scholen maar niet heel veilig.

Buurt statistieken

Gegevens uit Koestal

Inwoners1.515
Mannen46%
Vrouwen54%

Supermarkten

20 binnen 5 km

Lidl
Bosplein 4-5
206m
Dirk
Visserijkade 2
831m
Coop
Rijnstraat 78
867m

Scholen

25 binnen 5 km

Julianaschool Rijnsburg
Basisonderwijs · 205 leerlingen
1540m
Teylingen College voor Gymnasium Atheneum Havo Mavo Vbo Lwoo
Voortgezet onderwijs · 104 leerlingen
1658m
PC Oranje Nassauschool
Basisonderwijs · 187 leerlingen
1717m

Veelgestelde vragen

Over Koningin Julianalaan 26, Katwijk

Welk energielabel heeft Koningin Julianalaan 26?

De woning aan Koningin Julianalaan 26 in Katwijk heeft energielabel G.

Is € 435.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van € 435.000 is aan de hoge kant voor een appartement van 90 m² met energielabel G in Katwijk. Het bouwjaar 1961 en het slechte energielabel betekenen dat je extra kosten voor verwarming kunt verwachten. Vergelijkbare woningen in de buurt worden vaak voor een lagere prijs aangeboden, maar de exacte marktwaarde hangt af van de staat van het appartement en de bereidheid van kopers.

Hoe veilig is de buurt Koestal?

Uit de buurtreviews blijkt dat een bewoner de veiligheid als aandachtspunt noemt: "Goede scholen maar niet heel veilig." In totaal zijn er 56 misdrijven geregistreerd in de buurt, maar het is niet duidelijk om welke type delicten het gaat.

Wat zijn de bijkomende kosten voor een woning met energielabel G?

Energielabel G is het slechtste label en betekent dat de woning slecht geïsoleerd is. De stookkosten zullen aanzienlijk hoger zijn dan bij een woning met een beter label. Je kunt denken aan hoge gasrekeningen in de winter. Het is aan te raden om de energielasten mee te nemen in je maandelijkse woonbudget, maar exacte bedragen zijn niet te geven zonder inzicht in het verbruik.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Julianaschool Rijnsburg (basisonderwijs) ligt op 1,5 km, de PC Oranje Nassauschool op 1,7 km. Voor voortgezet onderwijs is het Teylingen College op 1,7 km. Ook het Visser 't Hooft Lyceum Rijnsburg is bereikbaar. De afstanden zijn goed te doen voor kinderen die zelfstandig naar school gaan.

Hoe is het openbaar vervoer in Katwijk?

Voor reizen naar bijvoorbeeld Leiden of Den Haag ben je aangewezen op de auto of de bus.