Appartement te huur: Korte Houtstraat 150, 'S-Gravenhage
48 minuten geleden ontdekt
HurenDen HaagAppartementenKorte Houtstraat 150

Korte Houtstraat 150

Uilebomen, Den Haag

€ 2.050 p.m.
Buurt Uilebomen, 'S-GravenhageBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
SPAR op 121m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een appartement in het bruisende centrum van Den Haag

Dit appartement aan de Korte Houtstraat 150 in Den Haag-Centrum is een energiezuinige woning met energielabel A. Met 68 m² woonoppervlak is het een compacte woning, 93% kleiner dan het buurtgemiddelde van 1032 m². De huurprijs van €2050 per maand is marktconform voor de buurt. Bekijk ook andere appartementen in Den Haag.

De buurt Uilebomen

De buurt Uilebomen is een stedelijke wijk met 4070 inwoners en een hoge bevolkingsdichtheid. De buurt kent veel eenpersoonshuishoudens (1350) en relatief weinig gezinnen met kinderen (385). De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,7. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij SPAR op 121 meter of Albert Heijn op 171 meter. Ook Ekoplaza is om de hoek (280 meter). Basisschool De Parachute ligt op 1881 meter, en het voortgezet onderwijs is bereikbaar via Sint-Maartenscollege (2665 meter) of Gymnasium Novum (2760 meter). De gemeente Den Haag biedt een uitgebreid voorzieningenniveau.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Expat & Real Estate op Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt19 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.050 p.m.
Prijs per m²€ 30 p.m.
Woonoppervlakte68m²
Perceeloppervlakte1959m²
Bouwjaar1985
EnergielabelA
BuurtUilebomen
WijkCentrum
GemeenteDen Haag

Locatie

Korte Houtstraat 150, 'S-Gravenhage

Buurt statistieken

Gegevens uit Uilebomen

Inwoners4.070
Mannen51%
Vrouwen49%

Woningmarkt

Gegevens uit Uilebomen

Woningvoorraad1.998
Gem. WOZ-waarde€ 389.000
Koopwoningen21%
Huurwoningen78%

Supermarkten

84 binnen 5 km

SPAR
Korte Poten 9
121m
Albert Heijn
Turfmarkt 103
171m
Ekoplaza
Grote Marktstraat 177
280m

Scholen

16 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
1881m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
2665m
Gymnasium Novum
Voortgezet onderwijs · 805 leerlingen
2760m

Veelgestelde vragen

Over Korte Houtstraat 150, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Korte Houtstraat 150?

De woning aan Korte Houtstraat 150 in 'S-Gravenhage heeft energielabel A.

Is de huurprijs van €2050 marktconform voor deze buurt?

Ja, de huurprijs van €2050 ligt dicht bij het gemiddelde van €2063 en de mediaan van €1930 voor huurwoningen in de buurt Uilebomen. Het is daarmee een marktconforme prijs voor een appartement van 68 m² met energielabel A.

Hoe is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 900 meter afstand, dus op loopafstand. Daarnaast is de buurt zeer stedelijk met een omgevingsadressendichtheid van 7000 adressen per km², wat betekent dat er veel ov-haltes in de buurt zijn.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt daardoor relatief lage stookkosten verwachten.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. SPAR zit op 121 meter, Albert Heijn op 171 meter en Ekoplaza op 280 meter. Ook andere supermarkten zijn binnen 400 meter te vinden.

Hoe veilig is de buurt Uilebomen?

In de buurt zijn in totaal 1064 misdrijven geregistreerd. Dit cijfer zegt iets over de veiligheidssituatie, maar het is goed om zelf een indruk te krijgen door een bezoek aan de buurt.

Wat is de gemiddelde huurprijs per vierkante meter in deze buurt?

De gemiddelde huurprijs per vierkante meter in de buurt is €21,95. Voor dit appartement van 68 m² komt dat neer op ongeveer €30,15 per m², wat hoger is dan het buurtgemiddelde.

Expat & Real Estate
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Ontvang gratis meldingen via onze app
Zodra een nieuwe woning verschijnt in één van de 4.500+ bronnen.