Appartement te koop: Laan door de Veste 31, Helmond
Verkocht onder voorbehoud
KopenHelmondAppartementenLaan door de Veste 31

Laan door de Veste 31

De Veste, Helmond

€ 547.500
Buurt De Veste, HelmondBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Albert Heijn op 105m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
30% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Brandevoort

Dit appartement aan de Laan door de Veste 31 in Helmond heeft een bijzondere uitstraling. Het is gebouwd in 2008 en heeft 94 vierkante meter woonoppervlak. De woning ligt in de wijk Brandevoort, een buurt die bekend staat om zijn groene opzet en ruime opzet. Met een vraagprijs van €547.500 is dit appartement aan de hoge kant, maar dat past bij de kwaliteit en de ligging. Vergelijk het met andere appartementen in Helmond om een goed beeld te krijgen.

De Veste: een rustige, groene buurt

De Veste is een buurt met veel groen en een gemoedelijke sfeer. Er wonen ongeveer 2885 mensen, verdeeld over veel gezinnen en stellen. De buurt heeft een mix van koop- en huurwoningen, met 62% koopwoningen. Het is een plek waar je elkaar nog kent en waar kinderen veilig kunnen spelen. Meer over de buurt De Veste lees je op de buurtpagina.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Albert Heijn, die op 105 meter afstand ligt. Ook de Jumbo is om de hoek, op 200 meter. Voor de kinderen is er de Openbare Basisschool Brandevoort op twee straten verder, en het Carolus Borromeus College op vijf minuten lopen. De buurt heeft alles wat je nodig hebt zonder dat je de auto hoeft te pakken. De gemeente Helmond biedt daarnaast nog veel meer voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via vb&t Nieuwbouwmakelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 547.500
Prijs per m²€ 5.824
Woonoppervlakte94m²
Perceeloppervlakte331m²
Bouwjaar2008
BuurtDe Veste
WijkBrandevoort
GemeenteHelmond

Locatie

Laan door de Veste 31, Helmond

Buurt statistieken

Gegevens uit De Veste

Inwoners2.885
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

26 binnen 5 km

Albert Heijn
de Plaetse 87
105m
Jumbo
Huiskensstraat 2
200m
Aldi
Hoofdstraat 95-97
1551m

Scholen

30 binnen 5 km

Openbare Basisschool Brandevoort
Basisonderwijs · 536 leerlingen
212m
Carolus Borromeus College
Voortgezet onderwijs · 1520 leerlingen
467m
Bs De Vendelier
Basisonderwijs · 411 leerlingen
666m

Veelgestelde vragen

Over Laan door de Veste 31, Helmond

Is €547.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €547.500 is aan de hoge kant voor een appartement van 94 m² in Helmond. Het bouwjaar 2008 en de ruime opzet kunnen de prijs verklaren.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in Brandevoort, een wijk in Helmond. Het treinstation is op 500 meter afstand, dus je kunt makkelijk met de trein reizen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De Openbare Basisschool Brandevoort ligt op 212 meter, en het Carolus Borromeus College (voortgezet onderwijs) op 467 meter. Ook zijn er andere basisscholen zoals Bs De Vendelier en Mondomijn binnen een kilometer.

Wat voor soort buurt is De Veste?

De Veste is een rustige, groene buurt met veel gezinnen. Er wonen ongeveer 2885 mensen, en de buurt heeft een mix van koop- en huurwoningen. Het is een veilige buurt met een laag criminaliteitscijfer (123 misdrijven totaal).

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn twee supermarkten op loopafstand: Albert Heijn op 105 meter en Jumbo op 200 meter. Ook zijn er andere supermarkten zoals Aldi op 1,5 kilometer, maar die zijn minder dichtbij.

Hoe oud is het appartement en wat is de staat?

Het appartement is gebouwd in 2008, dus het is relatief nieuw.

vb&t Nieuwbouwmakelaars
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.