Appartement te huur: Laan van Deshima 58, Amstelveen
HurenAmstelveenAppartementenLaan van Deshima 58

Laan van Deshima 58

Stadshart, Amstelveen

€ 3.500 p.m.
Buurt Stadshart, AmstelveenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor starters
35% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het Stadshart van Amstelveen

Dit appartement aan de Laan van Deshima ligt in het bruisende Stadshart, waar je direct in de sfeer van winkels, restaurants en terrassen stapt. Met 117 m² woonoppervlak is het een royale huurwoning. Het energielabel A betekent dat je energiekosten laag blijven. De huurprijs van €3.500 ligt boven het buurtgemiddelde van €2.761, maar dat past bij de ruime oppervlakte en de centrale ligging. Bekijk ook andere appartementen in Amstelveen om te vergelijken.

Stadshart: levendig en centraal

De buurt Stadshart is het kloppende hart van Amstelveen, met een mix van winkels, horeca en cultuur. De omgeving is zeer stedelijk, met een hoge dichtheid aan voorzieningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: de buurt telt veel jonge huishoudens en eenpersoonshuishoudens, wat past bij het stadsleven. Meer over de buurt vind je op de pagina over Stadshart.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen hoef je de deur niet ver uit: Albert Heijn en Lidl zitten om de hoek, op vijf minuten lopen. Ook voor een snelle lunch of avondje uit ben je zo in het centrum. In de buurt zijn meerdere basisscholen, zoals Montessori Kindcentrum Mio Mondo op loopafstand, en voortgezet onderwijs is ook binnen tien minuten fietsen te bereiken. De gemeente Amstelveen biedt een compleet voorzieningenniveau.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen aangeboden via Bianca Combee Housing Service.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt6 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.500 p.m.
Prijs per m²€ 30 p.m.
Woonoppervlakte117m²
Perceeloppervlakte11335m²
Bouwjaar1999
EnergielabelA
BuurtStadshart
WijkStadshart
GemeenteAmstelveen

Locatie

Laan van Deshima 58, Amstelveen

Buurt statistieken

Gegevens uit Stadshart

Inwoners3.510
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Stadshart

Woningvoorraad1.730
Gem. WOZ-waarde€ 532.000
Koopwoningen55%
Huurwoningen45%

Supermarkten

39 binnen 5 km

Albert Heijn
Rembrandthof 49
511m
Lidl
Bankrashof 20
516m
Vomar
Bankrashof 32-41
516m

Scholen

59 binnen 5 km

Montessori Kindcentrum Mio Mondo ( voorheen 1e Amstelveense Montessorischool)
Basisonderwijs · 313 leerlingen
369m
Brede School Rembrandt
Basisonderwijs · 424 leerlingen
685m
Futuris
Voortgezet onderwijs · 551 leerlingen
783m

Veelgestelde vragen

Over Laan van Deshima 58, Amstelveen

Welk energielabel heeft Laan van Deshima 58?

De woning aan Laan van Deshima 58 in Amstelveen heeft energielabel A.

Is de huurprijs van €3.500 marktconform voor dit appartement?

De vraagprijs van €3.500 ligt 27% boven het gemiddelde van €2.761 in de buurt. Dat is te verklaren door de royale oppervlakte van 117 m² en het energielabel A. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €31,49, wat neerkomt op €3.684 voor 117 m², de vraagprijs is dus relatief scherp. Houd er rekening mee dat dit een huurwoning is zonder servicekosten in de prijs.

Hoe snel worden woningen in Stadshart verhuurd?

Woningen in deze buurt worden gemiddeld in 19 dagen verhuurd, wat aangeeft dat de markt snel beweegt. Het is daarom verstandig om snel te reageren als je interesse hebt. De woning wordt nu aangeboden via één makelaar, dus er is geen concurrentie van meerdere aanbieders.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

Stadshart is zeer sterk stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 3.717 adressen per km². Dat betekent dat je midden in de voorzieningen woont: winkels, restaurants en openbaar vervoer zijn op loopafstand. Het treinstation ligt op 5,2 km, maar bushaltes zijn dichtbij.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Montessori Kindcentrum Mio Mondo (369 m) en Brede School Rembrandt (685 m). Voor voortgezet onderwijs is Futuris op 783 m een optie. De afstanden zijn gemeten via de kortste route, dus met jonge kinderen is het goed te doen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer zuinig is. Je kunt relatief lage stookkosten verwachten, al zijn exacte bedragen afhankelijk van je gebruik en de energieprijzen. Dit label is gunstig vergeleken met oudere woningen in de buurt.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Albert Heijn op 511 m, Lidl op 516 m en Vomar op 516 m. Ook is er een SPAR express op 642 m. Voor de dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver te reizen.