Appartement te koop: Langestraat 1C, Den Helder
KopenDen HelderAppartementenLangestraat 1C

Langestraat 1C

Sluisdijk, Den Helder

€ 429.000
Buurt Sluisdijk, Den HelderBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 166m²
166m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 208m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een karakteristieke straat

Dit appartement aan de Langestraat in Den Helder is met 166 m² flink van formaat. Het bouwjaar 1975 en energielabel B geven een solide basis. De vraagprijs van €429.000 is aan de hoge kant voor een appartement, maar de royale oppervlakte maakt het een bijzondere optie. Vergelijk het met andere appartementen in Den Helder.

Buurt Sluisdijk: een gemengd beeld

De buurt Sluisdijk telt zo'n 980 inwoners en is stedelijk met een omgevingsadressendichtheid van 3098. Het is een gemengde wijk met veel eenpersoonshuishoudens. Op basis van één beoordeling zegt een bewoner: "Ik heb het in het begin ervaren als een gezellige volksbuurt." Maar dezelfde bewoner noemt ook overlast. De buurt Sluisdijk heeft dus twee gezichten.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (208 m) of de Vomar twee straten verder (439 m). Basisschool IKC Haven48 zit op loopafstand (344 m), net als Dr. J.P. Thijsse (498 m). Het treinstation is op tien minuten lopen (400 m). De gemeente Den Helder biedt verder alle voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, onder andere door Warnars Makelaardij Den Helder B.V.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt4 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 429.000
Prijs per m²€ 2.584
Woonoppervlakte166m²
Perceeloppervlakte933m²
Bouwjaar1975
EnergielabelB
BuurtSluisdijk
WijkStad binnen de Linie-Oost
GemeenteDen Helder

Locatie

Langestraat 1C, Den Helder

Ervaringen uit de buurt

Matig · 1 bewoner

3.4
Daisy
28-09-2024
Welkom in klein Bagdad

Ik ben hier ruim een jaar geleden komen wonen. Ik heb het in het begin ervaren als een gezellige volksbuurt. Maar het laatste half jaar worden we geterroriseerd door dealers en junks, vuurwerkbommen in de ondergrondse containers, vuurwerkbommen aan deuren midden in de nacht, vuurwerkbommen midden op straat op klaar lichte dag, auto inbraken, vernielingen, je voelt je savonds niet meer veilig op straat als het donker word, kinderen mogen van hun ouders niet meer buiten spelen omdat de junks overal rond hangen en het lijkt voor ons als buurt, als of de gemeente en politie/handhaving er niets aan doen. Het enige wat de handhaving hier komt doen is boetes uitschrijven aan fout geparkeerde auto's, en dus de hardwerkende burger komen pesten, inplaats van de veiligheid in deze wijk te handhaven.

Buurt statistieken

Gegevens uit Sluisdijk

Inwoners980
Mannen49%
Vrouwen51%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Albert Heijn
Julianaplein 9
208m
Vomar
Koningdwarsstraat 70
439m
Albert Heijn
Meeuwenstraat 2
470m

Scholen

26 binnen 5 km

IKC Haven48
Basisonderwijs · 148 leerlingen
344m
Dr. J.P. Thijsse
Basisonderwijs · 220 leerlingen
498m
Kindcentrum De Windwijzer
Basisonderwijs · 194 leerlingen
638m

Veelgestelde vragen

Over Langestraat 1C, Den Helder