Appartement te huur: Lariksplaats 49, Tilburg
Niet meer online
HurenTilburgAppartementenLariksplaats 49

Lariksplaats 49

Bomenbuurt Midden, Tilburg

Niet meer online
Buurt Bomenbuurt Midden, TilburgBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
AH XL op 331m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
36% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Dit appartement in de Bomenbuurt Midden

Dit appartement uit 2019 straalt nieuwbouw uit. Met energielabel A is het een zuinige woning. De huurprijs van €1.625 ligt aan de hoge kant vergeleken met andere appartementen in Tilburg, maar je krijgt er een modern en onderhoudsarm thuis voor terug.

De buurt: Bomenbuurt Midden

De Bomenbuurt Midden is een stedelijke buurt met veel voorzieningen om de hoek. Het is een dichtbevolkte wijk met veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden. De buurt Bomenbuurt Midden heeft een levendig karakter, al zijn er geen bewonersreviews om dat te staven.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de AH XL en Aldi, allebei op 331 meter. Ook de Coop is op loopafstand (649 meter). Voor de kleintjes is Montessoribasisschool De Elzen om de hoek (247 meter), en de Openbare Basisschool De Vuurvogel op 308 meter. Het Odulphuslyceum voor voortgezet onderwijs vind je op 367 meter. De gemeente Tilburg biedt verder ruime park- en recreatiemogelijkheden.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Huispedia aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusNiet meer online
Prijs€ 1.625 p.m.
Prijs per m²€ 25 p.m.
Woonoppervlakte64m²
Perceeloppervlakte8550m²
Bouwjaar2019
EnergielabelA
BuurtBomenbuurt Midden
WijkNoordhoek
GemeenteTilburg

Locatie

Lariksplaats 49, Tilburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Bomenbuurt Midden

Inwoners2.440
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Bomenbuurt Midden

Woningvoorraad1.285
Gem. WOZ-waarde€ 279.000
Koopwoningen53%
Huurwoningen47%

Supermarkten

43 binnen 5 km

AH XL
Jan Heijnsstraat 10
331m
Aldi
Jan Heijnsstraat 30
331m
Coop
Wilhelminapark 48
649m

Scholen

67 binnen 5 km

Montessoribasisschool De Elzen
Basisonderwijs · 558 leerlingen
247m
Openbare Basisschool De Vuurvogel
Basisonderwijs · 253 leerlingen
308m
Odulphuslyceum - De Havo
Voortgezet onderwijs · 478 leerlingen
367m

Veelgestelde vragen

Over Lariksplaats 49, Tilburg

Welk energielabel heeft Lariksplaats 49?

De woning aan Lariksplaats 49 in Tilburg heeft energielabel A.

Is €1.625 een eerlijke huurprijs voor dit appartement?

De huurprijs van €1.625 ligt 24% boven het buurtgemiddelde van €1.310. Het appartement is wel modern (bouwjaar 2019) en heeft energielabel A, wat lagere energiekosten betekent. Of de prijs eerlijk is, hangt af van wat je zoekt: voor een nieuwbouwappartement in een stedelijke buurt is het marktconform, maar er zijn in de buurt ook goedkopere opties.

Hoe snel worden woningen in de Bomenbuurt Midden verhuurd?

Woningen in deze buurt worden gemiddeld in 11 dagen verhuurd. Dat is vrij snel, dus als je interesse hebt, is het goed om snel te reageren. Er staan momenteel 6 huurwoningen te huur in de buurt, waarvan dit appartement de duurste is.

Wat is de gemiddelde huurprijs per vierkante meter in de buurt?

De gemiddelde huurprijs per vierkante meter in de Bomenbuurt Midden is €19,67. Dit appartement heeft 64 m², wat neerkomt op €25,39 per m². Dat is hoger dan het buurtgemiddelde, maar de woning is ook nieuwer en energiezuiniger.

Zijn er veel eenpersoonshuishoudens in de buurt?

Ja, van de 1.465 huishoudens in de Bomenbuurt Midden zijn er 840 eenpersoonshuishoudens (57%). Dat is hoog, wat past bij een stedelijke omgeving met veel jonge werkenden en studenten. De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,6 personen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 1,2 km afstand, ongeveer 15 minuten lopen. Dat is prima bereikbaar voor forenzen.

Zijn er parken in de buurt?

Ja, het dichtstbijzijnde park of plantsoen ligt op 500 meter afstand. Dat is ongeveer 6 minuten lopen. In de buurt zijn ook diverse restaurants en een bibliotheek op 1,6 km.

Niet meer online
Deze woning is niet meer beschikbaar.