Appartement te koop: Lindehof 23, Bodegraven
Verkocht onder voorbehoud

Lindehof 23

Dronenhoek, Bodegraven-Reeuwijk

€ 495.000
Buurt Dronenhoek, BodegravenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 154m²
154m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruim appartement in Bodegraven

Dit appartement aan de Lindehof 23 in Bodegraven is een verrassend ruime woning met 154 vierkante meter woonoppervlak. Het bouwjaar 1997 en energielabel A zorgen voor een moderne, zuinige basis. De woning ligt in een rustige buurt, maar toch dicht bij voorzieningen. Met een vraagprijs van €495.000 is dit appartement aan de hoge kant, maar de ruime opzet en het lage energieverbruik maken het een interessante optie. Bekijk ook andere appartementen in Bodegraven-Reeuwijk voor vergelijkbaar aanbod.

De buurt Dronenhoek

Dronenhoek is een kleine, rustige buurt in Bodegraven-Zuid met ongeveer 335 inwoners. Het is een groene wijk met veel eengezinswoningen en een hoog percentage koopwoningen (91%). De buurt is vooral populair bij gezinnen en ouderen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,6 personen. De buurt Dronenhoek staat bekend om zijn lage criminaliteit: er werden slechts 4 misdrijven geregistreerd. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij de Aldi of Albert Heijn, beide op loopafstand (om de hoek). Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals de Rooms Katholieke Basisschool Willibrord (twee straten verder) en de Prinses Beatrixschool (ook om de hoek). Het treinstation van Bodegraven ligt op tien minuten lopen. De gemeente Bodegraven-Reeuwijk biedt verder voldoende voorzieningen zoals een park op loopafstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Drieman Bodegraven aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 februari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 495.000
Prijs per m²€ 3.214
Woonoppervlakte154m²
Perceeloppervlakte236m²
Bouwjaar1997
EnergielabelA
BuurtDronenhoek
WijkBodegraven-Zuid
GemeenteBodegraven-Reeuwijk

Locatie

Lindehof 23, Bodegraven

Buurt statistieken

Gegevens uit Dronenhoek

Inwoners335
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Aldi
Doortocht 9
408m
Albert Heijn
Oud-Bodegraafseweg 23
468m
Jumbo
Raadhuisplein 15
824m

Scholen

13 binnen 5 km

Rooms Katholieke Basisschool Willibrord
Basisonderwijs · 359 leerlingen
368m
Prinses Beatrixschool
Basisonderwijs · 234 leerlingen
430m
Verhoeff-Rollmanschool
Basisonderwijs · 291 leerlingen
468m

Veelgestelde vragen

Over Lindehof 23, Bodegraven

Welk energielabel heeft Lindehof 23?

De woning aan Lindehof 23 in Bodegraven heeft energielabel A.

Is €495.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €495.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Bodegraven, maar de 154 m² woonoppervlak en het energielabel A maken het wel een bijzondere woning. Vergelijkbare appartementen in de regio zijn vaak kleiner of hebben een lager energielabel.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt op 600 meter van het treinstation van Bodegraven, wat ongeveer tien minuten lopen is. Daarmee is het openbaar vervoer goed bereikbaar. De buurt is rustig en groen, met een park op 300 meter afstand.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde is de Rooms Katholieke Basisschool Willibrord op 368 meter, gevolgd door de Prinses Beatrixschool op 430 meter en de Verhoeff-Rollmanschool op 468 meter. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 8 kilometer afstand, dus dat is minder gunstig.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit label is gunstig voor de maandelijkse energiekosten en het wooncomfort. De woning is gebouwd in 1997, dus heeft waarschijnlijk goede isolatie en moderne installaties. Een A-label is een pluspunt ten opzichte van oudere woningen.

Hoe veilig is de buurt Dronenhoek?

De buurt is zeer veilig. In de CBS-data worden slechts 4 misdrijven geregistreerd voor de hele buurt. Het is een rustige wijk met veel koopwoningen en gezinnen. De lage criminaliteit maakt het een prettige omgeving om te wonen.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De Aldi zit op 408 meter en de Albert Heijn op 468 meter, beide dus om de hoek. Ook is er een Jumbo op 824 meter. Voor dagelijkse boodschappen hoef je niet ver te reizen.