Appartement te huur: Lindenlaan 25B, Valkenburg

Lindenlaan 25B

Valkenburg, Valkenburg aan de Geul

€ 1.675 p.m.
Buurt Valkenburg, ValkenburgBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 160m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
39% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Rustig wonen in Valkenburg

Dit appartement aan de Lindenlaan ademt rust en ruimte. Met 95 m² woonoppervlak is het een comfortabele woning in een groene omgeving. Het energielabel A betekent dat je niet voor verrassingen komt te staan qua energiekosten. De huurprijs van €1.675 is marktconform voor een appartement van dit formaat in Valkenburg. Bekijk ook andere appartementen in Valkenburg aan de Geul.

De buurt Valkenburg

Valkenburg is een dorp met een mix van inwoners: veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens. De buurt heeft een gemoedelijke sfeer, met voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een rustige, groene omgeving zien. Lees meer over de gemeente Valkenburg aan de Geul.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Albert Heijn, om de hoek op 160 meter. Ook Jan Linders is twee straten verder. Voor kinderen is er openbare basisschool Berg op tien minuten lopen, en kinderdagverblijf op dezelfde afstand. De trein naar Maastricht vertrekt vanaf station Valkenburg, op loopafstand. Het centrum van Valkenburg is ook dichtbij, met restaurants en een park om de hoek.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Pooters Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.675 p.m.
Prijs per m²€ 18 p.m.
Woonoppervlakte95m²
Perceeloppervlakte240m²
Bouwjaar2010
EnergielabelA
BuurtValkenburg
WijkValkenburg
GemeenteValkenburg aan de Geul

Locatie

Lindenlaan 25B, Valkenburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Valkenburg

Inwoners3.535
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Valkenburg

Woningvoorraad2.187
Gem. WOZ-waarde€ 286.000
Koopwoningen42%
Huurwoningen57%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Albert Heijn
Irmengard Passage 3
160m
Jan Linders
Walramplein 26
214m
Aldi
Koningswinkelstraat 2-4-6
703m

Scholen

6 binnen 5 km

Openbare basisschool Berg
Basisonderwijs · 213 leerlingen
2917m
Basisschool Hulsberg
Basisonderwijs · 265 leerlingen
3468m
Basisschool Ummer Clumme
Basisonderwijs · 228 leerlingen
4039m

Veelgestelde vragen

Over Lindenlaan 25B, Valkenburg

Welk energielabel heeft Lindenlaan 25B?

De woning aan Lindenlaan 25B in Valkenburg heeft energielabel A.

Is €1.675 een eerlijke huurprijs voor dit appartement?

De huurprijs van €1.675 ligt iets boven de gemiddelde huurprijs in de buurt (€1.623) en onder de mediaan (€1.748). Het appartement is 95 m², terwijl het buurtgemiddelde 146 m² is. De prijs per m² is €17,63, wat hoger is dan het buurtgemiddelde van €14,76. Gezien het energielabel A en de goede staat van de woning is de prijs marktconform.

Hoe is de buurt Valkenburg qua voorzieningen?

Valkenburg heeft alle dagelijkse voorzieningen op loopafstand. Binnen 700 meter vind je drie supermarkten: Albert Heijn, Jan Linders en Aldi. Ook zijn er basisscholen en een kinderdagverblijf op ongeveer 900 meter. Het treinstation is op 900 meter. Daarnaast zijn er restaurants, een bibliotheek en een park dichtbij.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten in vergelijking met woningen met een lager label.

Zijn er veel huurwoningen beschikbaar in Valkenburg?

Op dit moment staan er 4 huurwoningen te huur in de buurt Valkenburg, waarvan dit appartement er één is. De gemiddelde huurprijs is €1.623 en de mediaan €1.748. Er zijn geen woningcorporatiewoningen beschikbaar. De markt is dus beperkt, maar er is keuze in verschillende prijsklassen.

Hoe veilig is de buurt Valkenburg?

In de buurt Valkenburg zijn in totaal 348 misdrijven geregistreerd. Dit cijfer geeft een indicatie van de veiligheidssituatie. Over het algemeen staat Valkenburg bekend als een rustige en veilige woonplaats.

Is het appartement geschikt voor een gezin?

Het appartement heeft 95 m² woonoppervlak, wat ruim is voor een klein gezin. De buurt heeft veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, maar ook gezinnen met kinderen. Er zijn basisscholen en een kinderdagverblijf op loopafstand. Houd er rekening mee dat er geen tuin of balkon wordt genoemd in de gegevens.