Appartement te koop: M.K. Gandhiplein 111, Groningen
KopenGroningenAppartementenM.K. Gandhiplein 111

M.K. Gandhiplein 111

Hoornse Meer, Groningen

€ 415.000
Buurt Hoornse Meer, GroningenBekijk buurt
Al 149 dagen op de markt
Gemiddeld in de buurt is 19 dagen
Albert Heijn op 287m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
30% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het Hoornse Meer

Dit appartement aan het M.K. Gandhiplein voelt licht en ruim, met 91 vierkante meter woonoppervlak. Het bouwjaar 1989 en energielabel C geven een solide basis. De vraagprijs van €415.000 is marktconform voor appartementen in Groningen.

De buurt Hoornse Meer

De buurt Hoornse Meer is een rustige wijk met veel groen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar CBS-cijfers laten een gemengde bevolking zien: veel eenpersoonshuishoudens en een aanzienlijk deel 65-plussers. De omgevingsadressendichtheid is 1976, wat duidt op een stedelijke omgeving.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (287 meter). Ook een Lidl en Jumbo zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Boerhaave School (559 meter) of de Brederoschool (968 meter). De gemeente Groningen biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Schouten + van der Griezen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt15 december 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 415.000
Prijs per m²€ 4.560
Woonoppervlakte91m²
Perceeloppervlakte6841m²
Bouwjaar1989
EnergielabelC
BuurtHoornse Meer
WijkZuidwest
GemeenteGroningen

Locatie

M.K. Gandhiplein 111, Groningen

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoornse Meer

Inwoners4.290
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Hoornse Meer

Woningvoorraad2.507
Gem. WOZ-waarde€ 308.000
Koopwoningen40%
Huurwoningen60%

Supermarkten

40 binnen 5 km

Albert Heijn
B S F von Suttnerstraat 1
287m
Albert Heijn
Van Lenneplaan 99
1276m
Lidl
Van Lenneplaan 113b
1276m

Scholen

53 binnen 5 km

Boerhaave School
Basisonderwijs · 171 leerlingen
559m
Brederoschool
Basisonderwijs · 473 leerlingen
968m
Kentalis Dr. J. de Graafschool
Speciaal onderwijs · 77 leerlingen
1067m

Veelgestelde vragen

Over M.K. Gandhiplein 111, Groningen

Welk energielabel heeft M.K. Gandhiplein 111?

De woning aan M.K. Gandhiplein 111 in Groningen heeft energielabel C.

Is €415.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €415.000 ligt iets boven de gemiddelde koopprijs in de buurt (€406.875) en de mediaan (€375.000). In de afgelopen periode werden woningen gemiddeld voor €458.611 verkocht, dus de prijs is marktconform. Het appartement is 91 m², wat neerkomt op €4.560 per m², iets boven het buurtgemiddelde van €4.007 per m².

Hoe is de bereikbaarheid van het Hoornse Meer?

Het treinstation ligt op 3,4 kilometer afstand, dus je bent er met de fiets in ongeveer 15 minuten. De omgevingsadressendichtheid van 1976 wijst op een stedelijke omgeving met voldoende voorzieningen op loopafstand.

Wat voor type woningen staan er in de buurt?

In het Hoornse Meer bestaat 35% van de woningen uit eengezinswoningen en 40% zijn koopwoningen. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1970 en 2010, met 58,3% uit de periode 1990-2010. Dit appartement uit 1989 past in het oudere deel van de woningvoorraad.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn diverse supermarkten op loopafstand, waaronder Albert Heijn op 287 meter. Ook scholen zoals de Boerhaave School (559 meter) en de Brederoschool (968 meter) zijn dichtbij. Een park of plantsoen vind je op 300 meter.

Hoe veilig is de buurt Hoornse Meer?

In de buurt zijn 114 misdrijven geregistreerd, maar zonder verdere details over de aard of frequentie is het lastig een oordeel te geven. Het is een gemengde wijk met veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, wat vaak samengaat met een rustige sfeer.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. In de buurt heeft 90,9% van de woningen ook label C, dus het is normaal voor deze wijk. Label C is gemiddeld; je kunt verwachten dat de energiekosten beheersbaar zijn, maar niet extreem laag.