Appartement te koop: Marevista 23, Noordwijk
KopenNoordwijkAppartementenMarevista 23

Marevista 23

Boulevard, Noordwijk

€ 3.395.000
Buurt Boulevard, NoordwijkBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 224m²
124% groter dan gemiddeld in de buurt
Vomar op 484m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
48% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Aan zee in Noordwijk

Dit appartement aan de Marevista in Noordwijk ademt de sfeer van de kust. Met 224 vierkante meter woonoppervlak is het een royale woning, gebouwd in 1977 en voorzien van energielabel C. De vraagprijs van €3.395.000 is aan de hoge kant, ook vergeleken met andere appartementen in Noordwijk.

De buurt Boulevard

De buurt Boulevard is een kustwijk met veel 65-plussers en eenpersoonshuishoudens. Het is er rustig, met een lage dichtheid aan voorzieningen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Vomar, om de hoek op 484 meter. Ook Dirk en Albert Heijn zijn op loopafstand. Basisscholen zijn wat verder weg: de dichtstbijzijnde, Rooms Katholieke Basisschool Andreas, ligt op 4 kilometer. De gemeente Noordwijk biedt verder een restaurant op 200 meter en een park op 460 meter.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Bonnike Makelaardij op Vastgoed Nederland aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt30 januari 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.395.000
Prijs per m²€ 15.156
Woonoppervlakte224m²
Perceeloppervlakte2332m²
Bouwjaar1977
EnergielabelC
BuurtBoulevard
WijkNoordwijk Zee
GemeenteNoordwijk

Locatie

Marevista 23, Noordwijk

Buurt statistieken

Gegevens uit Boulevard

Inwoners595
Mannen49%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Boulevard

Woningvoorraad723
Gem. WOZ-waarde€ 680.000
Koopwoningen67%
Huurwoningen28%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Vomar
Bomstraat 19
484m
Dirk
Raadhuisstraat 9
1490m
Albert Heijn
Bonnikeplein 2
1517m

Scholen

11 binnen 5 km

Teylingen College Leeuwenhorst
Voortgezet onderwijs · 1387 leerlingen
3434m
Teylingen College - KTS
Voortgezet onderwijs · 916 leerlingen
3957m
Rooms Katholieke Basisschool Andreas
Basisonderwijs · 266 leerlingen
4016m

Veelgestelde vragen

Over Marevista 23, Noordwijk

Welk energielabel heeft Marevista 23?

De woning aan Marevista 23 in Noordwijk heeft energielabel C.

Is €3.395.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs is fors hoger dan de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€958.813) en ook hoger dan de mediaan (€722.000). Het is de duurste woning van de 16 die nu te koop staan. De gemiddelde verkoopprijs in de buurt ligt op €759.518, maar dit appartement is met 224 m² veel groter dan het buurtgemiddelde van 100 m². De prijs per vierkante meter (€15.156) ligt boven het buurtgemiddelde van €9.284.

Hoe is de buurt Boulevard om in te wonen?

Boulevard is een rustige kustbuurt met veel oudere bewoners: 48% is 65 jaar of ouder. Er wonen relatief veel eenpersoonshuishoudens (265 van de 595 inwoners). Het is niet erg stedelijk (stedelijkheidsklasse 3) en er zijn weinig voorzieningen op loopafstand. Het aantal misdrijven is 72 per jaar, wat voor een kustbuurt niet hoog is.