Appartement te koop: Marina-Park 355, Den Helder
20 uur geleden ontdekt
KopenDen HelderAppartementenMarina-Park 355

Marina-Park 355

Marina, Den Helder

€ 187.500
Buurt Marina, Den HelderBekijk buurt
Vandaag op de markt gezet
Wees er snel bij
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
36% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Rustig wonen aan het water

Dit appartement aan de Marina-Park in Den Helder ligt in een rustige, groene buurt met uitzicht op het water. Het is een fijne plek voor wie van een beetje rust houdt, maar toch dicht bij de stad wil zitten. Met een vraagprijs van €187.500 is dit een scherp geprijsd appartement, zeker in vergelijking met andere appartementen in Den Helder.

Buurt Marina

De buurt Marina is een rustige woonwijk met veel groen en water. De meeste woningen zijn koopwoningen (89%), en er wonen veel 45-plussers. Het is een buurt waar je elkaar nog kent, maar waar ook genoeg privacy is. Op basis van de beschikbare beoordelingen is er nog geen bewonersfeedback om te delen.

Leven in de straat

's Ochtends haal je snel een broodje bij de Albert Heijn op tien minuten lopen, of bij de Aldi of Dekamarkt even verderop. Voor de kinderen is IKC de Optimist om de hoek, en ook Kindcentrum Schoter Duijn en De Dijk zijn op loopafstand. De gemeente Den Helder biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van winkels tot zorg.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Coltof Makelaardij en Vastgoed Nederland.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 187.500
Prijs per m²€ 3.233
Woonoppervlakte58m²
Perceeloppervlakte2034m²
Bouwjaar1981
EnergielabelB
BuurtMarina
WijkDe Schooten
GemeenteDen Helder

Locatie

Marina-Park 355, Den Helder

Buurt statistieken

Gegevens uit Marina

Inwoners1.355
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

11 binnen 5 km

Albert Heijn
Vrede en Vrijheid 19
1064m
Aldi
Vrede en Vrijheid 12-16
1098m
Dekamarkt
Vrede en Vrijheid 2
1134m

Scholen

26 binnen 5 km

IKC de Optimist
Basisonderwijs · 72 leerlingen
1023m
Kindcentrum Schoter Duijn
Basisonderwijs · 131 leerlingen
1216m
De Dijk
Basisonderwijs · 275 leerlingen
1238m

Veelgestelde vragen

Over Marina-Park 355, Den Helder

Welk energielabel heeft Marina-Park 355?

De woning aan Marina-Park 355 in Den Helder heeft energielabel B.

Is €187.500 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €187.500 is marktconform voor een appartement van 58 m² met energielabel B in de buurt Marina. De prijs per vierkante meter ligt rond de €3.232, wat gebruikelijk is voor deze wijk in Den Helder.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt op 2,4 km van het treinstation, dus met de fiets ben je er zo. De buurt is goed bereikbaar met de auto en er is voldoende parkeergelegenheid.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is B, wat betekent dat de woning redelijk zuinig is. Je kunt lagere energiekosten verwachten dan bij een woning met label D of lager.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals IKC de Optimist (1 km), Kindcentrum Schoter Duijn (1,2 km) en De Dijk (1,2 km). Ook is er voortgezet onderwijs op 2,7 km afstand.

Hoe veilig is de buurt Marina?

De buurt is relatief rustig. In de buurt zijn 35 misdrijven geregistreerd, wat voor een wijk van deze omvang gemiddeld is. Het park en plantsoen liggen op 400 meter, wat bijdraagt aan een prettige leefomgeving.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een appartement uit 1981 met een woonoppervlakte van 58 m². Het heeft energielabel B en is geschikt voor eenpersoonshuishoudens of stellen.

Coltof Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen