Appartement te huur: Marnixstraat 35, 'S-Gravenhage
HurenDen HaagAppartementenMarnixstraat 35

Marnixstraat 35

Koningsplein en omgeving, Den Haag

€ 3.750 p.m.
Buurt Koningsplein en omgeving, 'S-GravenhageBekijk buurt
Albert Heijn op 361m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
39% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Midden in de stad

Dit appartement aan de Marnixstraat ademt de sfeer van het levendige Regentessekwartier. Met 67 m² woonoppervlak en energielabel C is het een comfortabele stek in een van de meest bruisende delen van Den Haag. De huurprijs van €3.750 is aan de hoge kant, zeker vergeleken met het buurtgemiddelde van €2.234. Het aanbod van appartementen in Den Haag laat zien dat dit type woning in de stad gewild is.

Buurt Koningsplein e.o.

De buurt Koningsplein e.o. scoort een 8,19 uit 7 beoordelingen. Een bewoner zegt: 'Vriendelijke buurt, woon er al 10 jaar.' Enkele bewoners: 'Leuke centraal gelegen buurt met goede voorzieningen. Zou iets groener mogen.' De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en een mix van leeftijden, met een bovengemiddeld aantal inkomens in de hogere segmenten.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (361 m) of de Coop (435 m). Ook zijn er twee basisscholen op loopafstand: De Parachute en de Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer. De gemeente Den Haag biedt verder volop restaurants en cafés op een steenworp afstand.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via The Hague Real Estate Services op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt13 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 3.750 p.m.
Prijs per m²€ 56 p.m.
Woonoppervlakte67m²
Perceeloppervlakte105m²
Bouwjaar1922
EnergielabelC
BuurtKoningsplein en omgeving
WijkRegentessekwartier
GemeenteDen Haag

Locatie

Marnixstraat 35, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 7 bewoners

8.1
Sarah
27-10-2025
Gezellig

Vriendelijke buurt woon der al 10 jaar

8.4
Dewi vd Weerd
19-08-2025
Heel gezellige buurt met goede sociale cohesie

Leuke centraal gelegen buurt met goede voorzieningen. Zou iets groener mogen.

7.7
Shantie
13-08-2025
Fijne buurt om te wonen

Fijne buurt om in te wonen. Supermarkten in overvloed. Leuke restaurants en cafeetjes. Maar ook rustig vooral in de avond.

8.1
A.B
30-12-2024
In de Weimar is alles fijner

Vriendelijke behulpzame mensen

7.0
Levi kamerbeek
08-06-2024
Gezzelig

Tof

9.0
David Zonnenberg
20-11-2023
Ontzettend fijn gevoel

Hele fijne week met vriendelijke mensen

Buurt statistieken

Gegevens uit Koningsplein en omgeving

Inwoners7.660
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Koningsplein en omgeving

Woningvoorraad4.088
Gem. WOZ-waarde€ 398.000
Koopwoningen38%
Huurwoningen61%

Supermarkten

85 binnen 5 km

Albert Heijn
Elandstraat 160
361m
Coop
Prins Hendrikstraat 46
435m
Albert Heijn
Conradkade 67
507m

Scholen

8 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
3675m
Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 343 leerlingen
4401m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
4487m

Veelgestelde vragen

Over Marnixstraat 35, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Marnixstraat 35?

De woning aan Marnixstraat 35 in 'S-Gravenhage heeft energielabel C.

Is de huurprijs van €3.750 marktconform voor deze buurt?

De huurprijs ligt 68% boven het buurtgemiddelde van €2.234. De gemiddelde huurprijs per m² in de buurt is €25,09, terwijl deze woning uitkomt op €55,97 per m². Daarmee is de prijs aan de hoge kant, maar de woning is ook kleiner dan het buurtgemiddelde (67 m² versus 103 m²).

Hoe snel worden huurwoningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in de buurt worden gemiddeld in 21 dagen verhuurd. Dat is relatief snel, wat aangeeft dat er vraag is naar huurwoningen in Koningsplein e.o.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

De buurt heeft een omgevingsadressendichtheid van 8.289 adressen per km², wat valt onder 'zeer sterk stedelijk' (stedelijkheidsklasse 1). Je woont hier dus midden in de stad, met alle voorzieningen dichtbij.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, zoals Albert Heijn (361 m) en Coop (435 m). Ook zijn er basisscholen en een kinderdagverblijf binnen 600 m. Het treinstation ligt op 3,6 km, maar bushaltes zijn waarschijnlijk dichterbij.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 330 misdrijven geregistreerd, maar zonder context is dat lastig te duiden. De buurt scoort een 8,19 uit 7 beoordelingen, wat wijst op een positieve ervaring van bewoners.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt een gemiddelde energierekening verwachten voor een appartement van deze grootte en bouwjaar (1922).

The Hague Real Estate Services
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 4 bronnen