Appartement te huur: Neerstraat 22C, Roermond
HurenRoermondAppartementenNeerstraat 22C

Neerstraat 22C

Binnenstad, Roermond

€ 1.300 p.m.
Buurt Binnenstad, RoermondBekijk buurt
Jumbo op 21m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
37% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in de Binnenstad

Dit appartement aan de Neerstraat 22C in Roermond ademt historie. Het is gebouwd in 1887 en heeft een woonoppervlak van 73 m². De woning ligt midden in de levendige Binnenstad, waar je zo de horeca en winkels inloopt. Met een huurprijs van €1.300 per maand is dit aanbod marktconform vergeleken met andere appartementen in Roermond.

De buurt Binnenstad

De Binnenstad is een dichtbevolkte buurt met ruim 6.000 inwoners. Het is een plek waar veel alleenstaanden wonen en de sfeer is stedelijk en levendig. De buurt Binnenstad kent een hoge bevolkingsdichtheid, met veel voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij de Jumbo, die letterlijk naast de deur zit op 21 meter. Ook de Ekoplaza en Albert Heijn zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Basisschool De Steenen Brug (om de hoek) en Openbare Basisschool aan de Roer (tien minuten lopen). De gemeente Roermond biedt verder een ruim aanbod aan voorzieningen.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via AB & P Vaassen aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.300 p.m.
Prijs per m²€ 18 p.m.
Woonoppervlakte73m²
Perceeloppervlakte209m²
Bouwjaar1887
BuurtBinnenstad
WijkCentrum
GemeenteRoermond

Locatie

Neerstraat 22C, Roermond

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad

Inwoners6.060
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Binnenstad

Woningvoorraad4.138
Gem. WOZ-waarde€ 252.000
Koopwoningen25%
Huurwoningen75%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Jumbo
Roersingelpassage 5
21m
Ekoplaza
Dr. Leursstraat 19a
393m
Albert Heijn
Godsweerdersingel 74
712m

Scholen

33 binnen 5 km

Basisschool De Steenen Brug
Basisonderwijs · 202 leerlingen
454m
Openbare Basisschool aan de Roer
Basisonderwijs · 328 leerlingen
883m
PCB Willem de Zwijger
Basisonderwijs · 134 leerlingen
1100m

Veelgestelde vragen

Over Neerstraat 22C, Roermond

Is €1.300 per maand een realistische huurprijs voor dit appartement?

Ja, de prijs van €1.300 ligt iets boven de mediaanhuur in de buurt (€1.225), maar is marktconform voor een appartement van 73 m² in de Binnenstad. De gemiddelde huurprijs per m² in de buurt is €12,06, wat neerkomt op €880 voor 73 m², maar dat gemiddelde is gebaseerd op een veel grotere gemiddelde oppervlakte (414 m²). Dit appartement is kleiner, dus de prijs per m² is hoger.

Hoe snel worden woningen in de Binnenstad verhuurd?

Woningen in de Binnenstad worden gemiddeld in 21 dagen verhuurd. Dat is relatief snel, wat aangeeft dat er vraag is naar huurwoningen in deze buurt. Er staan momenteel 8 huurwoningen te huur, dus het aanbod is beperkt.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de Binnenstad?

De Binnenstad is zeer sterk stedelijk, met een omgevingsadressendichtheid van 2.563 adressen per km². Dat betekent dat er veel voorzieningen en levendigheid op korte afstand zijn, maar ook dat het er druk kan zijn.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, de Jumbo zit op slechts 21 meter afstand, dus letterlijk naast de deur. Ook de Ekoplaza (393 m) en Albert Heijn (712 m) zijn op loopafstand. Voor een grotere supermarkt als de Lidl moet je iets verder (1,9 km).

Hoe veilig is de Binnenstad?

In de buurt zijn in totaal 932 misdrijven geregistreerd. Dat is een relatief hoog aantal, maar past bij een zeer stedelijk centrumgebied met veel winkels en horeca.

Wat is de afstand tot het treinstation?

Het treinstation van Roermond ligt op 1,0 km afstand, dus ongeveer 12 minuten lopen. Dat is goed bereikbaar voor forenzen.

AB & P Vaassen
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen