Appartement te koop: Nijverheidsweg 20, Assen
Verkocht onder voorbehoud
KopenAssenAppartementenNijverheidsweg 20

Nijverheidsweg 20

Bedrijventerrein Marsdijk Oost, Assen

€ 1.395.000
Buurt Bedrijventerrein Marsdijk Oost, AssenBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 356m²
356m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruim appartement met een eigenzinnige uitstraling

Dit appartement aan de Nijverheidsweg 20 in Assen is allesbehalve standaard. Met 356 m² woonoppervlakte biedt het een ongekende ruimte, verdeeld over één woonlaag. Het bouwjaar 2002 en energielabel A++ zorgen voor een moderne, duurzame basis. De vraagprijs van €1.395.000 is aan de hoge kant, maar past bij het unieke karakter en de omvang. Vergelijk je met andere appartementen in Assen, dan valt op dat dit exemplaar qua formaat en prijs een uitzondering is.

Bedrijventerrein Marsdijk Oost: rust en ruimte

De buurt Bedrijventerrein Marsdijk Oost is een rustige, groene omgeving met een mix van bedrijven en woningen. Het is een plek waar je niet snel iemand tegenkomt op straat, maar waar de rust juist wordt gewaardeerd. De buurt telt 190 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,5. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, dus het beeld is gebaseerd op cijfers: relatief veel 45-65-jarigen en een hoog percentage koopwoningen (81%).

Leven in de straat: dagelijkse routine

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo of Lidl, beide op ruim een kilometer afstand, om de hoek dus. Ook de basisscholen Openbare Basisschool Heksenketel en Kindcentrum De Marskramer liggen op loopafstand. De gemeente Assen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van restaurants tot een treinstation op 3,9 km.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Lamberink aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 augustus 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.395.000
Prijs per m²€ 3.919
Woonoppervlakte356m²
Perceeloppervlakte2784m²
Bouwjaar2002
EnergielabelA++
BuurtBedrijventerrein Marsdijk Oost
WijkMarsdijk
GemeenteAssen

Locatie

Nijverheidsweg 20, Assen

Buurt statistieken

Gegevens uit Bedrijventerrein Marsdijk Oost

Inwoners190
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Jumbo
Kleuvenstee 106
1184m
Lidl
Kleuvenstee 8
1184m
Aldi
Groningerstraat 340
1985m

Scholen

30 binnen 5 km

Openbare Basisschool Heksenketel
Basisonderwijs · 259 leerlingen
1150m
Kindcentrum De Marskramer
Basisonderwijs · 216 leerlingen
1183m
Basisschool De Driesprong-school met de Bijbel
Basisonderwijs · 187 leerlingen
1271m

Veelgestelde vragen

Over Nijverheidsweg 20, Assen

Welk energielabel heeft Nijverheidsweg 20?

De woning aan Nijverheidsweg 20 in Assen heeft energielabel A++.

Is €1.395.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.395.000 is fors, maar past bij de uitzonderlijke grootte van 356 m² en het energielabel A++. In de buurt Bedrijventerrein Marsdijk Oost zijn vergelijkbare objecten schaars, waardoor een directe prijsvergelijking lastig is. Het is een uniek aanbod in Assen.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt op Bedrijventerrein Marsdijk Oost, een rustig gebied. Het treinstation van Assen is 3,9 km verderop. De dichtstbijzijnde supermarkten (Jumbo en Lidl) zijn op 1,2 km afstand, goed beloopbaar. De auto is handig voor grotere afstanden.

Wat voor onderhoud is te verwachten bij een appartement uit 2002?

Het appartement is gebouwd in 2002, dus relatief modern. Met energielabel A++ is de isolatie uitstekend, wat lagere stookkosten betekent. Het onderhoud aan een appartement van deze leeftijd is doorgaans beperkt, maar het is altijd verstandig om bij bezichtiging te letten op de staat van installaties en afwerking.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Openbare Basisschool Heksenketel (1,2 km) en Kindcentrum De Marskramer (1,2 km). Voor voortgezet onderwijs is Dr Nassau College locatie Penta op 2,1 km. De buurt is daarmee geschikt voor gezinnen met schoolgaande kinderen.

Hoe veilig is de buurt Bedrijventerrein Marsdijk Oost?

De buurt heeft een laag aantal misdrijven: 23 in totaal. Het is een rustig bedrijventerrein met weinig criminaliteit. De omgevingsadressendichtheid is laag (653), wat bijdraagt aan een ruim en veilig gevoel.

Wat is de stedelijkheidsgraad van deze buurt?