Appartement te huur: Oostende 185, Helmond
HurenHelmondAppartementenOostende 185

Oostende 185

Centrum, Helmond

€ 1.379 p.m.
Buurt Centrum, HelmondBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AH XL op 127m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuw appartement in het centrum van Helmond

Dit appartement uit 2023 straalt nieuwbouw uit. Met energielabel A+++ is het extreem zuinig. De huurprijs van €1.379 is marktconform voor een appartement van 74 m² in deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Helmond.

Buurt Centrum

De buurt Centrum is dichtbevolkt met veel eenpersoonshuishoudens. Het is een levendige omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de AH XL, om de hoek. Ook Zapolski en Ekoplaza zijn twee straten verder. Basisscholen zoals KC Wilhelmina en Vrijeschool Peelland zijn op loopafstand. De gemeente Helmond biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Lemon Suites aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.379 p.m.
Prijs per m²€ 19 p.m.
Woonoppervlakte74m²
Perceeloppervlakte12698m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA+++
BuurtCentrum
WijkBinnenstad
GemeenteHelmond

Locatie

Oostende 185, Helmond

Buurt statistieken

Gegevens uit Centrum

Inwoners3.035
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Centrum

Woningvoorraad1.890
Gem. WOZ-waarde€ 188.000
Koopwoningen12%
Huurwoningen88%

Supermarkten

24 binnen 5 km

AH XL
Torenstraat 1
127m
Zapolski
Noord Koninginnewal 40
651m
Ekoplaza
Kromme Steenweg 37
725m

Scholen

41 binnen 5 km

De Korenaer Helmond
Speciaal onderwijs · 101 leerlingen
409m
Vakcollege Helmond
Voortgezet onderwijs · 626 leerlingen
476m
KC Wilhelmina
Basisonderwijs · 430 leerlingen
492m

Veelgestelde vragen

Over Oostende 185, Helmond

Welk energielabel heeft Oostende 185?

De woning aan Oostende 185 in Helmond heeft energielabel A+++.

Is €1.379 een eerlijke prijs voor dit appartement?

De gemiddelde huurprijs in Centrum is €1.443, de mediaan €1.400. Met €1.379 zit je daar net onder, voor 74 m². Dat is marktconform, zeker gezien het energielabel A+++ en het bouwjaar 2023.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in Centrum worden gemiddeld in 21 dagen verhuurd. Dat is relatief snel, dus als je interesse hebt, is het goed om snel te reageren.

Wat is de stedelijkheidsgraad van de buurt?

Centrum heeft een omgevingsadressendichtheid van 3.096 adressen per km², wat valt onder 'zeer sterk stedelijk'. Je woont dus midden in de stad met alle voorzieningen dichtbij.

Zijn er veel eenpersoonshuishoudens in de buurt?

Ja, van de 1.810 huishoudens zijn er 1.330 eenpersoonshuishoudens. Dat is ruim 73%. De buurt is populair onder alleenstaanden.

Hoe ver is het treinstation?

Het treinstation ligt op 0,9 km afstand, ongeveer tien minuten lopen.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, de AH XL ligt op 127 meter, om de hoek. Ook Zapolski (651 m) en Ekoplaza (725 m) zijn op loopafstand.

Wat is de gemiddelde huurprijs per m² in de buurt?

De gemiddelde huurprijs per m² in Centrum is €16,27. Dit appartement kost €1.379 / 74 m² = €18,64 per m², iets boven het gemiddelde, maar met A+++ en nieuwbouw is dat te verklaren.

Lemon Suites
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.
Gevonden op 2 bronnen
Lemon Suites
huispedia.nl
Bekijk
Lemon Suites
funda.nl
Bekijk