Appartement te koop: Oude Arnhemseweg 34, Ede
Verkocht onder voorbehoud
KopenEdeAppartementenOude Arnhemseweg 34

Oude Arnhemseweg 34

Komponistenbuurt, Ede

€ 330.000
Buurt Komponistenbuurt, EdeBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Populaire buurt voor senioren
31% van de bewoners is 65+
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in de Komponistenbuurt

Dit appartement aan de Oude Arnhemseweg 34 in Ede ademt de sfeer van een rustige, groene buurt. Met 83 vierkante meter woonoppervlak en een energielabel D is het een woning met karakter. De vraagprijs van €330.000 is marktconform voor appartementen in Ede.

De buurt: Komponistenbuurt

De Komponistenbuurt wordt door bewoners omschreven als 'rustig en beschaafd' en 'heel gezellig'. Een bewoner zegt: 'Fijne buurt, elke buur is goed met elkaar, het bos is 5 minuten lopen, het centrum is 10 minuten lopen.' Op basis van drie beoordelingen krijgt de buurt een 8,1. Het is een buurt met veel 65-plussers en een mix van een- en meerpersoonshuishoudens. Meer over de buurt Komponistenbuurt.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn op 7 minuten lopen of de Boni op 8 minuten. Ook de Hoogvliet is op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Paasbergschool (6 minuten lopen), de Koning Davidschool of Basisschool Calluna, allemaal om de hoek. De gemeente Ede biedt een fijne mix van stedelijk en groen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Domicilie Makelaars Ede op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 330.000
Prijs per m²€ 3.976
Woonoppervlakte83m²
Perceeloppervlakte1039m²
Bouwjaar1953
EnergielabelD
BuurtKomponistenbuurt
WijkEde-Oost
GemeenteEde

Locatie

Oude Arnhemseweg 34, Ede

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 3 bewoners

8.3
SK
15-11-2025
Rustig

De buurt is rustig en beschaafd

6.9
B
27-10-2025
saaie woningen en niet heel veel bijzonders... prima

oke!

9.3
Gijs
10-09-2025
Hele gezellige buurt

Fijne buurt elke buur is goed met elkaar, het bos is 5 minuten lopen, het centrum is 10 minuten lopen en het dichtsbijseinde busstation is 4 minuten lopen dus echt top!

Buurt statistieken

Gegevens uit Komponistenbuurt

Inwoners1.800
Mannen48%
Vrouwen53%

Supermarkten

16 binnen 5 km

Albert Heijn
Bunschoterplein 1
723m
Boni
Brouwerstraat 21
821m
Hoogvliet
De Halte 269
1162m

Scholen

46 binnen 5 km

Paasbergschool
Basisonderwijs · 189 leerlingen
647m
Koning Davidschool
Basisonderwijs · 258 leerlingen
656m
Basisschool Calluna
Basisonderwijs · 151 leerlingen
660m

Veelgestelde vragen

Over Oude Arnhemseweg 34, Ede

Welk energielabel heeft Oude Arnhemseweg 34?

De woning aan Oude Arnhemseweg 34 in Ede heeft energielabel D.

Is €330.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €330.000 is marktconform voor een appartement van 83 m² in de Komponistenbuurt. Het energielabel D betekent dat je rekening moet houden met hogere stookkosten dan bij een zuiniger label. Vergelijkbare woningen in de buurt geven een indicatie van de prijs.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het treinstation van Ede ligt op 1,8 km afstand, ongeveer 20 minuten lopen. De buurt is rustig gelegen, maar voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand. Het centrum van Ede is op 10 minuten lopen.

Wat is de sfeer in de Komponistenbuurt?

Bewoners noemen de buurt 'rustig en beschaafd' en 'heel gezellig'. Het is een gemengde buurt met veel ouderen, maar ook gezinnen. Het bos is dichtbij, en er is een goede sociale cohesie.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Paasbergschool (650 m), Koning Davidschool (660 m) en Basisschool Calluna (660 m). Ook is er speciaal onderwijs (De Wegwijzer) op 700 m.

Welke supermarkten zijn er in de buurt?

De dichtstbijzijnde supermarkten zijn Albert Heijn (720 m), Boni (820 m) en Hoogvliet (1,2 km). Allemaal op loopafstand of een korte fietsrit.

Hoe veilig is de Komponistenbuurt?

In de buurt zijn 70 misdrijven geregistreerd, wat voor een wijk met 1800 inwoners relatief laag is. Bewoners ervaren de buurt als rustig en veilig.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dat betekent dat de woning gemiddeld isoleert en je hogere energiekosten kunt verwachten dan bij een woning met label A of B.

Domicilie Makelaars Ede