Appartement te koop: Oude Rijksweg 170, Staphorst
KopenStaphorstAppartementenOude Rijksweg 170

Oude Rijksweg 170

Staphorst streek-West, Staphorst

€ 485.000
Buurt Staphorst streek-West, StaphorstBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 211m²
211m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een appartement met karakter

Dit appartement aan de Oude Rijksweg 170 in Staphorst is een bijzondere vondst. Met 211 vierkante meter woonoppervlak en een bouwjaar van 1860 ademt het pand historie. Het is een van de grotere appartementen in Staphorst, en met een vraagprijs van €485.000 is dat aan de hoge kant voor een appartement in deze gemeente.

De buurt: Staphorst streek-West

De buurt Staphorst streek-West is een rustige, landelijke omgeving. Het is een plek waar veel gezinnen wonen, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 3,3 personen. De buurt telt 975 inwoners, en de sfeer is er gemoedelijk. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers spreken voor zich: het is een hechte gemeenschap.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Lidl, op een kleine kilometer afstand. Ook Poiesz en Boni zijn om de hoek, op zo'n 1,5 kilometer. Voor de kinderen zijn er meerdere basisscholen in de buurt, zoals de Ds Harmen Doornveldschool op 1,1 kilometer en de Koning Willem-Alexanderschool op 1,5 kilometer. Het voortgezet onderwijs is ook dichtbij, met SGM Pieter Zandt op 1,5 kilometer. De gemeente Staphorst biedt een compleet voorzieningenniveau.

Over deze aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Boertjes Makelaardij & Hypotheken BV aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 juli 2025
StatusBeschikbaar
Prijs€ 485.000
Prijs per m²€ 2.299
Woonoppervlakte211m²
Perceeloppervlakte1705m²
Bouwjaar1860
BuurtStaphorst streek-West
WijkStaphorst (kern)
GemeenteStaphorst

Locatie

Oude Rijksweg 170, Staphorst

Buurt statistieken

Gegevens uit Staphorst streek-West

Inwoners975
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

4 binnen 5 km

Lidl
Rijksparallelweg 8 - 10
1023m
Poiesz
Markt 10
1467m
Boni
Ebbinge Wubbenlaan 3-3a
1503m

Scholen

10 binnen 5 km

Ds Harmen Doornveldschool
Basisonderwijs · 192 leerlingen
1080m
Koning Willem-Alexanderschool
Basisonderwijs · 253 leerlingen
1469m
SGM Pieter Zandt
Voortgezet onderwijs · 395 leerlingen
1512m

Veelgestelde vragen

Over Oude Rijksweg 170, Staphorst

Is €485.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €485.000 is aan de hoge kant voor een appartement in Staphorst, maar het is een uitzonderlijk groot appartement van 211 m² met een historisch bouwjaar. Of de prijs marktconform is, hangt af van de staat van het pand en de vergelijkbare woningen in de omgeving.

Hoe is de bereikbaarheid van Staphorst streek-West?

De buurt is rustig gelegen, maar voorzieningen zijn goed bereikbaar. Het treinstation ligt op 6,9 kilometer afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus. De omgevingsadressendichtheid is laag (299), wat duidt op een landelijke omgeving.

Zijn er scholen in de buurt van dit appartement?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde basisschool is Ds Harmen Doornveldschool op 1,1 kilometer, gevolgd door Koning Willem-Alexanderschool op 1,5 kilometer. Voor voortgezet onderwijs is SGM Pieter Zandt op 1,5 kilometer een optie.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een appartement met een woonoppervlak van 211 m², gebouwd in 1860. Het is een ruime woning met een historisch karakter. De exacte indeling en het aantal kamers zijn niet bekend, maar gezien de oppervlakte is er veel ruimte.

Hoe veilig is de buurt Staphorst streek-West?

De buurt is over het algemeen veilig. In de CBS-data worden 24 misdrijven geregistreerd voor de hele buurt, wat relatief laag is. Het is een rustige, landelijke omgeving waar veel gezinnen wonen.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op korte afstand. Lidl is het dichtstbij, op 1 kilometer. Ook Poiesz en Boni zijn op ongeveer 1,5 kilometer te vinden. Voor een grotere supermarkt als Jumbo moet je naar het centrum van Staphorst, op 5,5 kilometer.