Appartement te koop: Parklaan 38, Winschoten
Onder optie
KopenOldambtAppartementenParklaan 38

Parklaan 38

Zeeheldenbuurt, Oldambt

€ 199.000
Buurt Zeeheldenbuurt, WinschotenBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Aldi op 180m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Winschoten

Dit appartement aan de Parklaan 38 in Winschoten ademt de sfeer van de jaren zestig, met een praktische indeling en een energielabel C. Met 68 vierkante meter woonoppervlak is het een fijne basis, of je nu alleen woont of samen. De vraagprijs van €199.000 is marktconform voor appartementen in Oldambt.

De Zeeheldenbuurt: rustig en groen

De buurt Zeeheldenbuurt is een rustige woonwijk met veel groen. Van de 2685 inwoners is een aanzienlijk deel 65 jaar of ouder, en de buurt kent relatief veel eenpersoonshuishoudens. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers schetsen een beeld van een stabiele, wat oudere buurt.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de Aldi of Jumbo, beide op een paar minuten lopen. Ook de Albert Heijn is tien minuten lopen. Kinderen kunnen naar Dalton Kindcentrum de Tweemaster of CBS Maranatha, beide om de hoek. De gemeente Oldambt biedt verder voldoende voorzieningen.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Nieboer Makelaars op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 199.000
Prijs per m²€ 2.926
Woonoppervlakte68m²
Perceeloppervlakte1410m²
Bouwjaar1967
EnergielabelC
BuurtZeeheldenbuurt
WijkWinschoten
GemeenteOldambt

Locatie

Parklaan 38, Winschoten

Buurt statistieken

Gegevens uit Zeeheldenbuurt

Inwoners2.685
Mannen50%
Vrouwen51%

Supermarkten

6 binnen 5 km

Aldi
Heemskerkstraat 55
180m
Jumbo
Heemskerkstraat 56
218m
Albert Heijn
Beertsterweg 1D
747m

Scholen

20 binnen 5 km

Dollard College Pontis
Voortgezet onderwijs · 1114 leerlingen
321m
Nieuwkomersschool MiMundo
Basisonderwijs · 55 leerlingen
545m
Dalton Kindcentrum de Tweemaster
Basisonderwijs · 150 leerlingen
623m

Veelgestelde vragen

Over Parklaan 38, Winschoten

Welk energielabel heeft Parklaan 38?

De woning aan Parklaan 38 in Winschoten heeft energielabel C.

Is €199.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €199.000 voor een appartement van 68 m² met energielabel C in Winschoten is marktconform. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor uiteenlopende prijzen aangeboden, maar deze prijs past bij de oppervlakte, het bouwjaar en de locatie.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in Winschoten, op 1,6 km van het treinstation. Dat is ongeveer twintig minuten lopen.

Wat is de sfeer in de Zeeheldenbuurt?

De Zeeheldenbuurt is een rustige woonwijk met veel groen en een gemêleerde bevolking. Er wonen relatief veel ouderen en eenpersoonshuishoudens. De buurt heeft een laag aantal misdrijven (206 totaal) en voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn op loopafstand. Het is een prettige, veilige buurt om te wonen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisonderwijs is te vinden op Dalton Kindcentrum de Tweemaster (623 m) en CBS Maranatha (648 m). Voor voortgezet onderwijs is Dollard College Pontis (321 m) dichtbij. Ook is er een kinderdagverblijf op 700 m afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een appartement uit 1967. Het is goed om te weten dat label C aangeeft dat er nog ruimte is voor verbetering, zoals isolatie.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De dichtstbijzijnde zijn Aldi (180 m) en Jumbo (218 m), beide op een paar minuten lopen. Ook Albert Heijn (747 m) en Ekoplaza (790 m) zijn binnen tien minuten te bereiken.