Appartement te koop: Pattistpark 61, Terneuzen
KopenTerneuzenAppartementenPattistpark 61

Pattistpark 61

Serlippenspolder, Terneuzen

€ 334.950
Buurt Serlippenspolder, TerneuzenBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Jumbo op 332m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuw appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan het Pattistpark in Terneuzen is in 2023 opgeleverd en straalt direct een frisse, moderne sfeer uit. Met 81 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A+ is het een comfortabele en zuinige woning. De vraagprijs van €334.950 is marktconform voor een nieuwbouwappartement in deze regio. Vergelijk het aanbod van appartementen in Terneuzen om een goed beeld te krijgen.

Serlippenspolder: een groene, rustige wijk

De buurt Serlippenspolder is een rustige woonwijk met veel groen. De buurt telt ruim 2000 inwoners, waarvan een aanzienlijk deel 65 jaar of ouder is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien met zowel gezinnen als ouderen.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo, die twee straten verder ligt. Ook de Aldi is op loopafstand. Basisschool De Twijn vind je om de hoek, en ook de Irisschool en Christelijke Basisschool de Parel zijn op loopafstand. De gemeente Terneuzen biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt.

Aanbod en bronnen

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kindt + Biesbroeck Vastgoed en Beheer.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 334.950
Prijs per m²€ 4.135
Woonoppervlakte81m²
Perceeloppervlakte1475m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA+
BuurtSerlippenspolder
WijkTerneuzen Noord
GemeenteTerneuzen

Locatie

Pattistpark 61, Terneuzen

Buurt statistieken

Gegevens uit Serlippenspolder

Inwoners2.095
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Jumbo
Lorentzlaan 2
332m
Aldi
Kokkeldreef 10
612m
Albert Heijn
Bellamystraat 141
1786m

Scholen

19 binnen 5 km

De Twijn
Basisonderwijs · 192 leerlingen
678m
De Regenboog-De Wingerd
Speciaal onderwijs · 80 leerlingen
782m
De Irisschool
Basisonderwijs · 225 leerlingen
797m

Veelgestelde vragen

Over Pattistpark 61, Terneuzen

Welk energielabel heeft Pattistpark 61?

De woning aan Pattistpark 61 in Terneuzen heeft energielabel A+.

Is €334.950 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €334.950 is marktconform voor een nieuwbouwappartement van 81 m² met energielabel A+ in Terneuzen. De woning is pas in 2023 opgeleverd, dus je hebt een moderne, goed geïsoleerde woning. Vergelijkbare appartementen in de buurt worden voor vergelijkbare prijzen aangeboden.

Hoe is de buurt Serlippenspolder om in te wonen?

Serlippenspolder is een rustige, groene wijk met veel oudere inwoners. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de CBS-data laten een gemengde bevolking zien. De buurt heeft een matige stedelijkheidsgraad en een omgevingsadressendichtheid van 1394, wat betekent dat het niet te druk is.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je supermarkten zoals Jumbo en Aldi, en basisscholen zoals De Twijn en de Irisschool. Ook een park of plantsoen is dichtbij. Voor uitgebreidere voorzieningen kun je naar het centrum van Terneuzen.

Hoe zuinig is dit appartement met energielabel A+?

Energielabel A+ is zeer zuinig. Dit betekent dat de woning goed geïsoleerd is en je lage energiekosten kunt verwachten. Het is een van de beste labels die je kunt krijgen.

Is er een treinstation in de buurt?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 28,6 kilometer afstand. Dit is relatief ver, dus voor treinreizen ben je aangewezen op de auto of bus. De woning is meer gericht op lokaal wonen met voorzieningen om de hoek.

Wat is de samenstelling van de buurt qua leeftijd?

In Serlippenspolder wonen relatief veel ouderen: 845 van de 2095 inwoners zijn 65 jaar of ouder. Er zijn ook gezinnen met kinderen (235 huishoudens) en veel eenpersoonshuishoudens (470). De gemiddelde huishoudensgrootte is 1,9.