Appartement te koop: Prins Hendrikkade 34, Meppel
KopenMeppelAppartementenPrins Hendrikkade 34

Prins Hendrikkade 34

Historisch Centrum, Meppel

€ 335.000
Buurt Historisch Centrum, MeppelBekijk buurt
Albert Heijn op 338m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
33% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

In het hart van Meppel

Dit appartement aan de Prins Hendrikkade 34 uit 2004 is een fijne plek in het centrum. Met 74 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar compleet. De vraagprijs van €335.000 is scherp te noemen, zeker vergeleken met andere appartementen in Meppel.

Buurt Historisch Centrum

De buurt Historisch Centrum is een levendige wijk met veel voorzieningen op loopafstand. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner een 7,7: "Al met al een prettige plek en omgeving om te wonen." De bewoner waardeert het groen en de rust, maar noemt ook dat de hygiëne op straat soms ondermaats is. In de buurt wonen veel eenpersoonshuishoudens en ouderen, wat bijdraagt aan een rustige sfeer.

Leven in de straat

Je dagelijkse boodschappen doe je bij Albert Heijn, om de hoek op 338 meter. Ook SPAR express en Ekoplaza zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals K.B.S. De Plataan (607 meter) en PC Basisschool Stadskwartier (623 meter). De gemeente Meppel biedt verder een treinstation op 1,3 kilometer.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Oostergetel Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt25 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 335.000
Prijs per m²€ 4.527
Woonoppervlakte74m²
Perceeloppervlakte4695m²
Bouwjaar2004
BuurtHistorisch Centrum
WijkCentrum
GemeenteMeppel

Locatie

Prins Hendrikkade 34, Meppel

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.7
Anna
17-02-2025
Al met al een prettige plek en omgeving om te wonen

Ik woon nu bijna 2 jaar hier en al met al ben ik tevreden. Tuurlijk zie ik weleens jonge gasten op straat die heethoofdig schreeuwen en duwen naar/met elkaar, maar dat hoort erbij. Verder voel ik mij hier veilig en gebeurt er nauwelijks iets. Ik voel mij niet gebonden aan mijn buren en de andere mensen in mijn straat, maar ik herken er wel een paar en zeg altijd vriendelijk gedag, krijg dit ook terug. Er zijn geen ruzies en we laten elkaar lekker leven en met rust, prima! Het centrum is voorzien van genoeg voorzieningen en ik mis eigenlijk niets, behalve het feit dat er geen Chinees restaurant is die eten thuisbezorgt, maar dat is wel erg specifiek misschien van mij. Voor een plek zo in het centrum ben ik tevreden met hoeveel groen er is. Onlangs is er nog een nieuw klein stukje groen aangelegd en dit vind ik heel prettig zowel voor het oog als voor het uitlaten van mijn hond. Qua hygiëne vind ik het flink ondermaats. Mensen laten hondenpoep liggen, op straat ligt vaak kots van mensen die op stap zijn geweest en veel afval en etensresten. Hier verbaas ik mij in negatieve zin over en vind het erg jammer. Dit is dan ook het enige minpunt, verder ben ik erg blij en tevreden zowel met mijn plek als de omgeving!

Buurt statistieken

Gegevens uit Historisch Centrum

Inwoners2.320
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Historisch Centrum

Woningvoorraad1.438
Gem. WOZ-waarde€ 234.000
Koopwoningen41%
Huurwoningen59%

Supermarkten

10 binnen 5 km

Albert Heijn
Grote Akkerstraat 1
338m
SPAR express
Ceintuurbaan 100-104
509m
Ekoplaza
Woldstraat 60-62
607m

Scholen

25 binnen 5 km

Greijdanus - Meppel
Voortgezet onderwijs · 601 leerlingen
409m
K.B.S. De Plataan
Basisonderwijs · 138 leerlingen
607m
P.C. Basisschool Stadskwartier
Basisonderwijs · 264 leerlingen
623m

Veelgestelde vragen

Over Prins Hendrikkade 34, Meppel

Is €335.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €335.000 ligt 26% onder de gemiddelde vraagprijs van €454.833 in de buurt. De gemiddelde verkoopprijs in de buurt was recent €353.250, dus deze prijs is marktconform. Het appartement is 74 m², wat neerkomt op €4.527 per m², iets lager dan het buurtgemiddelde van €4.632 per m².

Hoe is de buurt Historisch Centrum om in te wonen?

De buurt heeft een gemiddelde beoordeling van 7,7 uit één review. Bewoners waarderen de centrale ligging en het groen, maar merken op dat de hygiëne op straat soms te wensen overlaat. Het is een rustige buurt met veel eenpersoonshuishoudens en ouderen.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, waaronder Albert Heijn (338 m) en SPAR express (509 m). Ook zijn er basisscholen zoals K.B.S. De Plataan (607 m) en een treinstation op 1,3 km. Het centrum van Meppel biedt restaurants, een bibliotheek en een park.

Wat is het energielabel van deze woning?

In de buurt heeft 50% van de woningen energielabel A of beter, maar dit zegt niets over dit specifieke appartement. Vraag de makelaar naar het label.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn 255 misdrijven geregistreerd, maar de bewoner geeft aan zich veilig te voelen: "Verder voel ik mij hier veilig en gebeurt er nauwelijks iets." Het aantal misdrijven is relatief hoog voor een kleine buurt, maar de sfeer wordt als prettig ervaren.

Is er een tuin of balkon bij dit appartement?

In de gegevens wordt geen tuin, balkon of terras genoemd. Het appartement uit 2004 heeft waarschijnlijk een balkon, maar dit is niet bevestigd. Neem contact op met de makelaar voor details.

Oostergetel Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Oostergetel Makelaardij