Appartement te koop: Prof. Lorentzlaan 1D, Soesterberg
Verkocht onder voorbehoud
KopenSoestAppartementenProf. Lorentzlaan 1D

Prof. Lorentzlaan 1D

Soesterberg Kom, Soest

€ 389.500
Buurt Soesterberg Kom, SoesterbergBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
PLUS op 291m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Soesterberg

Dit appartement aan de Prof. Lorentzlaan 1D ademt de sfeer van de jaren '40, maar is met energielabel A verrassend zuinig. Met 107 m² woonoppervlak biedt het ruimte voor een comfortabel leven. De vraagprijs van €389.500 is marktconform voor een appartementen in Soest van dit formaat.

De buurt: Soesterberg Kom

Soesterberg Kom is een dorpse buurt met 3.670 inwoners, waar veel gezinnen en ouderen wonen. De sfeer is rustig en groen. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde bevolking zien: veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen met kinderen. De buurt Soesterberg Kom heeft een gematigde stedelijkheid.

Het dagelijks leven

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de PLUS, die om de hoek zit. Ook zijn er basisscholen op loopafstand: de St Carolusschool ligt naast de deur, en De Postiljon op tien minuten lopen. De gemeente Soest biedt verder voldoende voorzieningen, al is het treinstation wat verder weg.

Over de aanbieding

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Kooy Makelaars B.V. op Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 389.500
Prijs per m²€ 3.640
Woonoppervlakte107m²
Perceeloppervlakte425m²
Bouwjaar1943
EnergielabelA
BuurtSoesterberg Kom
WijkSoesterberg
GemeenteSoest

Locatie

Prof. Lorentzlaan 1D, Soesterberg

Buurt statistieken

Gegevens uit Soesterberg Kom

Inwoners3.670
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

12 binnen 5 km

PLUS
Rademakerstraat 6
291m
MCD
Vrijheidsplein 2-20
3109m
Albert Heijn
Paduaweg 3
3513m

Scholen

34 binnen 5 km

St Carolusschool
Basisonderwijs · 265 leerlingen
117m
De Postiljon
Basisonderwijs · 211 leerlingen
669m
Kindcentrum de Startbaan
Basisonderwijs · 175 leerlingen
855m

Veelgestelde vragen

Over Prof. Lorentzlaan 1D, Soesterberg

Welk energielabel heeft Prof. Lorentzlaan 1D?

De woning aan Prof. Lorentzlaan 1D in Soesterberg heeft energielabel A.

Is €389.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €389.500 is marktconform voor een appartement van 107 m² met energielabel A in Soesterberg. Vergelijkbare woningen in de buurt worden voor soortgelijke bedragen aangeboden. Het bouwjaar 1943 is wel een aandachtspunt, maar het energielabel A compenseert dat voor de energiekosten.

Hoe is de bereikbaarheid van Soesterberg Kom?

Het treinstation ligt op 5,4 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de bus. De dichtstbijzijnde bushaltes zijn op loopafstand.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de buurt vind je een PLUS-supermarkt op 300 meter, diverse basisscholen zoals St Carolusschool op 117 meter, en een huisartsenpraktijk op 300 meter. Ook zijn er restaurants en een bibliotheek op loopafstand. Voor het voortgezet onderwijs moet je wel reizen.