Appartement te koop: Regattaweg 418, Groningen
KopenGroningenAppartementenRegattaweg 418

Regattaweg 418

Oosterhoogebrug, Groningen

€ 850.000
Buurt Oosterhoogebrug, GroningenBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 229m²
229m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 261m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Ruim appartement met uitzicht op het water

Dit appartement aan de Regattaweg in Groningen is met 229 m² een van de grotere in de stad. Het is gebouwd in 2011 en heeft energielabel A, wat betekent dat het goed geïsoleerd is en je de stookkosten laag kunt houden. De vraagprijs van €850.000 is aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de kwaliteit. Ter vergelijking: in de buurt liggen de gemiddelde verkoopprijzen rond de €367.000, al zijn die woningen vaak kleiner. Bekijk ook andere appartementen in Groningen om een beeld te krijgen.

Oosterhoogebrug: rustig en groen

De buurt Oosterhoogebrug ligt aan de noordoostkant van Groningen, vlak bij het water. Het is een rustige wijk met veel groen en een mix van eengezinswoningen en appartementen. De omgevingsadressendichtheid is 1472, wat duidt op een matig stedelijk gebied. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt, maar de cijfers laten zien dat het een gemengde buurt is met zowel gezinnen als ouderen. Meer weten? Lees verder over de buurt Oosterhoogebrug.

Dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (261 meter). Ook een Jumbo en Lidl zijn op loopafstand. Kinderen kunnen naar de Oosterhoogebrugschool, een basisschool op 268 meter. Voor voortgezet onderwijs zijn er scholen zoals het H.N. Werkmancollege Sprint op ruim een kilometer. Het treinstation ligt op 3,7 km, maar bushaltes zijn in de buurt. De gemeente Groningen biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Aangeboden door Verver Jet Winters

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Verver Jet Winters aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 850.000
Prijs per m²€ 3.712
Woonoppervlakte229m²
Perceeloppervlakte11272m²
Bouwjaar2011
BuurtOosterhoogebrug
WijkNoorddijk en omgeving
GemeenteGroningen

Locatie

Regattaweg 418, Groningen

Buurt statistieken

Gegevens uit Oosterhoogebrug

Inwoners2.260
Mannen52%
Vrouwen48%

Woningmarkt

Gegevens uit Oosterhoogebrug

Woningvoorraad1.094
Gem. WOZ-waarde€ 318.000
Koopwoningen60%
Huurwoningen40%

Supermarkten

45 binnen 5 km

Albert Heijn
Rijksweg 16
261m
Jumbo
Linnaeusplein 55
1184m
Albert Heijn
Rijksweg 129A
1376m

Scholen

73 binnen 5 km

Oosterhoogebrugschool
Basisonderwijs · 353 leerlingen
268m
H.N. Werkmancollege Sprint
Voortgezet onderwijs · 423 leerlingen
1113m
Topsport Talentschool Groningen
Voortgezet onderwijs · 355 leerlingen
1113m

Veelgestelde vragen

Over Regattaweg 418, Groningen

Is €850.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €850.000 is fors hoger dan de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€367.688), maar dat komt doordat dit appartement met 229 m² veel groter is dan de meeste woningen in Oosterhoogebrug. De woning is gebouwd in 2011 en heeft energielabel A, wat bijdraagt aan de waarde. Of de prijs marktconform is, hangt af van vergelijkbare aanbiedingen in de stad.

Hoe is de buurt Oosterhoogebrug om in te wonen?

Oosterhoogebrug is een rustige, groene buurt aan de rand van Groningen. Het is matig stedelijk met een omgevingsadressendichtheid van 1472. Er wonen zowel gezinnen als ouderen, en de buurt heeft veel eengezinswoningen (73%). Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers wijzen op een stabiele woonomgeving.

Welke voorzieningen zijn er in de buurt?

Op loopafstand vind je een Albert Heijn (261 m), een Jumbo (1184 m) en een Lidl (1652 m). De basisschool Oosterhoogebrugschool zit op 268 m, en voortgezet onderwijs is op ruim een kilometer. Ook zijn er een kinderdagverblijf (400 m) en een park (400 m) dichtbij. Het treinstation is 3,7 km verderop.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het appartement heeft energielabel A, wat betekent dat het zeer zuinig is. De woning is gebouwd in 2011 en goed geïsoleerd, dus je kunt relatief lage stookkosten verwachten. In de buurt hebben alle woningen energielabel A, dus dit is gebruikelijk voor nieuwere bouw.

Hoeveel kamers heeft dit appartement?

De woning heeft 229 m² woonoppervlak, dus er is in ieder geval veel ruimte. Voor specifieke indeling kun je het beste contact opnemen met de makelaar.

Is er een tuin of balkon bij dit appartement?

In de beschikbare gegevens wordt geen tuin, balkon of terras genoemd. Het is een appartement, dus mogelijk is er een balkon of gemeenschappelijke buitenruimte. Voor zekerheid kun je de makelaar raadplegen.