Appartement te koop: Reigerpad 17, Ijsselstein
Verkocht onder voorbehoud
KopenIJsselsteinAppartementenReigerpad 17

Reigerpad 17

Achterveld-West, IJsselstein

€ 375.000
Buurt Achterveld-West, IjsselsteinBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 152m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Achterveld-West

Dit appartement aan het Reigerpad in IJsselstein ademt de rust van een groene, goed onderhouden buurt. Met 82 m² woonoppervlak is het een compacte maar complete woning, gebouwd in 1987 en voorzien van energielabel B. De vraagprijs van €375.000 is marktconform voor een appartement in deze buurt, zeker gezien de gunstige ligging. Bekijk ook andere appartementen in IJsselstein voor een breder beeld.

De buurt Achterveld-West

Achterveld-West is een rustige, groene wijk waar je elkaar nog kent. Een bewoner die hier al sinds 1989 woont, zegt: "Het is een gezellige buurt met jonge en oudere bewoners. Iedereen is in voor een gezellig praatje en we helpen elkaar als het nodig is." De buurt telt ruim 2600 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. De meeste woningen zijn eengezinswoningen, en bijna 90% is koop. De buurt Achterveld-West heeft een gemiddelde stedelijkheid, met voorzieningen op loopafstand.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een brood bij Jumbo, die om de hoek zit op 150 meter. Voor de dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de Albert Heijn op ruim een kilometer. Kinderen gaan naar basisschool De Trekvogel of Basisschool De Opstap, beide op loopafstand. De gemeente IJsselstein biedt verder een restaurant op 500 meter en een park op 300 meter.

Bron en beschikbaarheid

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via OVERDUYN MAKELAARS op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 375.000
Prijs per m²€ 4.573
Woonoppervlakte82m²
Perceeloppervlakte303m²
Bouwjaar1987
EnergielabelB
BuurtAchterveld-West
WijkIJsselstein
GemeenteIJsselstein

Locatie

Reigerpad 17, Ijsselstein

Ervaringen uit de buurt

Uitstekend · 1 bewoner

9.1
Helma
15-10-2025
Gezellige buurt jonge en oudere bewoners

Wij zijn de eerste bewoners en wonen hier sinds 1989. Het is een gezellige buurt met jonge en oudere bewoners. Iedereen is in voor een gezellig praatje en we helpen elkaar als het nodig is. Dit komt niet vaak meer voor in deze tijd. Ook de voorzieningen zijn fantastisch. Winkelcentrum op loopafstand, de tram dichtbij en scholen om de hoek. Even de straat uitlopen en ik kan de hond lekker los laten en begeef me in een mooi landschap dichtbij huis.

Buurt statistieken

Gegevens uit Achterveld-West

Inwoners2.655
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Achterveld-West

Woningvoorraad1.093
Gem. WOZ-waarde€ 445.000
Koopwoningen88%
Huurwoningen12%

Supermarkten

20 binnen 5 km

Jumbo
De Biezen 11
152m
Albert Heijn
Basiliekpad 4
1119m
Jumbo
De Clinckhoeff 2
1522m

Scholen

38 binnen 5 km

De Trekvogel
Basisonderwijs · 94 leerlingen
416m
Basisschool De Opstap
Basisonderwijs · 403 leerlingen
431m
Basisschool 't Kasteel
Basisonderwijs · 72 leerlingen
1088m

Veelgestelde vragen

Over Reigerpad 17, Ijsselstein

Welk energielabel heeft Reigerpad 17?

De woning aan Reigerpad 17 in Ijsselstein heeft energielabel B.

Is €375.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €375.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€467.900) en ook onder de gemiddelde vraagprijs van €460.000. Het appartement is met 82 m² kleiner dan het buurtgemiddelde van 122 m², wat de lagere prijs verklaart. De prijs per m² is ongeveer €4.573, wat hoger is dan het buurtgemiddelde van €3.770 per m², maar dat past bij een kleiner appartement. Over het algemeen is de prijs marktconform.

Hoe is de buurt Achterveld-West om in te wonen?

Achterveld-West wordt omschreven als een gezellige buurt met een mix van jonge en oudere bewoners. Een bewoner zegt: "Iedereen is in voor een gezellig praatje en we helpen elkaar als het nodig is." De buurt heeft veel eengezinswoningen en is rustig, met voorzieningen zoals een winkelcentrum op loopafstand. Er zijn weinig misdrijven (78 per jaar) en de omgeving is groen, met een park op 300 meter.

Wat is de bereikbaarheid van het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 11,5 km afstand, dus voor treinreizen ben je aangewezen op een auto of bus. De tram is volgens een bewoner dichtbij, maar specifieke lijnen worden niet genoemd. Voor dagelijkse ritten is de auto of fiets waarschijnlijk het handigst.

Zijn er goede scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. De dichtstbijzijnde zijn De Trekvogel (416 m) en Basisschool De Opstap (431 m). Ook Kindcentrum De Minstreel en De Ark zijn binnen 1,3 km bereikbaar. Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 2,3 km afstand.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het appartement heeft energielabel B, wat betekent dat het redelijk zuinig is. In de buurt hebben alle woningen label B, dus dit is normaal voor de wijk. Label B staat voor een goed geïsoleerde woning, maar de exacte stookkosten hangen af van je gebruik. Je kunt rekenen op lagere energiekosten dan bij een woning met label D of lager.