Appartement te koop: Residence Astrid 13, Noordwijk
KopenNoordwijkAppartementenResidence Astrid 13

Residence Astrid 13

De Zuid, Noordwijk

€ 695.000
Buurt De Zuid, NoordwijkBekijk buurt
Populaire buurt voor doorstromers
37% van de bewoners is 45-65 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Residence Astrid 13

Dit appartement aan de rand van Noordwijk voelt als een stille haven, met de duinen en zee op loopafstand. Het is een woning uit 1973 met een energielabel C, die met 62 vierkante meter compact maar slim is ingedeeld. De vraagprijs van €695.000 is aan de hoge kant, maar past bij de schaarste aan appartementen in Noordwijk.

De Zuid

De buurt De Zuid is een rustige woonwijk met veel oudere bewoners: bijna de helft is 65-plus. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een gemengde buurt zien met zowel koop- als huurwoningen. Het is een plek waar je elkaar kent, maar waar ook voldoende privacy is.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij Vomar, om de hoek op nog geen tien minuten lopen. Voor de dagelijkse boodschappen is Albert Heijn twee straten verder. Kinderen gaan naar basisscholen als De Avonturier of De Achtbaan, beide op loopafstand. De gemeente Noordwijk biedt verder alle voorzieningen die je nodig hebt, van huisarts tot bibliotheek.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Signature Listing aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 695.000
Prijs per m²€ 11.210
Woonoppervlakte62m²
Perceeloppervlakte1627m²
Bouwjaar1973
EnergielabelC
BuurtDe Zuid
WijkNoordwijk Zee
GemeenteNoordwijk

Locatie

Residence Astrid 13, Noordwijk

Buurt statistieken

Gegevens uit De Zuid

Inwoners680
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

15 binnen 5 km

Vomar
Bomstraat 19
892m
Albert Heijn
Bonnikeplein 2
1417m
Dirk
Raadhuisstraat 9
1584m

Scholen

10 binnen 5 km

Teylingen College Leeuwenhorst
Voortgezet onderwijs · 1387 leerlingen
3762m
Teylingen College - KTS
Voortgezet onderwijs · 916 leerlingen
3959m
Rooms Katholieke Basisschool Andreas
Basisonderwijs · 266 leerlingen
4049m

Veelgestelde vragen

Over Residence Astrid 13, Noordwijk

Welk energielabel heeft Residence Astrid 13?

De woning aan Residence Astrid 13 in Noordwijk heeft energielabel C.

Is €695.000 een realistische prijs voor 62 m² in Noordwijk?

De prijs per vierkante meter ligt rond de €11.200, wat aan de hoge kant is voor een appartement uit 1973 met energielabel C. In de buurt De Zuid zijn koopwoningen dominant (75%), maar exacte vergelijkingscijfers ontbreken. Het is een marktconforme prijs voor een woning in een gewilde kustplaats, al is het goed om te weten dat je voor dat bedrag elders in Noordwijk soms meer ruimte krijgt.

Hoe is de buurt De Zuid om in te wonen?

De Zuid is een rustige, groene buurt met veel 65-plussers (34% van de inwoners). Er wonen relatief weinig gezinnen met kinderen (12%), en de meeste huishoudens bestaan uit een of twee personen. De omgevingsadressendichtheid is laag (922 per km²), wat betekent dat het er niet druk is. Het is een veilige buurt met 45 misdrijven per jaar op 680 inwoners.

Wat is de afstand tot het strand en de duinen?

Het strand en de duinen liggen op loopafstand, ongeveer 10 minuten lopen. Het park of plantsoen is op 500 meter.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de belangrijkste voorzieningen zijn binnen handbereik. De dichtstbijzijnde supermarkt (Vomar) is op 892 meter, en er zijn meerdere scholen in de omgeving, zoals basisschool De Avonturier op 4,6 km. Een huisartsenpraktijk is op 1,6 km, en het treinstation ligt op 6,5 km (met de auto of bus bereikbaar).

Hoe is het energielabel C van invloed op de woonlasten?

Energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet optimaal. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een appartement uit 1973. Het is niet extreem hoog, maar ook niet laag. Het is aan te raden om de isolatie te controleren, al is dat geen verplichting.