Appartement te koop: Ridderstraat 62, Culemborg
Verkocht onder voorbehoud
KopenCulemborgAppartementenRidderstraat 62

Ridderstraat 62

Binnenstad, Culemborg

€ 270.000
Buurt Binnenstad, CulemborgBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Albert Heijn op 378m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
31% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in de Binnenstad

Dit appartement aan de Ridderstraat 62 in Culemborg ademt historie. Het is gevestigd in een pand uit 1860, wat meteen een bijzondere sfeer geeft. Met 45 vierkante meter woonoppervlak is het compact, maar de ligging in de oude binnenstad maakt veel goed. De vraagprijs van €270.000 is aan de hoge kant voor een appartement van deze omvang, maar dat is niet ongewoon voor een woning met energielabel G. Bekijk ook andere appartementen in Culemborg om te vergelijken.

De buurt Binnenstad

De Binnenstad is de historische kern van Culemborg, met smalle straatjes, monumentale panden en een levendig centrum. De buurt telt zo'n 2700 inwoners, waarvan veel alleenstaanden en jonge stellen. Het is een plek waar je de buren snel kent en waar het aangenaam vertoeven is. De buurt Binnenstad heeft een mix van winkels, horeca en cultuur, allemaal op loopafstand.

Leven in de straat

De Ridderstraat ligt midden in het centrum, dus je hebt alles om de hoek. Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die twee straten verder zit. Ook de Jumbo en Aldi zijn op loopafstand. Voor kinderen zijn er basisscholen zoals CBS Koningin Beatrixschool, die naast de deur ligt, en kbs Josefschool op vijf minuten lopen. De gemeente Culemborg biedt verder een compleet voorzieningenniveau.

Over deze advertentie

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Weeda & Jellema Makelaardij b.v. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt31 december 2025
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 270.000
Prijs per m²€ 6.000
Woonoppervlakte45m²
Perceeloppervlakte770m²
Bouwjaar1860
EnergielabelG
BuurtBinnenstad
WijkCulemborg Oost
GemeenteCulemborg

Locatie

Ridderstraat 62, Culemborg

Buurt statistieken

Gegevens uit Binnenstad

Inwoners2.695
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Albert Heijn
Boerenstraat 6
378m
Jumbo
Vianensestraat 5
663m
Aldi
Lanxmeersestraat 17
889m

Scholen

24 binnen 5 km

CBS Koningin Beatrixschool
Basisonderwijs · 162 leerlingen
67m
kbs Josefschool
Basisonderwijs · 239 leerlingen
400m
De Kom-Linawijs
Speciaal onderwijs · 6 leerlingen
687m

Veelgestelde vragen

Over Ridderstraat 62, Culemborg

Welk energielabel heeft Ridderstraat 62?

De woning aan Ridderstraat 62 in Culemborg heeft energielabel G.

Is €270.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €270.000 is aan de hoge kant voor een appartement van 45 m² met energielabel G. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak goedkoper, maar de unieke ligging in de historische binnenstad kan de prijs verklaren.

Wat betekent energielabel G voor mijn energiekosten?

Energielabel G is het minst zuinige label. Dat betekent dat je hoge stookkosten kunt verwachten, vooral in de winter. Het is aan te raden om te informeren naar de isolatie en het glas, en te overwegen of je wilt investeren in verduurzaming. De exacte kosten hangen af van je verbruik en de staat van de woning.

Hoe is de bereikbaarheid van deze woning?

De woning ligt in het centrum van Culemborg, dus je bent zo in de winkelstraten. Het treinstation van Culemborg is op ongeveer 1,3 km afstand, goed te doen met de fiets of een korte wandeling. Parkeren in de binnenstad kan wel een uitdaging zijn.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, de Binnenstad heeft alles wat je nodig hebt. Binnen vijf minuten lopen vind je supermarkten, restaurants, een bibliotheek en een park. Ook huisartsen en scholen zijn dichtbij. Het is een complete woonomgeving voor wie van stedelijk leven houdt.

Wat is de sfeer in de Binnenstad?

De Binnenstad is levendig en historisch, met veel horeca en winkels. Het is een populaire plek voor jonge mensen en stellen. In de weekenden kan het druk zijn, maar doordeweeks is het relatief rustig. De buurt heeft een mix van bewoners, van studenten tot gezinnen.

Hoe veilig is de Binnenstad?

In de CBS-data over de buurt worden 110 misdrijven geregistreerd, maar dat is een totaalcijfer. De Binnenstad is over het algemeen een veilige buurt, al kan er in het centrum wel wat overlast zijn van uitgaanspubliek.