Appartement te koop: Rotterdamsedijk 264A, Schiedam
Verkocht onder voorbehoud
KopenSchiedamAppartementenRotterdamsedijk 264A

Rotterdamsedijk 264A

Marconibuurt, Schiedam

€ 247.500
Buurt Marconibuurt, SchiedamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Dirk op 204m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
38% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Schiedam

Dit appartement aan de Rotterdamsedijk 264A in Schiedam heeft een oppervlakte van 68 m² en is gebouwd in 1933. De woning heeft energielabel C, wat betekent dat het redelijk zuinig is. Met een vraagprijs van €247.500 is dit een marktconform aanbod voor een appartement in deze buurt. Vergelijkbare appartementen in Schiedam worden ook voor dit bedrag aangeboden.

De Marconibuurt

De Marconibuurt is een levendige wijk in Schiedam-Oost. De buurt telt bijna 1.945 inwoners en kent een mix van huishoudens: veel eenpersoonshuishoudens en gezinnen met kinderen. Het is een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand. De buurt Marconibuurt staat bekend om zijn centrale ligging.

Leven in de straat

In de ochtend haal je snel een broodje bij Dirk, die om de hoek zit. Voor de dagelijkse boodschappen is Albert Heijn twee straten verder, en Coop op vijf minuten lopen. Kinderen kunnen naar Basisschool de Singel, die naast de deur ligt, of naar Basisschool Kaleidoscoop, op loopafstand. De gemeente Schiedam biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Schildtvoorde NVM Makelaardij op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 247.500
Prijs per m²€ 3.640
Woonoppervlakte68m²
Perceeloppervlakte314m²
Bouwjaar1933
EnergielabelC
BuurtMarconibuurt
WijkOost
GemeenteSchiedam

Locatie

Rotterdamsedijk 264A, Schiedam

Buurt statistieken

Gegevens uit Marconibuurt

Inwoners1.945
Mannen52%
Vrouwen48%

Supermarkten

57 binnen 5 km

Dirk
Broersveld 68
204m
Albert Heijn
Lange Kerkstraat 34
411m
Coop
's-Gravelandseweg 606-608
557m

Scholen

119 binnen 5 km

Basisschool de Singel
Basisonderwijs · 487 leerlingen
34m
Basisschool Kaleidoscoop
Basisonderwijs · 202 leerlingen
265m
De Kubus
Basisonderwijs · 45 leerlingen
328m

Veelgestelde vragen

Over Rotterdamsedijk 264A, Schiedam

Welk energielabel heeft Rotterdamsedijk 264A?

De woning aan Rotterdamsedijk 264A in Schiedam heeft energielabel C.

Is €247.500 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €247.500 is marktconform voor een appartement van 68 m² met energielabel C in de Marconibuurt. De prijs ligt in lijn met vergelijkbare woningen in de buurt. Het bouwjaar 1933 geeft het karakter, maar houd rekening met mogelijke onderhoudskosten.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in Schiedam-Oost, op 1,1 km van het treinstation. De omgevingsadressendichtheid is hoog (5054 adressen per km²), wat duidt op een zeer stedelijke omgeving. Openbaar vervoer en snelwegen zijn goed bereikbaar, maar exacte lijnen worden niet genoemd.

Wat voor voorzieningen zijn er in de buurt?

In de Marconibuurt vind je diverse supermarkten op loopafstand, zoals Dirk (204 m), Albert Heijn (411 m) en Coop (557 m). Ook zijn er meerdere basisscholen, waaronder Basisschool de Singel (34 m) en Basisschool Kaleidoscoop (265 m). Een park of plantsoen ligt op 300 m afstand.