Appartement te koop: Schubertplein 47, Schiedam
Onder bod
KopenSchiedamAppartementenSchubertplein 47

Schubertplein 47

Groenoord-Noord, Schiedam

€ 280.000
Buurt Groenoord-Noord, SchiedamBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Aldi op 280m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel D
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een appartement met karakter in Groenoord-Noord

Dit appartement aan het Schubertplein 47 in Schiedam ademt de jaren zeventig. Met 81 vierkante meter woonoppervlak is het een fijne basis, verdeeld over een woonkamer, keuken en twee slaapkamers. De prijs van €280.000 is marktconform voor een appartement in deze buurt. Bekijk ook andere appartementen in Schiedam om te vergelijken.

De buurt Groenoord-Noord

Groenoord-Noord is een rustige wijk met veel groen. De buurt telt zo'n 2200 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een doorsnee inkomensbeeld zien. De buurt Groenoord-Noord is een fijne plek om te wonen.

Leven in de straat

's Ochtends haal je brood bij de Aldi om de hoek (280 meter) of de Lidl twee straten verder (606 meter). Kinderen gaan naar basisschool De Regenboog (613 meter) of IKC Kethel (712 meter). Voor de middelbare school is De Internationale Vos (381 meter) dichtbij. De gemeente Schiedam biedt verder alle voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via 3D Makelaars B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 280.000
Prijs per m²€ 3.457
Woonoppervlakte81m²
Perceeloppervlakte2740m²
Bouwjaar1970
EnergielabelD
BuurtGroenoord-Noord
WijkGroenoord
GemeenteSchiedam

Locatie

Schubertplein 47, Schiedam

Buurt statistieken

Gegevens uit Groenoord-Noord

Inwoners2.200
Mannen45%
Vrouwen55%

Woningmarkt

Gegevens uit Groenoord-Noord

Woningvoorraad1.094
Gem. WOZ-waarde€ 229.000
Koopwoningen36%
Huurwoningen64%

Supermarkten

34 binnen 5 km

Aldi
Borodinlaan 74
280m
Lidl
Hof van Spaland 68
606m
PLUS
Geuzenplein 5-7
613m

Scholen

70 binnen 5 km

De Internationale Vos
Voortgezet onderwijs · 287 leerlingen
381m
De Mavo Vos
Voortgezet onderwijs · 348 leerlingen
592m
De Regenboog
Basisonderwijs · 317 leerlingen
613m

Veelgestelde vragen

Over Schubertplein 47, Schiedam

Welk energielabel heeft Schubertplein 47?

De woning aan Schubertplein 47 in Schiedam heeft energielabel D.

Is €280.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €280.000 ligt onder de gemiddelde verkoopprijs in de buurt (€378.833) en ook onder de mediaan van beschikbare koopwoningen (€369.500). Het is daarmee een scherpe prijs voor 81 m² woonoppervlak. Houd er rekening mee dat het energielabel D is, wat hogere stookkosten betekent dan bij een zuiniger label.

Hoe is de bereikbaarheid van Groenoord-Noord?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 4,5 kilometer afstand, dus je bent aangewezen op de auto of bus. De buurt heeft een hoge omgevingsadressendichtheid (3414 adressen per km²), wat duidt op een stedelijke omgeving met veel voorzieningen op loopafstand.

Wat voor type woningen staan er in de buurt?

In Groenoord-Noord bestaat de woningvoorraad voor 13% uit eengezinswoningen en 36% uit koopwoningen. De meeste woningen zijn gebouwd tussen 1945 en 1990. Dit appartement uit 1970 past goed in het straatbeeld.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisscholen zoals De Regenboog (613 meter) en IKC Kethel (712 meter) zijn dichtbij. Voor voortgezet onderwijs kun je naar De Internationale Vos (381 meter) of De Mavo Vos (592 meter).

Hoe veilig is Groenoord-Noord?

In de buurt zijn 75 misdrijven geregistreerd, wat neerkomt op ongeveer 34 per 1000 inwoners. Dat is een gemiddeld cijfer voor een stedelijke wijk. Het park of plantsoen ligt op 400 meter, wat bijdraagt aan een prettige leefomgeving.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is D. Dat betekent dat de woning gemiddeld isoleert. In de buurt heeft 50% van de koopwoningen label C en 50% label D of lager. Je kunt dus hogere energiekosten verwachten dan bij een woning met label A of B.

3D Makelaars B.V.