Appartement te koop: Smithlaan 47, Sittard

Smithlaan 47

Limbrichterveld, Sittard-Geleen

€ 399.800
Buurt Limbrichterveld, SittardBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Jumbo op 461m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Rust en ruimte in een modern appartement

Dit appartement aan de Smithlaan in Sittard ademt een rustige, ruime sfeer. Met 104 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele en zuinige woning. Het bouwjaar 2007 zorgt voor een moderne uitstraling en goede isolatie. De vraagprijs van €399.800 is aan de hoge kant vergeleken met het gemiddelde in de buurt, maar de kwaliteit en het energielabel rechtvaardigen dat. Bekijk ook andere appartementen in Sittard-Geleen.

Limbrichterveld: een groene, ruime buurt

De buurt Limbrichterveld is een groene wijk met veel eengezinswoningen en een mix van leeftijden. De omgevingsadressendichtheid is met 1590 adressen per vierkante kilometer relatief laag, wat zorgt voor een ruimtelijk gevoel. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten een stabiele buurt zien met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,1. Meer over de buurt Limbrichterveld.

Dagelijks leven: boodschappen en scholen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Jumbo op 461 meter, of Nettorama op 926 meter. Ook Albert Heijn en Lidl zijn op loopafstand. In de buurt zijn diverse scholen, zoals IKC Loedoes (basisonderwijs) op 172 meter en het Gymnasium Trevianum op 387 meter. De gemeente Sittard-Geleen biedt een compleet voorzieningenniveau.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Tijs & Cyril Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 399.800
Prijs per m²€ 3.844
Woonoppervlakte104m²
Perceeloppervlakte1860m²
Bouwjaar2007
EnergielabelA
BuurtLimbrichterveld
WijkLimbrichterveld
GemeenteSittard-Geleen

Locatie

Smithlaan 47, Sittard

Buurt statistieken

Gegevens uit Limbrichterveld

Inwoners5.595
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Limbrichterveld

Woningvoorraad2.724
Gem. WOZ-waarde€ 246.000
Koopwoningen51%
Huurwoningen49%

Supermarkten

21 binnen 5 km

Jumbo
Dempseystraat 38
461m
Nettorama
Parallelweg 9
926m
Albert Heijn
Industriestraat 19
1176m

Scholen

30 binnen 5 km

IKC Loedoes
Basisonderwijs · 359 leerlingen
172m
Gymnasium Trevianum
Voortgezet onderwijs · 396 leerlingen
387m
HAVO Trevianum
Voortgezet onderwijs · 1030 leerlingen
387m

Veelgestelde vragen

Over Smithlaan 47, Sittard

Welk energielabel heeft Smithlaan 47?

De woning aan Smithlaan 47 in Sittard heeft energielabel A.

Is de vraagprijs van €399.800 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs ligt boven de gemiddelde koopprijs in Limbrichterveld (€353.736) en de mediaan (€359.000). Het appartement is echter groter (104 m²) dan het gemiddelde (130 m²) en heeft energielabel A, wat de hogere prijs deels verklaart. De prijs per vierkante meter is met €3.844 ook hoger dan het buurtgemiddelde van €2.858.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Sittard ligt op 1,4 kilometer afstand, wat ongeveer 17 minuten lopen is. Daarnaast zijn er bushaltes in de buurt, al worden specifieke lijnen niet genoemd. De auto is ook een optie, met goede verbindingen naar omliggende steden.

Wat voor type woningen staan er in Limbrichterveld?

In Limbrichterveld is 59% van de woningen eengezinswoningen en 51% koopwoningen. De woningvoorraad telt 2.724 woningen. De buurt heeft een mix van bouwjaren, met 50% gebouwd tussen 1990 en 2010, wat past bij dit appartement uit 2007.

Zijn er veel voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt heeft diverse voorzieningen op loopafstand. Een park of plantsoen ligt op 200 meter, een huisartsenpraktijk op 400 meter, en een grote supermarkt op 900 meter. Ook zijn er meerdere scholen en kinderdagverblijven in de directe omgeving.

Hoe veilig is Limbrichterveld?

In de buurt zijn in totaal 248 misdrijven geregistreerd, maar zonder verdere specificatie is het lastig een oordeel te geven.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het appartement heeft energielabel A, wat betekent dat het zeer energiezuinig is. In de buurt heeft 44,4% van de woningen ook label A en 11,1% label A+. Dit label zorgt voor lagere energiekosten en een beter wooncomfort.

Zijn er scholen in de buurt?