Appartement te koop: Spoorlaan 302-19, Tilburg
KopenTilburgAppartementenSpoorlaan 302-19

Spoorlaan 302-19

Veemarktkwartier, Tilburg

€ 108.388
Buurt Veemarktkwartier, TilburgBekijk buurt
PLUS op 446m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
49% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een appartement in het bruisende Veemarktkwartier

Dit appartement aan de Spoorlaan in Tilburg is een fijne plek voor wie houdt van stadsleven. Met 53 vierkante meter woonoppervlak is het compact maar slim ingedeeld. Het gebouw uit 1972 staat in een levendige buurt, vlak bij winkels en horeca. De vraagprijs van €108.388 is aan de scherpe kant voor een appartement in deze omgeving. Bekijk ook andere appartementen in Tilburg voor een idee van het aanbod.

De buurt Veemarktkwartier

Het Veemarktkwartier is een stedelijke buurt met veel jonge mensen en eenpersoonshuishoudens. De omgevingsadressendichtheid is hoog, wat betekent dat er altijd wat te doen is. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze buurt, maar de cijfers spreken voor zich: veel voorzieningen op loopafstand. Lees meer over de buurt Veemarktkwartier voor een compleet beeld.

Leven in de straat

Op doordeweekse dagen haal je snel je boodschappen bij de PLUS om de hoek (op 446 meter) of bij Albert Heijn (557 meter). Voor kinderen zijn er basisscholen zoals Basisschool Den Bijstere (446 meter) en Basisschool Pendula (632 meter). De Nieuwste School voor voortgezet onderwijs ligt op 560 meter. Het treinstation is op 1,3 kilometer, dus tien minuten lopen. De gemeente Tilburg biedt verder alle stedelijke voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Schep Vastgoedmakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt12 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 108.388
Prijs per m²€ 2.045
Woonoppervlakte53m²
Perceeloppervlakte391m²
Bouwjaar1972
BuurtVeemarktkwartier
WijkHoogvenne
GemeenteTilburg

Locatie

Spoorlaan 302-19, Tilburg

Buurt statistieken

Gegevens uit Veemarktkwartier

Inwoners205
Mannen56%
Vrouwen46%

Supermarkten

43 binnen 5 km

PLUS
Besterdring 110
446m
Albert Heijn
Piusplein 34
557m
AH to go
Stationspassage 5
564m

Scholen

65 binnen 5 km

Basisschool Den Bijstere
Basisonderwijs · 203 leerlingen
446m
De Nieuwste School
Voortgezet onderwijs · 811 leerlingen
560m
Basisschool Pendula, onderdeel van kindercampus Pendula
Basisonderwijs · 306 leerlingen
632m

Veelgestelde vragen

Over Spoorlaan 302-19, Tilburg

Is €108.388 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €108.388 is marktconform voor een appartement van 53 m² in het Veemarktkwartier. De prijs per vierkante meter ligt rond de €2.045, wat gebruikelijk is voor deze buurt. Omdat er geen vergelijkbare verkoopcijfers in de buurt zijn, is het verstandig om de prijs te toetsen aan andere appartementen in Tilburg.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation van Tilburg ligt op 1,3 kilometer afstand, ongeveer vijftien minuten lopen. De auto is ook een optie, met snelle toegang tot de ringwegen.

Wat voor soort buurt is het Veemarktkwartier?

Het Veemarktkwartier is een zeer stedelijke buurt met een hoge bevolkingsdichtheid. Er wonen veel alleenstaanden en jonge mensen tussen 15 en 45 jaar. De buurt heeft een levendig karakter met veel voorzieningen op loopafstand, zoals supermarkten, scholen en horeca.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere scholen op loopafstand. Basisschool Den Bijstere ligt op 446 meter, Basisschool Pendula op 632 meter en Basisschool Tiliander op 737 meter. Voor voortgezet onderwijs is De Nieuwste School op 560 meter. Ook zijn er kinderdagverblijven in de omgeving.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 264 misdrijven geregistreerd, maar dit cijfer zegt niet alles over de veiligheidsbeleving. Het is een stedelijke omgeving met veel levendigheid. Voor een goed beeld kun je het beste zelf een keer door de buurt lopen.

Wat is de energielabel van dit appartement?

Het bouwjaar is 1972, wat kan wijzen op matige isolatie. Vraag de makelaar naar het energielabel voor een beter beeld van de energiekosten.