Appartement te koop: Tesselsestraat 67M, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenTesselsestraat 67M

Tesselsestraat 67M

Duindorp, Den Haag

€ 156.078
Buurt Duindorp, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2025
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
Hoogvliet op 199m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Nieuw appartement in Duindorp

Dit gloednieuwe appartement uit 2025 staat in Duindorp, een sociale wijk direct aan zee. Met 60 m² woonoppervlak en energielabel A+++ is het een zeer zuinige woning. De vraagprijs van €156.078 is scherp vergeleken met andere appartementen in Den Haag.

Duindorp

Duindorp is een dorpse wijk waar mensen naar elkaar omkijken. Een bewoner zegt: "Een hele sociale wijk waar mensen elkaar helpen, soms wassen ze elkaars auto of repareren fietsen." Het grootste voordeel is de ligging direct aan strand en zee en het Westduingebied. De buurt Duindorp telt veel gezinnen en eenpersoonshuishoudens.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen is Hoogvliet om de hoek, op twee minuten lopen. Albert Heijn en Jumbo zijn tien minuten lopen. Basisschool De Parachute is op loopafstand, net als kinderdagverblijven. De gemeente Den Haag biedt verder volop voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Schep Vastgoedmakelaars aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt21 maart 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 156.078
Prijs per m²€ 2.601
Woonoppervlakte60m²
Perceeloppervlakte400m²
Bouwjaar2025
EnergielabelA+++
BuurtDuindorp
WijkDuindorp
GemeenteDen Haag

Locatie

Tesselsestraat 67M, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 1 bewoner

8.1
Maite
13-08-2023
Sociaal en direct aan zee

Een hele sociale wijk waar mensen naar elkaar om kijken en elkaar helpen. Soms wassen mensen elkaars auto, repareren ze fietsen, spontane cadeautjes. Hulp als er iets is. Enige nadeel: veel vuurwerk met oudjaar. Goedkope supermarkt in de wijk. Er mag nog meer groen komen en beter OV naar stad. Grootste voordeel: direct aan strand en zee en het prachtige Westduingebied!

Buurt statistieken

Gegevens uit Duindorp

Inwoners5.790
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Duindorp

Woningvoorraad2.839
Gem. WOZ-waarde€ 331.000
Koopwoningen42%
Huurwoningen58%

Supermarkten

56 binnen 5 km

Hoogvliet
Tesselseplein 37
199m
Albert Heijn
Willem de Zwijgerlaan 51
930m
Jumbo
Van Bergenstraat 7
971m

Veelgestelde vragen

Over Tesselsestraat 67M, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Tesselsestraat 67M?

De woning aan Tesselsestraat 67M in 'S-Gravenhage heeft energielabel A+++.

Is €156.078 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de prijs ligt fors onder het buurtgemiddelde. In Duindorp is de gemiddelde vraagprijs voor koopwoningen €368.500, maar dit is een klein appartement van 60 m². De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €4.594, wat neerkomt op €275.640 voor 60 m². Dit appartement is dus aanzienlijk goedkoper, mogelijk door de nieuwbouwstatus of andere factoren.

Hoe zuinig is energielabel A+++?

Energielabel A+++ is het best haalbare label en betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Je kunt lage stookkosten verwachten. In Duindorp heeft slechts 14% van de koopwoningen label A of A+, dus dit appartement steekt gunstig af bij de rest.

Wat is er te doen in de buurt?

Duindorp ligt direct aan het strand en de duinen. Er is een restaurant op loopafstand en een park of plantsoen om de hoek. Het treinstation is 6 km verderop, dus je bent aangewezen op de auto of bus voor verder reizen.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, basisschool De Parachute is op 6 km afstand, wat relatief ver is. Andere scholen zoals het Sint-Maartenscollege liggen verder weg. Voor jonge kinderen zijn er kinderdagverblijven dichtbij.

Hoe veilig is Duindorp?

In de buurt zijn 206 misdrijven geregistreerd, maar het aantal inwoners is 5.790. De sfeer is sociaal, al wordt er wel veel vuurwerk afgestoken met oudjaar, zoals een bewoner aangeeft.

Is dit een goede woning voor een starter?

Met een prijs van €156.078 en een klein oppervlak is dit appartement betaalbaar voor een starter. Het energielabel A+++ houdt de maandlasten laag. Wel is de buurt vooral gericht op gezinnen en ouderen, maar dat kan ook rust bieden.

Schep Vastgoedmakelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 2 bronnen
Schep Vastgoedmakelaars
schepvastgoed.nl
Bekijk
Schep Vastgoedmakelaars