Appartement te koop: Teunisbloemplein 42, 'S-Gravenhage
Verkocht onder voorbehoud
KopenDen HaagAppartementenTeunisbloemplein 42

Teunisbloemplein 42

Bohemen en Meer en Bos, Den Haag

€ 225.000
Buurt Bohemen en Meer en Bos, 'S-GravenhageBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Jumbo op 431m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
40% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan het Teunisbloemplein in Den Haag ademt de sfeer van de jaren zestig. Met 54 vierkante meter woonoppervlak is het compact, maar de indeling biedt voldoende mogelijkheden voor een fijne inrichting. Het energielabel E betekent dat je rekening kunt houden met hogere stookkosten. De vraagprijs van €225.000 is aan de lage kant vergeleken met andere appartementen in Den Haag.

Bohemen en Meer en Bos

De buurt Bohemen en Meer en Bos staat bekend om de goede sfeer. Een bewoner zegt: "Het is een mooie buurt met fijne mensen. De onderlinge sfeer tussen de bewoners is erg goed." Wel wordt er opgemerkt dat er steeds vaker fietsen worden gestolen. De buurt telt relatief veel ouderen en eenpersoonshuishoudens. De buurt heeft een stedelijk karakter met een hoge dichtheid.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij de Jumbo, die om de hoek zit. Ook de Coop en Albert Heijn zijn op loopafstand. Scholen in de buurt zijn onder andere de WSKO r.-k. basisschool Verburch-hof en de Openbare Daltonschool Poeldijk, beide op ongeveer tien minuten lopen. De gemeente Den Haag biedt verder volop voorzieningen.

Bron en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, onder andere via Makelaarskantoor Reichman & Rommelaar B.V.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 april 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 225.000
Prijs per m²€ 4.167
Woonoppervlakte54m²
Perceeloppervlakte1715m²
Bouwjaar1966
EnergielabelE
BuurtBohemen en Meer en Bos
WijkBohemen en Meer en Bos
GemeenteDen Haag

Locatie

Teunisbloemplein 42, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.8
Danique
28-04-2025
Gezellig en goede sfeer

Het is een mooie buurt met fijne mensen. Er worden wel steeds vaker fietsen gestolen in onze buurt. Verder is de onderlinge sfeer tussen de bewoners erg goed.

Buurt statistieken

Gegevens uit Bohemen en Meer en Bos

Inwoners4.570
Mannen44%
Vrouwen56%

Woningmarkt

Gegevens uit Bohemen en Meer en Bos

Woningvoorraad2.934
Gem. WOZ-waarde€ 363.000
Koopwoningen59%
Huurwoningen40%

Supermarkten

39 binnen 5 km

Jumbo
Alphons Diepenbrockhof 6
431m
Coop
Deltaplein 300
783m
Albert Heijn
Loosduinse Hoofdplein 260
1193m

Scholen

7 binnen 5 km

Herman Broerencollege
Speciaal onderwijs · 31 leerlingen
3781m
WSKO r-.k basisschool Verburch-hof
Basisonderwijs · 441 leerlingen
3967m
Openbare Daltonschool Poeldijk
Basisonderwijs · 77 leerlingen
3999m

Veelgestelde vragen

Over Teunisbloemplein 42, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Teunisbloemplein 42?

De woning aan Teunisbloemplein 42 in 'S-Gravenhage heeft energielabel E.

Is €225.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €225.000 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt van €385.286. Het appartement is met 54 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 87 m². De prijs per vierkante meter is niet direct te vergelijken, maar de lage vraagprijs maakt het een opvallend aanbod.

Wat betekent energielabel E voor de maandlasten?

Energielabel E duidt op een matige isolatie. Dat betekent dat je hogere stookkosten kunt verwachten dan bij een woning met een beter label.

Hoe is de buurt Bohemen en Meer en Bos om in te wonen?

De buurt wordt door bewoners omschreven als gezellig met een goede sfeer. Er zijn veel ouderen en eenpersoonshuishoudens. Wel is er melding van fietsendiefstal. De buurt is stedelijk met veel voorzieningen op loopafstand.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, op loopafstand vind je Jumbo (431 m), Coop (783 m) en Albert Heijn (1193 m). Scholen zoals de WSKO r.-k. basisschool Verburch-hof en de Openbare Daltonschool Poeldijk zijn ook binnen tien minuten lopen bereikbaar.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in totaal 162 misdrijven geregistreerd. Een bewoner noemt dat er steeds vaker fietsen worden gestolen. Verder wordt de onderlinge sfeer als goed ervaren.

Wat is de gemiddelde verkooptijd van woningen in deze buurt?

In de buurt stonden woningen gemiddeld 31 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is relatief kort, wat kan wijzen op een actieve woningmarkt.

Makelaarskantoor Reichman & Rommelaar B.V.
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar
Bekijk
Gevonden op 3 bronnen
Makelaarskantoor Reichman & Rommelaar B.V.
reichmanenrommelaar.nl
Bekijk
Makelaarskantoor Reichman & Rommelaar B.V.