Appartement te huur: Tuinweg 133, Hoofddorp

Tuinweg 133

Hoofddorp Centrum Zuid, Haarlemmermeer

€ 1.610 p.m.
Buurt Hoofddorp Centrum Zuid, HoofddorpBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 121m²
16% groter dan gemiddeld in de buurt
Jumbo op 58m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
40% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in het centrum van Hoofddorp

Dit appartement aan de Tuinweg ligt midden in het levendige centrum van Hoofddorp. Met 121 m² woonoppervlak is het een flinke huurwoning, verdeeld over één verdieping. De huurprijs van €1.550 ligt 43% onder het buurtgemiddelde van €2.719, wat het een scherpe optie maakt. Bekijk ook andere appartementen in Haarlemmermeer.

Buurt Hoofddorp Centrum Zuid

De buurt Hoofddorp Centrum Zuid is een stedelijke wijk met veel voorzieningen op loopafstand. De omgevingsadressendichtheid is hoog (2527 adressen per km²), wat typerend is voor een centrumgebied. In de buurt wonen veel eenpersoonshuishoudens (915) en de gemiddelde huishoudensgrootte is 1,8. Er zijn geen buurtreviews beschikbaar.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je zo naar de Jumbo op 58 meter, of naar de AH XL op 151 meter. Ook de Dirk en Ekoplaza zitten om de hoek. Basisscholen zoals RKBS Klimop (564 meter) en Kindcentrum Natuurlijk! (715 meter) zijn goed bereikbaar. Het centrum van Hoofddorp biedt restaurants, winkels en een bibliotheek op loopafstand. Meer over de gemeente Haarlemmermeer.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder vb&t Verhuurmakelaars en Funda.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt20 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.610 p.m.
Prijs per m²€ 13 p.m.
Woonoppervlakte121m²
Perceeloppervlakte10222m²
Bouwjaar2005
EnergielabelC
BuurtHoofddorp Centrum Zuid
WijkHoofddorp
GemeenteHaarlemmermeer

Locatie

Tuinweg 133, Hoofddorp

Buurt statistieken

Gegevens uit Hoofddorp Centrum Zuid

Inwoners3.390
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Hoofddorp Centrum Zuid

Woningvoorraad1.102
Gem. WOZ-waarde€ 418.000
Koopwoningen34%
Huurwoningen66%

Supermarkten

20 binnen 5 km

Jumbo
Marktlaan 31
58m
AH XL
Burg van Stamplein 270
151m
Dirk
Burg. van Stamplein 48-50
184m

Scholen

39 binnen 5 km

School voor Speciaal Basisonderwijs Dr JP Heije
Speciaal onderwijs · 131 leerlingen
468m
Rooms Katholieke Basisschool Klimop
Basisonderwijs · 401 leerlingen
564m
Hoofddorp College - iHub onderwijs (voorh. Altra)
Speciaal onderwijs · 129 leerlingen
599m

Veelgestelde vragen

Over Tuinweg 133, Hoofddorp

Welk energielabel heeft Tuinweg 133?

De woning aan Tuinweg 133 in Hoofddorp heeft energielabel C.

Is €1.550 een realistische huurprijs voor dit appartement?

Ja, de huurprijs van €1.550 ligt 43% onder het buurtgemiddelde van €2.719. Het is daarmee aan de lage kant voor een appartement van 121 m² in Hoofddorp Centrum Zuid. De gemiddelde prijs per m² in de buurt is €29,08, wat bij 121 m² neerkomt op zo'n €3.518 per maand. Deze woning is dus relatief voordelig.

Hoe snel worden huurwoningen in deze buurt verhuurd?

Huurwoningen in Hoofddorp Centrum Zuid worden gemiddeld in 19 dagen verhuurd. Dat is relatief snel. Van de 179 verhuurde woningen in de buurt hadden er 5 een betaalde reactie. De markt is dus actief, maar er is geen sprake van extreme schaarste.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een appartement van deze grootte en bouwjaar (2005). Label C is gebruikelijk voor woningen uit die periode.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het treinstation ligt op 2,2 kilometer afstand. Dat is ongeveer 25 minuten lopen of 10 minuten fietsen. Vanaf station Hoofddorp rijden treinen naar Amsterdam, Schiphol en Leiden.

Zijn er supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand. De Jumbo zit op 58 meter, de AH XL op 151 meter, de Dirk op 184 meter en de Ekoplaza op 271 meter. Ook de Lidl is op 300 meter te vinden. Voor dagelijkse boodschappen hoef je de deur niet uit.

Is de buurt veilig?

In de buurt zijn in totaal 577 misdrijven geregistreerd. Dat aantal is niet uitgesplitst naar type, maar voor een centrumgebied met veel winkels en horeca is dat niet uitzonderlijk. Het is altijd verstandig om zelf een indruk te krijgen door een keer langs te gaan.

vb&t Verhuurmakelaars
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar