Appartement te koop: Valetaweg 1A, Almere
Verkocht onder voorbehoud
KopenAlmereAppartementenValetaweg 1A

Valetaweg 1A

Danswijk Noordwest, Almere

€ 300.000
Buurt Danswijk Noordwest, AlmereBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 164m²
164m² woonoppervlakte
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige buurt

Dit appartement aan de Valetaweg 1A in Almere ademt rust en ruimte. Met 164 m² woonoppervlak is het een flinke woning, verdeeld over één laag. Het bouwjaar 1997 en energielabel A zorgen voor een moderne, zuinige basis. De vraagprijs van €300.000 is marktconform voor appartementen in Almere.

Buurt Danswijk Noordwest

De buurt Danswijk Noordwest is een groene, rustige wijk. Op basis van één beoordeling geeft een bewoner aan: "Gezellig. Maar ik woon in een flat die goed afgesloten is voor de bewoners. Ik voel mij prima hier." De buurt telt 1.640 inwoners, met een mix van gezinnen en ouderen. Het is een plek waar je elkaar kent en waar het veilig voelt.

Leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (op 388 meter). Ook een Vomar is op loopafstand (722 meter). Kinderen kunnen naar basisschool De Zevensprong (401 meter) of het Park Lyceum voor voortgezet onderwijs (458 meter). De gemeente Almere biedt verder volop voorzieningen, van parken tot restaurants.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via IMMO Arie van der Lee op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 300.000
Prijs per m²€ 1.829
Woonoppervlakte164m²
Perceeloppervlakte132m²
Bouwjaar1997
EnergielabelA
BuurtDanswijk Noordwest
WijkDanswijk
GemeenteAlmere

Locatie

Valetaweg 1A, Almere

Ervaringen uit de buurt

Goed · 1 bewoner

7.9
Shirley van Ginneken
11-08-2025
Rustig

Gezellig.maar ik woon in een flat die goed afgesloten is voor de bewoners. Ik voel mij prima hier

Buurt statistieken

Gegevens uit Danswijk Noordwest

Inwoners1.640
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

29 binnen 5 km

Albert Heijn
Salsastraat 81
388m
Vomar
Walt Disneyplantsoen 80
722m
Albert Heijn
Juan Grisstraat 44
1333m

Scholen

78 binnen 5 km

Openbare Basisschool De Zevensprong
Basisonderwijs · 171 leerlingen
401m
Park Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1481 leerlingen
458m
Vrijeschool Oosterwold
Basisonderwijs · 107 leerlingen
538m

Veelgestelde vragen

Over Valetaweg 1A, Almere

Welk energielabel heeft Valetaweg 1A?

De woning aan Valetaweg 1A in Almere heeft energielabel A.

Is €300.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €300.000 voor een appartement van 164 m² met energielabel A in Almere is marktconform. Het is een ruime woning in een rustige buurt, wat de prijs rechtvaardigt. Vergelijkbare woningen in de omgeving worden voor uiteenlopende bedragen aangeboden, dus het loont om de markt in de gaten te houden.

Hoe is de buurt Danswijk Noordwest om in te wonen?

Danswijk Noordwest is een rustige, groene buurt met veel eengezinswoningen. Bewoners waarderen de veiligheid en de gezelligheid. Er wonen veel gezinnen en ouderen, en de voorzieningen zoals supermarkten en scholen zijn dichtbij. Het is een fijne plek voor wie van rust houdt.