Appartement te koop: Van Beresteijnstraat 16C, Veendam
Verkocht onder voorbehoud
KopenVeendamAppartementenVan Beresteijnstraat 16C

Van Beresteijnstraat 16C

Veendam-Centrum, Veendam

€ 292.500
Buurt Veendam-Centrum, VeendamBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Poiesz op 427m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een energiezuinig appartement in Veendam-Centrum

Dit appartement aan de Van Beresteijnstraat 16C in Veendam is een prettige woning met energielabel A++, wat betekent dat je lage stookkosten kunt verwachten. Het is gebouwd in 1989 en heeft een woonoppervlak van 84 m². De vraagprijs van €292.500 is marktconform voor appartementen in Veendam.

De buurt Veendam-Centrum

Veendam-Centrum is een levendige buurt met veel voorzieningen. Op basis van vier beoordelingen krijgt de buurt een 8,38. Een bewoner zegt: "Prettige woonomgeving met voldoende voorzieningen, mooie panden, voldoende groen en de buurtgenoten vriendelijk en behulpzaam." Een ander noemt het "Prima" en voelt zich er veilig. Wel wordt opgemerkt dat er steeds meer eetgelegenheden voor winkels terugkomen en dat er overlast is van fatbikes. De buurt telt 2645 inwoners, met een mix van alleenstaanden en gezinnen. Meer weten? Bekijk de buurt Veendam-Centrum.

Leven in de straat

In de ochtend haal je om de hoek bij Poiesz (twee straten verder) of Lidl (vijf minuten lopen) je boodschappen. Voor de kinderen is IKC Hoi Pippeloi op loopafstand (vijf minuten lopen) en Jenaplanschool In de manne is ook dichtbij. Het park of plantsoen is naast de deur. De gemeente Veendam biedt een groene omgeving met voldoende voorzieningen.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Alders Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 292.500
Prijs per m²€ 3.482
Woonoppervlakte84m²
Perceeloppervlakte1230m²
Bouwjaar1989
EnergielabelA++
BuurtVeendam-Centrum
WijkVeendam-kern
GemeenteVeendam

Locatie

Van Beresteijnstraat 16C, Veendam

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 4 bewoners

7.5
Nikki
12-01-2026
Verpaupering

Er gaan jammer genoeg steeds meer winkels weg en er komen er steeds meer eetgelegenheden voor terug. Sinds er hier een sportschool zit,trekt het een hoop gespuis aan,de sportschool is 24/7 open. Veel hard rijdende fatbikes,ook in het wandel gebied. De gemeente is heel groen en er is een mooi wandelpark

9.1
Odelia
30-11-2025
Prima

Veilig en berijkbaar

8.6
Bartelt Wijchertjes
11-10-2025
Prettige woonomgeving met voldoende voorzieningen

Veel voorzieningen in de buurt, mooie panden, voldoende groen en de buurtgenoten vriendelijk en behulpzaam. Net zoals in andere buurten wel zwerfvuil.

8.3
A
10-11-2023
Gezellig

-

Buurt statistieken

Gegevens uit Veendam-Centrum

Inwoners2.645
Mannen48%
Vrouwen52%

Supermarkten

7 binnen 5 km

Poiesz
J.G. Pinksterstraat 10
427m
Lidl
J.G. Pinksterstraat 12
494m
Aldi
Beneden Oosterdiep 165
722m

Scholen

20 binnen 5 km

IKC Hoi Pippeloi
Basisonderwijs · 64 leerlingen
491m
Jenaplanschool In de manne
Basisonderwijs · 137 leerlingen
711m
Gespecialiseerd KC Westerwinde
Speciaal onderwijs · 139 leerlingen
729m

Veelgestelde vragen

Over Van Beresteijnstraat 16C, Veendam

Welk energielabel heeft Van Beresteijnstraat 16C?

De woning aan Van Beresteijnstraat 16C in Veendam heeft energielabel A++.