Appartement te huur: Van Boecopkade 10C, 'S-Gravenhage
Verkocht onder voorbehoud
HurenDen HaagAppartementenVan Boecopkade 10C

Van Boecopkade 10C

Rond de Energiecentrale, Den Haag

€ 1.510 p.m.
Buurt Rond de Energiecentrale, 'S-GravenhageBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Energiezuinige woning met label A+++
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Nieuwbouw uit 2023
Voldoet meestal aan de laatste isolatie-eisen
AI-samenvatting

Een nieuw appartement in de Regentessekwartier

Dit appartement aan de Van Boecopkade 10C is in 2023 opgeleverd en straalt nieuwbouw uit. Met energielabel A+++ is het zeer zuinig. De huurprijs van €1.510 is scherp vergeleken met andere appartementen in Den Haag, want het gemiddelde in de buurt ligt op €1.939.

Rond de Energiecentrale

De buurt Rond de Energiecentrale is een stedelijke wijk met veel eenpersoonshuishoudens. Op basis van acht beoordelingen geven bewoners een 7,88. Een bewoner zegt: "Plaats meer groen in onze wijk en doe ook het onderhoud er aan." Een ander: "Ik woon in mijn eigen woning in de straat waar ik het super naar mijn zin heb."

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (463 m) of de Coop twee straten verder (681 m). Basisschool De Parachute is tien minuten lopen (3410 m), en het Sint-Maartenscollege voor voortgezet onderwijs ligt op loopafstand (4228 m). De gemeente Den Haag biedt verder een restaurant op 300 m en een park op 1,3 km.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Vesteda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt31 maart 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 1.510 p.m.
Prijs per m²€ 26 p.m.
Woonoppervlakte57m²
Perceeloppervlakte689m²
Bouwjaar2023
EnergielabelA+++
BuurtRond de Energiecentrale
WijkRegentessekwartier
GemeenteDen Haag

Locatie

Van Boecopkade 10C, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 8 bewoners

8.1
John vdham
18-10-2025
Kan beter dan beetje meer groen

Plaats meer groen i. Onze wijk en doe ook het onderhoud er aan

8.0
Johnvdham
17-10-2025
Redelijk

Goedemorgen allemaal in denhaag ik ben johnvdham ik woon in de Joseph Ledelstraat aan de overkant van mijn woning is hobbit daar staan vaak snachts de ramen op een kier in brekker slapen niet snachts graag wat meer toe zicht in deze,wijk

8.8
Johnvdham
12-10-2025
Super goed

Ik ben johnvdham en woon in mijn eigen woning in de straat op waar ik het super naar mij zin heb

8.1
Ibrahim
18-07-2025
Rustgevend

Ik hou van alle natuur en de park met kinderen. Het is rustgevend en het maakt je vrolijk. Het is rustig, maar in 5 minuten kan je fietsen naar alle drukte dat je maar wilt. Mijn persoonlijke buren organiseren soms zelfs barbecue's met de buren. Al en al is het een rustige buurt met veel natuur en het is dichtbij om overal te komen vanaf deze buurt. Toch is mijn adres soms wel lastig om te vinden door mensen, daarom is de bereikbaarheid wat moeilijk. Soms beschrijven mensen waar we zijn en leggen we ze uit hoe ze vandaar bij ons huis moeten komen. Het is dus rustig, veilig met zelf een kinderpark, heel groen, er zijn niet veel voorzieningen in de buurt zelf, maar alles is heel dichtbij, hygiënisch met verantwoordelijke buurtbewoners en een gemeenschaps gevoel ( tenminste met mijn buren)

8.4
Sandra
27-06-2024
Normaal, te leven

Ik ga altijd naar de appie met mijn man, ik word daar blij van het is veilig.

8.1
Mila
10-11-2023
Leuke mensen

Mensen van hier houd van gezelligheid en er is ook een park om te spelen best wel groot, er zijn 2-3 scholen in het buurt en een middelbareschool hele leuke buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Rond de Energiecentrale

Inwoners6.760
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Rond de Energiecentrale

Woningvoorraad3.521
Gem. WOZ-waarde€ 293.000
Koopwoningen27%
Huurwoningen73%

Supermarkten

90 binnen 5 km

Albert Heijn
Elandstraat 160
463m
Coop
Prins Hendrikstraat 46
681m
Albert Heijn
Torenstraat 27
826m

Scholen

10 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
3410m
Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 343 leerlingen
4088m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
4228m

Veelgestelde vragen

Over Van Boecopkade 10C, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Van Boecopkade 10C?

De woning aan Van Boecopkade 10C in 'S-Gravenhage heeft energielabel A+++.

Is €1.510 per maand een eerlijke prijs voor dit appartement?

Ja, de huurprijs van €1.510 ligt 22% onder het buurtgemiddelde van €1.939. Het appartement is 57 m², wat kleiner is dan het gemiddelde van 98 m² in de buurt. De prijs per m² is ongeveer €26,49, terwijl het buurtgemiddelde €22,43 per m² is. Dat komt doordat nieuwbouw vaak een hogere prijs per m² heeft.

Hoe is de buurt Rond de Energiecentrale om in te wonen?

De buurt is zeer stedelijk met een omgevingsadressendichtheid van 9169 adressen per km². Er wonen veel jonge mensen: 41% is tussen 25 en 45 jaar. Bewoners geven de buurt gemiddeld een 7,88. Een bewoner noemt het 'super goed', een ander wenst meer groen. Er zijn veel voorzieningen op loopafstand.

Zijn er scholen en supermarkten in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: Albert Heijn op 463 m, Coop op 681 m en nog een Albert Heijn op 826 m. Basisscholen zoals De Parachute (3410 m) en Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer (4088 m) zijn op loopafstand. Voortgezet onderwijs is er met het Sint-Maartenscollege (4228 m) en Gymnasium Novum (4305 m).

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is A+++, het zuinigste label. Dat betekent dat de woning zeer energiezuinig is, met lage stookkosten. Nieuwbouw uit 2023 is goed geïsoleerd en heeft vaak een warmtepomp of stadsverwarming. Je hoeft niet te rekenen op hoge energierekeningen.

Hoe ver is het naar het treinstation?

Het dichtstbijzijnde treinstation is op 3,2 km afstand. Dat is ongeveer 40 minuten lopen of 10 minuten met de fiets.

Is de woning geschikt voor een gezin?

Het appartement is 57 m² met één woonkamer en waarschijnlijk één slaapkamer. In de buurt wonen relatief weinig gezinnen: 820 huishoudens met kinderen op 3521 woningen. De buurt heeft veel eenpersoonshuishoudens (2155). Voor een gezin met kinderen is het appartement aan de kleine kant.