Appartement te huur: Van Bylandtstraat 175, 'S-Gravenhage
HurenDen HaagAppartementenVan Bylandtstraat 175

Van Bylandtstraat 175

Koningsplein en omgeving, Den Haag

€ 2.500 p.m.
Buurt Koningsplein en omgeving, 'S-GravenhageBekijk buurt
Energiezuinige woning met label B
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Albert Heijn op 149m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
39% van de bewoners is 25-45 jaar
AI-samenvatting

Een sfeervol appartement in een statig pand

Dit appartement aan de Van Bylandtstraat ademt de charme van 1894, met een energielabel B dat aangeeft dat het redelijk zuinig is. Met 64 m² woonoppervlak is het een compacte woning. De huurprijs van €2.500 is aan de hoge kant vergeleken met het buurtgemiddelde van €2.048, maar de ligging in een geliefde buurt maakt het begrijpelijk. Bekijk ook andere appartementen in Den Haag voor een breder beeld.

Koningsplein e.o.: een levendige en sociale buurt

De buurt Koningsplein e.o. staat bekend om haar gezelligheid en sociale cohesie. Op basis van zeven beoordelingen krijgt de buurt een 8,19. Een bewoner zegt: "Vriendelijke buurt woon der al 10 jaar." Enkele bewoners: "Leuke centraal gelegen buurt met goede voorzieningen. Zou iets groener mogen." De buurt telt veel eenpersoonshuishoudens en jonge volwassenen, wat bijdraagt aan een dynamische sfeer.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn om de hoek (149 m). Ook een Jumbo en Coop zijn op loopafstand. Basisscholen zoals De Parachute en de Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer zijn op fietsafstand. De gemeente Den Haag biedt verder tal van voorzieningen, van restaurants tot parken, allemaal binnen handbereik.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via The Hague Real Estate Services op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt17 april 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.500 p.m.
Prijs per m²€ 39 p.m.
Woonoppervlakte64m²
Perceeloppervlakte155m²
Bouwjaar1894
EnergielabelB
BuurtKoningsplein en omgeving
WijkRegentessekwartier
GemeenteDen Haag

Locatie

Van Bylandtstraat 175, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 7 bewoners

8.1
Sarah
27-10-2025
Gezellig

Vriendelijke buurt woon der al 10 jaar

8.4
Dewi vd Weerd
19-08-2025
Heel gezellige buurt met goede sociale cohesie

Leuke centraal gelegen buurt met goede voorzieningen. Zou iets groener mogen.

7.7
Shantie
13-08-2025
Fijne buurt om te wonen

Fijne buurt om in te wonen. Supermarkten in overvloed. Leuke restaurants en cafeetjes. Maar ook rustig vooral in de avond.

8.1
A.B
30-12-2024
In de Weimar is alles fijner

Vriendelijke behulpzame mensen

7.0
Levi kamerbeek
08-06-2024
Gezzelig

Tof

9.0
David Zonnenberg
20-11-2023
Ontzettend fijn gevoel

Hele fijne week met vriendelijke mensen

Buurt statistieken

Gegevens uit Koningsplein en omgeving

Inwoners7.660
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Koningsplein en omgeving

Woningvoorraad4.088
Gem. WOZ-waarde€ 398.000
Koopwoningen38%
Huurwoningen61%

Supermarkten

78 binnen 5 km

Albert Heijn
Conradkade 67
149m
Albert Heijn
Weimarstraat 118
405m
Jumbo
Weimarstraat 180
548m

Scholen

3 binnen 5 km

De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
4153m
Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer
Basisonderwijs · 343 leerlingen
4879m
Sint-Maartenscollege
Voortgezet onderwijs · 1224 leerlingen
4963m

Veelgestelde vragen

Over Van Bylandtstraat 175, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Van Bylandtstraat 175?

De woning aan Van Bylandtstraat 175 in 'S-Gravenhage heeft energielabel B.

Is €2.500 een realistische huurprijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €2.500 ligt boven de mediaanhuur in de buurt van €2.048, maar is niet extreem voor een appartement met energielabel B in een populaire wijk. De gemiddelde huurprijs per m² in de buurt is €25,09, wat voor 64 m² neerkomt op €1.606. De prijs is dus aan de hoge kant, maar de ligging en het energielabel kunnen dit rechtvaardigen.

Hoe snel worden woningen in deze buurt verhuurd?

Woningen in Koningsplein e.o. worden gemiddeld in 21 dagen verhuurd. Dat is relatief snel, wat aangeeft dat er vraag is naar huurwoningen in deze buurt. Het is dus goed om snel te reageren als je interesse hebt.

Wat is de sfeer in de buurt Koningsplein e.o.?

De buurt scoort een 8,19 op basis van 7 beoordelingen. Bewoners noemen het gezellig, met een goede sociale cohesie. Er zijn veel voorzieningen zoals supermarkten, restaurants en cafés, maar het is 's avonds rustig. De buurt is centraal gelegen, maar sommigen vinden het iets te weinig groen.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand, waaronder Albert Heijn op 149 m, Jumbo op 548 m en Coop op 694 m. Voor scholen zijn er basisscholen zoals De Parachute (4,2 km) en de Protestants Christelijke Basisschool Groen van Prinsterer (4,9 km). Het voortgezet onderwijs is ook bereikbaar, zoals het Sint-Maartenscollege op 5 km.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

De auto is wellicht een beter alternatief.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is B, wat betekent dat het appartement redelijk zuinig is. Je kunt lagere stookkosten verwachten dan bij een woning met label G, maar exacte bedragen zijn niet te geven. Het is een goed uitgangspunt voor een woning uit 1894.

The Hague Real Estate Services