Appartement te huur: Van Eckstraat 47, Arnhem
Onder optie
HurenArnhemAppartementenVan Eckstraat 47

Van Eckstraat 47

Burgemeesterswijk, Arnhem

€ 2.975 p.m.
Buurt Burgemeesterswijk, ArnhemBekijk buurt
Onder optie
Er is een optie genomen op deze woning
Ruim woonoppervlak van 120m²
120m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 102m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
AI-samenvatting

Een statig appartement in de Burgemeesterswijk

Dit royale appartement aan de Van Eckstraat ademt de sfeer van 1910: hoge plafonds, ruime kamers en klassieke details. Met 120 m² woonoppervlak is het een van de grotere huurappartementen in de buurt. De huurprijs van €2.975 ligt aan de hoge kant, maar past bij het formaat en de locatie. Ter vergelijking: het aanbod van appartementen in Arnhem laat een breed prijsspectrum zien.

De buurt Burgemeesterswijk

De Burgemeesterswijk is een rustige, groene wijk met een mix van koop- en huurwoningen. Van de 1.421 woningen is 33% eengezinswoning en 61% koop. De buurt telt 2.920 inwoners, met een bovengemiddeld aantal eenpersoonshuishoudens (985). Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers schetsen een wijk met veel alleenstaanden en een doorsnee inkomensniveau. De buurt Burgemeesterswijk staat bekend om zijn statige bebouwing.

Leven in de straat

In de ochtend loop je in twee minuten naar de Albert Heijn om de hoek (102 m) of de Lidl (203 m). Voor kinderen zijn er meerdere basisscholen op loopafstand: de Pieter Brueghelschool op 274 m en Christelijk kindcentrum Gulden Bodem op 579 m. Het Montessori College Arnhem (585 m) biedt voortgezet onderwijs. Het park of plantsoen ligt op 300 m. De gemeente Arnhem biedt een compleet voorzieningenniveau.

Bron en beschikbaarheid

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt9 januari 2026
StatusOnder optie
Prijs€ 2.975 p.m.
Prijs per m²€ 25 p.m.
Woonoppervlakte120m²
Perceeloppervlakte209m²
Bouwjaar1910
EnergielabelC
BuurtBurgemeesterswijk
WijkBurgemeesterswijk/Hoogkamp
GemeenteArnhem

Locatie

Van Eckstraat 47, Arnhem

Buurt statistieken

Gegevens uit Burgemeesterswijk

Inwoners2.920
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Burgemeesterswijk

Woningvoorraad1.421
Gem. WOZ-waarde€ 532.000
Koopwoningen61%
Huurwoningen39%

Supermarkten

40 binnen 5 km

Albert Heijn
Van Lawick van Pabststr 76
102m
Lidl
Amsterdamseweg 109
203m
Jumbo
Amsterdamseweg 33
225m

Scholen

70 binnen 5 km

Pieter Brueghelschool
Basisonderwijs · 225 leerlingen
274m
Floriant
Speciaal onderwijs · 98 leerlingen
342m
Christelijk kindcentrum Gulden Bodem
Basisonderwijs · 156 leerlingen
579m

Veelgestelde vragen

Over Van Eckstraat 47, Arnhem

Welk energielabel heeft Van Eckstraat 47?

De woning aan Van Eckstraat 47 in Arnhem heeft energielabel C.

Is de huurprijs van €2.975 marktconform voor dit appartement?

De huurprijs ligt 48% boven het buurtgemiddelde van €2.004, maar het appartement is met 120 m² ook groter dan het gemiddelde (138 m² in de buurt). De prijs per m² is €24,79, terwijl het buurtgemiddelde €18,72 per m² is. Het is dus een premium woning in een gewilde buurt.

Hoe snel worden huurwoningen in de Burgemeesterswijk verhuurd?

In de Burgemeesterswijk worden huurwoningen gemiddeld in 14 dagen verhuurd. Dat is relatief snel, wat aangeeft dat de vraag naar huurwoningen in deze buurt hoog is. Het is dus verstandig om snel te reageren als je interesse hebt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is C. Dat betekent dat het appartement redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een woning van dit formaat en bouwjaar. Label C is gebruikelijk voor een woning uit 1910 met enige modernisering.

Zijn er voldoende voorzieningen in de buurt?

Ja, de buurt is goed voorzien. Binnen 300 m vind je een Albert Heijn, Lidl en Jumbo. Ook zijn er meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Pieter Brueghelschool (274 m) en Christelijk kindcentrum Gulden Bodem (579 m). Het dichtstbijzijnde park ligt op 300 m.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 1,6 km afstand, ongeveer 20 minuten lopen. Dat is redelijk, maar niet ideaal. Er zijn geen specifieke buslijnen in de data vermeld, maar in een stad als Arnhem is er doorgaans een goed OV-netwerk.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een appartement van 120 m² met bouwjaar 1910. Het is een huurwoning, geen corporatiewoning. Het aantal kamers is niet gespecificeerd, maar gezien de oppervlakte en het bouwjaar kun je rekenen op ruime kamers.