Appartement te huur: Van Heutszstraat 56, 'S-Gravenhage
HurenDen HaagAppartementenVan Heutszstraat 56

Van Heutszstraat 56

Bezuidenhout-Oost, Den Haag

€ 1.950 p.m.
Buurt Bezuidenhout-Oost, 'S-GravenhageBekijk buurt
SPAR op 301m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor starters
44% van de bewoners is 25-45 jaar
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in Bezuidenhout-Oost

Dit appartement aan de Van Heutszstraat ademt de sfeer van een klassieke Haagse buurt: rustige straten, royale kamers en hoge plafonds. Met 104 m² woonoppervlak is het een flinke huurwoning, gebouwd in 1931 en voorzien van energielabel C. De vraagprijs van €1.950 per maand is marktconform voor een appartement van dit formaat in deze buurt. Ter vergelijking: het gemiddelde van de appartementen in Den Haag ligt rond dezelfde prijs per vierkante meter.

Bezuidenhout-Oost: groen en stedelijk

De buurt Bezuidenhout-Oost is een mix van rust en stedelijkheid. Met een omgevingsadressendichtheid van 4261 is het zeer stedelijk, maar toch voelt het hier niet gejaagd. Twee bewoners geven de buurt een 7,94: "Amazing neighbourhood, love it, its quiet" en "Gezellig, goede buurt". De meeste huishoudens bestaan uit één persoon (2760), maar er wonen ook veel gezinnen met kinderen (1055). De buurt Bezuidenhout-Oost heeft een mix van koop- en huurwoningen, met een gemiddelde huurprijs van €2.117.

Dagelijks leven om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen loop je twee straten verder naar de SPAR, of je loopt tien minuten naar Ekoplaza of Hoogvliet. Ook scholen zijn dichtbij: Kindcentrum Cascade en De Parachute voor basisonderwijs, en Corbulo Tech & Design College voor voortgezet onderwijs. De gemeente Den Haag biedt verder volop voorzieningen, van parken tot restaurants.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via i4 Housing B.V. aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt2 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 1.950 p.m.
Prijs per m²€ 19 p.m.
Woonoppervlakte104m²
Perceeloppervlakte231m²
Bouwjaar1931
EnergielabelC
BuurtBezuidenhout-Oost
WijkBezuidenhout
GemeenteDen Haag

Locatie

Van Heutszstraat 56, 'S-Gravenhage

Ervaringen uit de buurt

Goed · 2 bewoners

8.5
Gianni Torrisi
22-02-2026
Amazing neighbourhood

Love it, its quiet 

7.4
S
22-10-2023
Gezellig

Goede buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Bezuidenhout-Oost

Inwoners9.420
Mannen48%
Vrouwen52%

Woningmarkt

Gegevens uit Bezuidenhout-Oost

Woningvoorraad5.302
Gem. WOZ-waarde€ 370.000
Koopwoningen54%
Huurwoningen45%

Supermarkten

69 binnen 5 km

SPAR
Stuyvesantplein 56-59
301m
Ekoplaza
Theresiastraat 292
630m
Hoogvliet
Theresiastraat 145
697m

Scholen

29 binnen 5 km

Corbulo Tech & Design College
Voortgezet onderwijs · 285 leerlingen
1157m
Veurs Voorburg
Voortgezet onderwijs · 417 leerlingen
1229m
Kindcentrum Cascade
Basisonderwijs · 102 leerlingen
1291m

Veelgestelde vragen

Over Van Heutszstraat 56, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Van Heutszstraat 56?

De woning aan Van Heutszstraat 56 in 'S-Gravenhage heeft energielabel C.

Is €1.950 per maand een eerlijke prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €1.950 ligt iets boven de mediaanhuur in Bezuidenhout-Oost (€1.850), maar is lager dan het gemiddelde (€2.117). Met 104 m² en energielabel C is de prijs per m² (€18,75) gunstiger dan het buurtgemiddelde van €24,88. Het is een marktconforme prijs voor een ruim appartement in een rustige, centrale buurt.

Hoe is de buurt Bezuidenhout-Oost om in te wonen?

Bezuidenhout-Oost is een zeer stedelijke buurt (omgevingsadressendichtheid 4261) maar toch rustig, zoals bewoners aangeven: 'quiet' en 'gezellig'. Er wonen veel alleenstaanden (2760) en gezinnen (1055). De buurt heeft een mix van koop- en huurwoningen. Het is een fijne plek voor wie van stedelijk leven houdt zonder de drukte van het centrum.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor mijn energiekosten?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt hogere stookkosten verwachten dan bij een A-label, maar het is beter dan een G-label. Het is een jaren '30-appartement, dus isolatie is waarschijnlijk niet optimaal. Houd rekening met gemiddelde energiekosten voor een woning van dit type.

Zijn er supermarkten en scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere supermarkten op loopafstand: SPAR op 300 meter, Ekoplaza op 630 meter, Hoogvliet op 700 meter en Albert Heijn op 800 meter. Ook scholen zijn dichtbij: Kindcentrum Cascade (basisonderwijs) op 1,3 km en Corbulo Tech & Design College (voortgezet onderwijs) op 1,2 km.

Hoe veilig is Bezuidenhout-Oost?

In de buurt zijn 351 misdrijven geregistreerd, maar dat getal zegt niet alles over de veiligheidsbeleving. Bewoners geven de buurt een 7,94 en omschrijven het als 'quiet' en 'gezellig'. Het is een gemiddeld stedelijke buurt waar de meeste mensen zich veilig voelen.