Appartement te koop: Van Neckstraat 126, 'S-Gravenhage
KopenDen HaagAppartementenVan Neckstraat 126

Van Neckstraat 126

Duinzigt, Den Haag

€ 825.000
Buurt Duinzigt, 'S-GravenhageBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 124m²
124m² woonoppervlakte
Albert Heijn op 64m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Populaire buurt voor senioren
51% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige, groene buurt

Dit appartement aan de Van Neckstraat 126 ademt de sfeer van de jaren '30, met royale kamers en hoge plafonds. Met 124 m² woonoppervlak is het een van de grotere appartementen in de buurt. De woning heeft energielabel C, wat voor een bouwjaar uit 1937 redelijk zuinig is. De vraagprijs van €825.000 is aan de hoge kant vergeleken met het gemiddelde in de buurt, maar past bij de ruime oppervlakte. Bekijk ook andere appartementen in Den Haag voor een vergelijking.

Duinzigt: een rustige, groene wijk

Duinzigt is een rustige buurt in Den Haag, met veel groen en een dorps karakter. De buurt telt 2.620 inwoners, waarvan een groot deel 65 jaar of ouder is. Er zijn relatief veel eenpersoonshuishoudens. De buurt Duinzigt staat bekend om zijn ruime opzet en de nabijheid van het Haagse Bos. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar voor deze specifieke straat.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen loop je naar de Albert Heijn, die letterlijk naast de deur zit op 64 meter. Ook een SPAR is op loopafstand. Voor schoolgaande kinderen zijn er basisscholen zoals de Bloemcampschool op ongeveer 3 km afstand, en voortgezet onderwijs is te vinden op 1,5 km. De gemeente Den Haag biedt verder alle stedelijke voorzieningen, van restaurants tot parken.

Aanbod en makelaar

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Alice Jonkers Makelaardij aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 825.000
Prijs per m²€ 6.653
Woonoppervlakte124m²
Perceeloppervlakte340m²
Bouwjaar1937
EnergielabelC
BuurtDuinzigt
WijkBenoordenhout
GemeenteDen Haag

Locatie

Van Neckstraat 126, 'S-Gravenhage

Buurt statistieken

Gegevens uit Duinzigt

Inwoners2.620
Mannen43%
Vrouwen57%

Woningmarkt

Gegevens uit Duinzigt

Woningvoorraad1.744
Gem. WOZ-waarde€ 525.000
Koopwoningen62%
Huurwoningen38%

Supermarkten

64 binnen 5 km

Albert Heijn
Theo Mann-Bouwmeesterlaan 9
64m
SPAR
Breitnerlaan 271
1215m
Albert Heijn
Weissenbruchstraat 116
1588m

Scholen

19 binnen 5 km

Bloemcampschool
Basisonderwijs · 410 leerlingen
2971m
Stichting Kievietschool
Basisonderwijs · 193 leerlingen
3243m
De Parachute
Basisonderwijs · 176 leerlingen
3785m

Veelgestelde vragen

Over Van Neckstraat 126, 'S-Gravenhage

Welk energielabel heeft Van Neckstraat 126?

De woning aan Van Neckstraat 126 in 'S-Gravenhage heeft energielabel C.

Is de vraagprijs van €825.000 reëel voor deze buurt?

De vraagprijs ligt boven het gemiddelde van €791.250 in Duinzigt, maar de mediaanprijs is €872.500. Met 124 m² is de prijs per m² €6.653, wat hoger is dan het buurtgemiddelde van €5.136. De woning is dus aan de prijzige kant, maar de ruime oppervlakte en het energielabel C kunnen dit verklaren.

Hoe is de buurt Duinzigt om in te wonen?

Duinzigt is een rustige, groene buurt met veel oudere bewoners. Het is een van de duurdere wijken van Den Haag, met veel koopwoningen (62%). De buurt heeft een dorps karakter en ligt dicht bij het Haagse Bos. Er zijn weinig voorzieningen direct in de buurt, maar de stad is goed bereikbaar.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is C. Voor een appartement uit 1937 is dat redelijk zuinig. In de buurt heeft 60% van de woningen label A, dus dit appartement scoort iets minder. Je kunt verwachten dat de energiekosten gemiddeld zijn, maar niet extreem hoog.

Zijn er scholen in de buurt?

De dichtstbijzijnde basisschool is de Bloemcampschool op 3 km afstand. Andere basisscholen zoals Stichting Kievietschool en De Parachute liggen op 3,2 en 3,8 km. Voortgezet onderwijs is te vinden op 1,5 km. De afstanden zijn wat groter, maar met de fiets goed te doen.

Hoe is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het dichtstbijzijnde treinstation ligt op 3,5 km afstand. Dat is een flink eind lopen, maar met de bus of fiets ben je er zo.

Wat voor type woning is dit precies?

Het is een appartement uit 1937 met een woonoppervlak van 124 m². Het heeft energielabel C. De woning is ruim en heeft waarschijnlijk karakteristieke details uit de bouwperiode, zoals hoge plafonds en grote ramen.