Appartement te koop: Van Weerden Poelmanweg 160, Soest
KopenSoestAppartementenVan Weerden Poelmanweg 160

Van Weerden Poelmanweg 160

Paltz, Soest

€ 2.230.000
Buurt Paltz, SoestBekijk buurt
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Ruim woonoppervlak van 320m²
320m² woonoppervlakte
Populaire buurt voor senioren
84% van de bewoners is 65+
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een bosrijke omgeving

Dit appartement aan de Van Weerden Poelmanweg 160 in Soest is een oase van rust. Met 320 m² woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele en duurzame woning. De prijs van €2.230.000 is aan de hoge kant, maar past bij het exclusieve karakter. Bekijk ook de andere appartementen in Soest voor een vergelijking.

De buurt Paltz

De buurt Paltz is een rustige, groene wijk met veel ouderen. Van de 160 inwoners is 84% 65 jaar of ouder. Het is een plek waar stilte en natuur de boventoon voeren. Meer over de buurt Paltz lees je op de buurtpagina.

Het dagelijks leven in de straat

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij PLUS op 2,6 km afstand, of bij Jumbo en Albert Heijn, die ook om de hoek liggen. In de buurt vind je basisscholen zoals Insingerschool (2,1 km) en Ludgerusschool (2,3 km). Het treinstation ligt op 3,4 km. De gemeente Soest biedt een fijne mix van rust en bereikbaarheid.

Over de aanbieding

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via KAPPELLE MAKELAARS aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 2.230.000
Prijs per m²€ 6.969
Woonoppervlakte320m²
Perceeloppervlakte1436m²
Bouwjaar2009
EnergielabelA
BuurtPaltz
WijkSoest-Zuid
GemeenteSoest

Locatie

Van Weerden Poelmanweg 160, Soest

Buurt statistieken

Gegevens uit Paltz

Inwoners160
Mannen47%
Vrouwen53%

Supermarkten

12 binnen 5 km

PLUS
Rademakerstraat 6
2616m
Jumbo
Zuidpromenade 6
2670m
Albert Heijn
Tamboerijn 11
2776m

Scholen

25 binnen 5 km

Insingerschool
Basisonderwijs · 196 leerlingen
2119m
Ludgerusschool
Basisonderwijs · 231 leerlingen
2344m
De Werveling
Basisonderwijs · 312 leerlingen
2409m

Veelgestelde vragen

Over Van Weerden Poelmanweg 160, Soest

Welk energielabel heeft Van Weerden Poelmanweg 160?

De woning aan Van Weerden Poelmanweg 160 in Soest heeft energielabel A.

Is €2.230.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €2.230.000 is fors, maar past bij een appartement van 320 m² met energielabel A in een rustige, groene omgeving. Er zijn geen vergelijkbare woningen in de buurt om direct mee te vergelijken, dus het is aan jou om te bepalen of de luxe en ruimte deze prijs waard zijn.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het appartement ligt in een rustig deel van Soest. Het treinstation is 3,4 km verderop.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Insingerschool (2,1 km), Ludgerusschool (2,3 km) en De Werveling (2,4 km). Voor voortgezet onderwijs moet je iets verder reizen, de dichtstbijzijnde school is op 6,3 km.

Wat voor boodschappenmogelijkheden zijn er?