Appartement te koop: Veenweg 91R36, Oldebroek
KopenOldebroekAppartementenVeenweg 91R36

Veenweg 91R36

Verspreide huizen Oldebroek, Oldebroek

€ 189.000
Buurt Verspreide huizen Oldebroek, OldebroekBekijk buurt
Ruim woonoppervlak van 210m²
210m² woonoppervlakte
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rust en ruimte in een appartement met 210 m²

Dit appartement aan de Veenweg in Oldebroek biedt een verrassend royale 210 m² woonoppervlak, verdeeld over één laag. Het is gebouwd in 2006 en heeft energielabel C. De woning staat in een landelijke omgeving, waar je echt tot rust komt. Met een vraagprijs van €189.000 is dit een scherpe optie vergeleken met andere appartementen in Oldebroek.

De buurt: Verspreide huizen Oldebroek

De buurt Verspreide huizen Oldebroek is een rustige, groene woonwijk. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar, maar de cijfers laten zien dat het een gezinsrijke buurt is met veel koopwoningen. De omgeving is landelijk en biedt veel privacy.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Boni of Albert Heijn, beide op ongeveer een kwartier lopen. Ook zijn er basisscholen in de buurt, zoals Gereformeerde basisschool Het Sterrenlicht en Kbs Daltonschool Jeanne d'Arc, die op loopafstand liggen. De gemeente Oldebroek biedt een rustige, landelijke leefomgeving.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Van de Loosdrecht Makelaars op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusBeschikbaar
Prijs€ 189.000
Prijs per m²€ 900
Woonoppervlakte210m²
Perceeloppervlakte768m²
Bouwjaar2006
EnergielabelC
BuurtVerspreide huizen Oldebroek
WijkOldebroek
GemeenteOldebroek

Locatie

Veenweg 91R36, Oldebroek

Buurt statistieken

Gegevens uit Verspreide huizen Oldebroek

Inwoners1.845
Mannen50%
Vrouwen50%

Supermarkten

8 binnen 5 km

Boni
Centrumplein 7
1378m
Albert Heijn
Sportlaan 5
1425m
PLUS
Zuiderzeestraatweg 133D
2548m

Scholen

16 binnen 5 km

Gereformeerde basisschool Het Sterrenlicht
Basisonderwijs · 94 leerlingen
1386m
Kbs Daltonschool Jeanne d'Arc
Basisonderwijs · 133 leerlingen
1500m
Openbare Basisschool De Blerck
Basisonderwijs · 57 leerlingen
1500m

Veelgestelde vragen

Over Veenweg 91R36, Oldebroek

Welk energielabel heeft Veenweg 91R36?

De woning aan Veenweg 91R36 in Oldebroek heeft energielabel C.

Is €189.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Met 210 m² woonoppervlak en een bouwjaar van 2006 is de prijs van €189.000 marktconform voor een appartement in deze regio. Het energielabel C is gemiddeld, dus je kunt een redelijke energierekening verwachten. Vergelijkbare woningen in de buurt zijn vaak duurder per vierkante meter.

Hoe is de bereikbaarheid van Oldebroek?

Oldebroek ligt landelijk, maar is goed bereikbaar met de auto. Het dichtstbijzijnde treinstation is op 5,4 km afstand, dus voor het openbaar vervoer ben je aangewezen op de auto of bus. De omgeving is rustig en groen, ideaal als je van ruimte houdt.

Zijn er scholen en winkels in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals Gereformeerde basisschool Het Sterrenlicht en Kbs Daltonschool Jeanne d'Arc. Voor boodschappen kun je naar Boni of Albert Heijn, beide op ongeveer 1,4 km afstand. Een restaurant en bibliotheek zijn ook binnen 2 km te vinden.