Appartement te koop: Velddreef 154, Zoetermeer
Verkocht onder voorbehoud
KopenZoetermeerAppartementenVelddreef 154

Velddreef 154

Seghwaert-Noord-Oost, Zoetermeer

€ 290.000
Buurt Seghwaert-Noord-Oost, ZoetermeerBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Jumbo op 142m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Rustig wonen in Seghwaert-Noord-Oost

Dit appartement aan de Velddreef 154 ligt in een rustige, groene buurt in Zoetermeer. Met 65 m² woonoppervlak en energielabel C is het een betaalbare instap in de koopmarkt. De vraagprijs van €290.000 is scherp vergeleken met andere appartementen in Zoetermeer, die gemiddeld €467.909 kosten.

Buurt Seghwaert-Noord-Oost

Seghwaert-Noord-Oost is een ruime, groene wijk met veel eengezinswoningen. De buurt telt ruim 9.000 inwoners, waarvan een groot deel gezinnen met kinderen. Een bewoner zegt: "prima, wat meer ouderen in deze buurt dus op zich wel rustig daar houd ik van." Een ander noemt het een "Gezellige buurt." Op basis van twee beoordelingen scoort de buurt een 8,3. De buurt Seghwaert-Noord-Oost heeft een stedelijkheidsgraad 1 (zeer sterk stedelijk) met een omgevingsadressendichtheid van 2666.

Leven in de straat

Voor dagelijkse boodschappen loop je naar de Jumbo, die om de hoek zit op 142 meter. Ook de SPAR express en Lidl zijn op loopafstand. In de buurt vind je basisscholen zoals Kindcentrum De Spelevaert (337 meter) en Dalton IKC De Springplank (419 meter). Het treinstation ligt op 4,2 km afstand, maar bushaltes zijn dichtbij. De gemeente Zoetermeer biedt verder voldoende voorzieningen zoals parken en restaurants.

Bron

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via De Koning makelaars (ERA en NVM) op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 290.000
Prijs per m²€ 4.462
Woonoppervlakte65m²
Perceeloppervlakte143m²
Bouwjaar1982
EnergielabelC
BuurtSeghwaert-Noord-Oost
WijkSeghwaert
GemeenteZoetermeer

Locatie

Velddreef 154, Zoetermeer

Ervaringen uit de buurt

Zeer goed · 2 bewoners

7.1
Nathalie
28-09-2024
rustig

prima, wat meer ouderen in deze buurt dus op zich wel rustig daar houd ik van. wel zouden er meer bankjes mogen zijn.

9.4
Marnix
14-09-2024
Top

Gezellige buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Seghwaert-Noord-Oost

Inwoners9.155
Mannen50%
Vrouwen50%

Woningmarkt

Gegevens uit Seghwaert-Noord-Oost

Woningvoorraad3.829
Gem. WOZ-waarde€ 335.000
Koopwoningen61%
Huurwoningen39%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Jumbo
Meeuwenveld 8
142m
SPAR express
Weidedreef 50
499m
Lidl
Petuniatuin 56-58
760m

Scholen

65 binnen 5 km

De Musketier SO
Speciaal onderwijs · 98 leerlingen
239m
Kindcentrum De Spelevaert
Basisonderwijs · 242 leerlingen
337m
Dalton IKC De Springplank
Basisonderwijs · 242 leerlingen
419m

Veelgestelde vragen

Over Velddreef 154, Zoetermeer

Welk energielabel heeft Velddreef 154?

De woning aan Velddreef 154 in Zoetermeer heeft energielabel C.

Is €290.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €290.000 ligt fors onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt (€467.909) en ook onder de mediaan (€475.000). Het appartement is met 65 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 116 m². De prijs per m² is ongeveer €4.462, terwijl het gemiddelde in de buurt €4.115 per m² is. Daarmee is de prijs marktconform voor een klein appartement in deze wijk.

Hoe is de buurt Seghwaert-Noord-Oost om in te wonen?

De buurt wordt door bewoners als rustig en gezellig ervaren. Er wonen relatief veel gezinnen en ouderen. De voorzieningen zijn goed: een Jumbo, Lidl en Albert Heijn zijn op loopafstand, net als basisscholen en kinderdagverblijven. Het treinstation van Zoetermeer ligt op 4,2 km, maar busverbindingen zijn in de buurt.

Wat is het energielabel en wat betekent dat voor de stookkosten?

Het energielabel is C. Dat betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn voor een appartement van deze grootte en bouwjaar (1982). In de buurt heeft 75% van de koopwoningen label C, dus het is normaal voor deze wijk.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand. Kindcentrum De Spelevaert zit op 337 meter, Dalton IKC De Springplank op 419 meter. Ook is er speciaal onderwijs, zoals De Musketier SO (239 meter) en De Schatkist (431 meter). Voor voortgezet onderwijs moet je naar een school op 1,1 km afstand.

Hoe veilig is de buurt?

In de buurt zijn in het meest recente jaar 312 misdrijven geregistreerd. Dat is relatief laag voor een wijk met ruim 9.000 inwoners. Bewoners geven in reviews aan dat de buurt rustig is, wat bijdraagt aan een veilig gevoel.

Wat is de gemiddelde verkooptijd van woningen in deze buurt?

In de buurt stonden woningen gemiddeld 43 dagen te koop voordat ze verkocht werden. Dat is redelijk snel. Er zijn momenteel 11 koopwoningen beschikbaar, dus de markt is niet overvol.