Appartement te koop: Vestdijkhove 9, Zoetermeer
Verkocht onder voorbehoud
KopenZoetermeerAppartementenVestdijkhove 9

Vestdijkhove 9

Buytenwegh, Zoetermeer

€ 325.000
Buurt Buytenwegh, ZoetermeerBekijk buurt
Verkocht onder voorbehoud
De verkoop is nog niet definitief
Lidl op 278m afstand
10 supermarkten binnen 1 km
Energielabel C
Isolatie kan veel opleveren bij dit label
AI-samenvatting

Een rustig appartement in Buytenwegh

Dit appartement aan de Vestdijkhove 9 in Zoetermeer is een fijne plek voor wie houdt van rust en groen. De woning uit 1978 heeft een woonoppervlak van 77 m² en energielabel C. Met een vraagprijs van €325.000 is dit een scherpe optie, want dat ligt 22% onder de gemiddelde vraagprijs in de buurt. Ter vergelijking: de gemiddelde vraagprijs voor appartementen in Zoetermeer ligt hoger.

De buurt Buytenwegh

Buytenwegh is een groene, rustige buurt met veel voorzieningen om de hoek. Op basis van drie beoordelingen geven bewoners de buurt een 6,0. Een bewoner zegt: "Weinig kontakt winkels dichtbij huisarts apotheek fysio RandstadRail om de hoek veel groen en vrij rustig, voel me wel veilig maar erg druk hier." Een ander: "Woon der al heel me leven en heb nooit problemen gehad met iets of iemand hele gezeligge buurt." De buurt Buytenwegh telt ruim 10.500 inwoners, met een mix van gezinnen en alleenstaanden.

Leven in de straat

In de ochtend loop je twee straten verder naar IKC De Vijf Pilaren voor school, of naar kinderdagverblijf op nog geen vijf minuten. Voor de dagelijkse boodschappen is Lidl om de hoek, Jumbo op loopafstand en AH XL tien minuten lopen. Ook de huisarts en apotheek zitten naast de deur. De gemeente Zoetermeer biedt verder volop groen en rust.

Bron en makelaar

Op dit moment wordt de woning via meerdere kanalen aangeboden, waaronder Van der Togt Makelaardij.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt27 februari 2026
StatusVerkocht onder voorbehoud
Prijs€ 325.000
Prijs per m²€ 4.221
Woonoppervlakte77m²
Perceeloppervlakte596m²
Bouwjaar1978
EnergielabelC
BuurtBuytenwegh
WijkBuytenwegh de Leyens
GemeenteZoetermeer

Locatie

Vestdijkhove 9, Zoetermeer

Ervaringen uit de buurt

Voldoende · 3 bewoners

6.3
Thea
11-01-2025
Achteruit gaande buurt

Weinig kontakt winkels dichtbij huisarts apotheek fysio RandstadRail om de hoek veel groen en vrij rustig , voel me wel veilig maar erg druk hier huisvesting kan zeker beter , word weinig gedaan aan de woningen .

7.0
Shivam
29-06-2024
Veel buitelandse mensen maar dat maakt het allemaal veel gezelliger

Woon der al heel me leven en heb nooit problemen gehad met iets of iemand hele gezeligge buurt

4.8
N
18-07-2023
?

Buurt is wel ok. Best stil. Bijna niemand praat met elkaar behalve de ouders voor de rest is dit wel een mooie buurt

Buurt statistieken

Gegevens uit Buytenwegh

Inwoners10.580
Mannen49%
Vrouwen51%

Woningmarkt

Gegevens uit Buytenwegh

Woningvoorraad4.734
Gem. WOZ-waarde€ 304.000
Koopwoningen40%
Huurwoningen60%

Supermarkten

27 binnen 5 km

Lidl
Titus Brandsmahove 70
278m
Jumbo
Kentgensplein 3
335m
AH XL
Westwaarts 41
539m

Scholen

63 binnen 5 km

IKC De Vijf Pilaren
Basisonderwijs · 206 leerlingen
227m
IKC De Buytenkans
Basisonderwijs · 188 leerlingen
302m
IKC Klimboom
Basisonderwijs · 263 leerlingen
304m

Veelgestelde vragen

Over Vestdijkhove 9, Zoetermeer

Welk energielabel heeft Vestdijkhove 9?

De woning aan Vestdijkhove 9 in Zoetermeer heeft energielabel C.

Is €325.000 een realistische prijs voor dit appartement?

Ja, de vraagprijs van €325.000 ligt 22% onder de gemiddelde vraagprijs in Buytenwegh (€415.694). Het appartement is met 77 m² wel kleiner dan het buurtgemiddelde van 105 m². De prijs per m² is ongeveer €4.221, wat iets hoger is dan het buurtgemiddelde van €4.104. Gezien de staat en locatie is de prijs marktconform.

Hoe is de buurt Buytenwegh om in te wonen?

Buytenwegh is een rustige, groene buurt met veel voorzieningen dichtbij. Bewoners geven de buurt een 6,0 en noemen de rust, het groen en de aanwezigheid van winkels en zorg. Wel wordt de drukte door huisvesting soms als minpunt genoemd. De buurt heeft een mix van gezinnen en alleenstaanden.

Welke scholen zitten er in de buurt?

Binnen tien minuten lopen vind je IKC De Vijf Pilaren (227 m), IKC De Buytenkans (302 m) en IKC Klimboom (304 m). Ook is er een school voor speciaal basisonderwijs op 674 m. Het voortgezet onderwijs zit op 2,4 km afstand.

Zijn er supermarkten dichtbij?

Ja, Lidl zit op 278 m, Jumbo op 335 m en AH XL op 539 m. Ook Hoogvliet en Albert Heijn zijn binnen een kwartier lopen te bereiken. Voor dagelijkse boodschappen hoef je dus niet ver.

Hoe is het energielabel C van deze woning?

Energielabel C betekent dat de woning redelijk zuinig is, maar niet top. In de buurt heeft 57,9% van de koopwoningen label C. Je kunt verwachten dat de stookkosten gemiddeld zijn, maar niet extreem hoog.

Wat is de bereikbaarheid met het openbaar vervoer?

Het treinstation ligt op 3,8 km afstand, dus niet direct om de hoek. Wel is er RandstadRail in de buurt, zoals bewoners aangeven. De bushaltes zijn waarschijnlijk op loopafstand, maar exacte lijnen zijn niet vermeld.

Van der Togt Makelaardij
Mail beschikbaarQuicklane beschikbaar