Appartement te koop: Wethouder Königlaan 29, Naarden
Onder bod
KopenGooise MerenAppartementenWethouder Königlaan 29

Wethouder Königlaan 29

Oranje Nassaupark-Zuid, Gooise Meren

€ 855.000
Buurt Oranje Nassaupark-Zuid, NaardenBekijk buurt
Onder bod
Er is al een bod uitgebracht op deze woning
Energiezuinige woning met label A
Lagere energiekosten dan het merendeel van de woningen
Populaire buurt voor doorstromers
30% van de bewoners is 45-65 jaar
AI-samenvatting

Een ruim appartement in een rustige Naardense buurt

Dit appartement aan de Wethouder Königlaan ademt rust en ruimte. Met 101 vierkante meter woonoppervlak en energielabel A is het een comfortabele en zuinige woning. De vraagprijs van €855.000 is aan de hoge kant, maar past bij het aanbod van appartementen in Gooise Meren.

Oranje Nassaupark-Zuid: groen en kindvriendelijk

De buurt Oranje Nassaupark-Zuid is een groene, rustige wijk met veel gezinnen. Van de 654 woningen is 67% koop en 60% eengezinswoning. De buurt telt 1.480 inwoners, met een gemiddelde huishoudensgrootte van 2,2. Er zijn geen bewonersreviews beschikbaar.

Dagelijkse voorzieningen om de hoek

Voor je dagelijkse boodschappen kun je terecht bij Vomar (twee straten verder) of PLUS (op loopafstand). Ook Albert Heijn is dichtbij. Kinderdagverblijf en basisonderwijs zijn om de hoek, en het Goois Lyceum voor voortgezet onderwijs ligt op loopafstand. De gemeente Gooise Meren biedt een complete woonomgeving.

Aangeboden door Albers Makelaars B.V.

Op het moment van schrijven wordt de woning alleen via Albers Makelaars B.V. op Funda aangeboden.

AI kan fouten maken. Meld een fout.

Kenmerken

Details van deze woning

Datum ontdekt3 mei 2026
StatusOnder bod
Prijs€ 855.000
Prijs per m²€ 8.465
Woonoppervlakte101m²
Perceeloppervlakte1892m²
Bouwjaar1997
EnergielabelA
BuurtOranje Nassaupark-Zuid
WijkNaarden
GemeenteGooise Meren

Locatie

Wethouder Königlaan 29, Naarden

Buurt statistieken

Gegevens uit Oranje Nassaupark-Zuid

Inwoners1.480
Mannen51%
Vrouwen49%

Supermarkten

12 binnen 5 km

Vomar
Landstraat 136
732m
PLUS
Mackaylaan 48-56
781m
Albert Heijn
Amersfoortsestraatweg 3A
895m

Scholen

35 binnen 5 km

Goois Lyceum
Voortgezet onderwijs · 1359 leerlingen
603m
Koningin Emmaschool
Basisonderwijs · 430 leerlingen
738m
Godelindeschool
Basisonderwijs · 572 leerlingen
785m

Veelgestelde vragen

Over Wethouder Königlaan 29, Naarden

Welk energielabel heeft Wethouder Königlaan 29?

De woning aan Wethouder Königlaan 29 in Naarden heeft energielabel A.

Is €855.000 een realistische prijs voor dit appartement?

De vraagprijs van €855.000 is aan de hoge kant voor een appartement van 101 m² in Naarden. Het energielabel A en de rustige, groene buurt rechtvaardigen de prijs deels, maar vergelijkbare woningen in de omgeving zijn soms lager geprijsd.

Hoe is de bereikbaarheid van dit appartement?

Het treinstation ligt op 1,1 km afstand, dus op loopafstand.

Wat voor soort buurt is Oranje Nassaupark-Zuid?

Het is een rustige, groene wijk met veel eengezinswoningen en gezinnen. De omgevingsadressendichtheid is 2.030 adressen per km², wat het een sterk stedelijk gebied maakt, maar de buurt zelf voelt ruim en groen aan.

Zijn er scholen in de buurt?

Ja, er zijn meerdere basisscholen op loopafstand, zoals de Koningin Emmaschool (738 m) en Godelindeschool (785 m). Het Goois Lyceum voor voortgezet onderwijs ligt op 603 m.

Hoeveel supermarkten zijn er in de omgeving?

Binnen een kilometer vind je Vomar, PLUS en Albert Heijn. In totaal zijn er 12 supermarkten binnen 5 km, dus je hebt ruime keuze voor dagelijkse boodschappen.

Wat is het energielabel en wat betekent dat?

Het energielabel is A, wat betekent dat de woning zeer energiezuinig is. Dit zorgt voor lagere stookkosten en een beter wooncomfort.

Albers Makelaars B.V.
Geen mail gevonden
Bekijk
Bekijk aanbod
Direct mailen is helaas niet beschikbaar, je kan wel reageren via de website.